StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ТЕКУЩИ ДАННИ ЗА ЕВРОПА, СРЕДИЗЕМНОМОРИЕТО И РУСИЯ (2017)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Фактически данни за времето
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Wed Oct 04, 2017 1:16 pm    Post subject:    Reply with quote

Hmmm Hmmm Hmmm
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nikolai kamburov

PostPosted: Wed Oct 04, 2017 6:49 pm    Post subject:    Reply with quote

Колко сте жалки някои...
И дори понякога да не е прав Данис, поне си прави труда да рови и да праща камери, на които има наистина интересни гледки. И напротив. За тези места от камерите хич не е обичайно вече да е заснежено. Аномалиите там в момента са твърдо под норма до минус 12-13 градуса, а над снега стоят все още зелени и шарени дървета. И колко от вас биха седнали да показват на другите камери...? Защото аз лично съм му благодарен, че ни споделя и ми показва неща, които аз иначе няма да видя. Примерно...
View user's profile Send private message AIM Address
Frape

PostPosted: Wed Oct 04, 2017 7:16 pm    Post subject:    Reply with quote

Leberkez wrote:
Уинди,
ти пък къде се буташ бе, пудел! Грешката ми я показаха, аз я приех и признах. Проблем с това нямам. Точка по въпроса. Нямам претенции нито да съм много знаещ, нито да съм безгрешен, за разлика от експертите, които се възбуждат от октомврийски снеговалеж в Сибир, изтъквайки само географската ширина. Deal

Кат не ти харесва ,не чети ве Паткан,освен да се заяждаш друго не виждам от теб,Лайнекез! No-no
Квото си искат ще коментират,свободна страна сме кво прайш забележки наляво и надясно,кой си ти?
Back to top
View user's profile Send private message
Leberkez

Location: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

PostPosted: Wed Oct 04, 2017 8:29 pm    Post subject:    Reply with quote

Фрапе ли си, таратор ли си, не те знам, ама "лайнекез" ще викаш на баща си за рождения му ден, ясно ли ти е, тикво толбухинска?! Каквото съм избухнал беше срещу Данчо и отчасти Стратега, те имат право да ми скачат и да ме солят. Стратега ми извади грешката - признах си я. Той си каза тезата, аз моята. Нито оня инфантил, нито ти имате някаква работа да помпите мускули в чужд спор, още повече по подобен начин.

>>Данис, какъвто ще да е, знам, от това, което е писал и съм чел, че поне на бъзик носи и не го приема лично, за разлика от едната камара госпожички тука, нито пък аз съм вложил каквато и да е злоба в написаното към него.

Все пак, Данчо-имаш моите извинения за реакцията ми по-назад. Wink
Back to top
DANNIS

PostPosted: Wed Oct 04, 2017 8:30 pm    Post subject:    Reply with quote

nikolai kamburov wrote:
Колко сте жалки някои...
И дори понякога да не е прав Данис, поне си прави труда да рови и да праща камери, на които има наистина интересни гледки. И напротив. За тези места от камерите хич не е обичайно вече да е заснежено. Аномалиите там в момента са твърдо под норма до минус 12-13 градуса, а над снега стоят все още зелени и шарени дървета. И колко от вас биха седнали да показват на другите камери...? Защото аз лично съм му благодарен, че ни споделя и ми показва неща, които аз иначе няма да видя. Примерно...

Благодаря ти, Ники ! Smile Още от преди 2 години започнах с тва да търся интересни места с камери,за да може да видим всички интересни метео събития. Просто ме влече и ако ще да няма благодарност за тва аз ще продължава да го правя,защото тва ми доставя удоволствие.
Agree / Thumb up
Back to top
DANNIS

PostPosted: Wed Oct 04, 2017 8:38 pm    Post subject:    Reply with quote

Leberkez wrote:

Все пак, Данчо-имаш моите извинения за реакцията ми по-назад. Wink

Не,за мен няма никъв проблем или обида от каквото и да е естество. За мен тва беше диалог и отчасти спор между двамата. Радвам се,всички тук да имат мнение по темите в форума и най-вече тва мнение да се ИЗКАЗВА. Agree / Thumb up
Има една приказка,ако вземеш насеризоно всичко в живота жив няма да останеш. Laughing
Back to top
DANNIS

PostPosted: Thu Oct 05, 2017 7:57 pm    Post subject:    Reply with quote

Сняг и в Казахстан ! само погледнете листата на дърветата, и тва ако не е жестока аномалия ??

Back to top
Radoslav Petkov

PostPosted: Thu Oct 05, 2017 8:50 pm    Post subject:    Reply with quote

Абе за последно в Азия подобни отрицателни аномалии нямаше ли именно през 2008г? Hmm Само че тогава се проявиха в сърцето на зимата, а място със средна януарска температура от рода на меките 2-3С /равносилно на източните Родопи в България, Долното течение на Струма и южното Черноморие/ изживя буквално сибиркска зима с под -12С месечна аномалия Grin smile

Цък

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Windy

PostPosted: Thu Oct 05, 2017 11:17 pm    Post subject:    Reply with quote

Искам и при нас. Ранна стабилна зима и лято от Април
Добра сделка, какво ще кажете?
Leberkez

Location: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

PostPosted: Thu Oct 12, 2017 11:33 pm    Post subject:    Reply with quote

Започвам да се чудя вече това лято в Андалусия кога ще приключи? Grin smile
Back to top
meteo fen

PostPosted: Fri Oct 13, 2017 9:21 am    Post subject:    Reply with quote

Leberkez wrote:
Започвам да се чудя вече това лято в Андалусия кога ще приключи? Grin smile

Ааа има време още сме Октомври, там и през Ноември може да си е лято....от личен опит говоря.. Grin smile
Back to top
DANNIS

PostPosted: Tue Oct 17, 2017 2:15 pm    Post subject:    Reply with quote

Новий Урегной се зазими. Very Happy http://sigma-ktv.ru/web-kamery/kamera-ploshchad-pamyati.php
Back to top
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Tue Oct 17, 2017 11:48 pm    Post subject:    Reply with quote

BeNeLux, north Germany, parts of Denmark, Sweden, Poland and Baltic states under thick smoke from fires in north Spain and Portugal today

Residents of northern Germany, Benelux, southern Scandinavia and as far as the Baltic states awoke to a hazy sky this morning, with the Sun glowing a subdued reddish orange.

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Фактически данни за времето All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
Page 34 of 34

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе