ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ПОДОБРЕНИЯ В САЙТА

Накратко: отворен съм за всякакви критики (включително за бъгове), забележки и препоръки за това, какво може да се реорганизира (промени, добави, махне и т.н.) в сайта (естествено, кой би се отказал от подобни безплатни идеи?!). А ако някои от идеите ми харесат и мога да ги осъществя... ;)
Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср юли 03, 2019 5:03 pm

Stringmeteo написа:
Бял облак написа:И като ги свалиш отново какво? Мислиш, че са обновени до по-нова дата ли? :)
Сега разчовърках това и... нищо. Няма данни след 2005г. за никоя станция, а преди имаше до 2012г., при последното ми сваляне. Това е меко казано странно :dontknow: ...
Бях има писал някъде около 2010, но за бъгове в данните (нещо отрицателните стойности не излизаха май), които те за щастие оправиха. Обаче точно за това не знам дали си заслужава да ги бъзикам... чудя се каква ли е вероятността липсата пак да е заради някаква тяхна грешка, а не заради... ясно какви причини :) ...

Бял облак
Регистриран: пон май 11, 2009 9:03 am

Мнение от Бял облак » ср юли 03, 2019 5:18 pm

Пиши им - щом е имало някакви данни до 2012, а сега ги няма, вероятно причината може да е у тях, а не в НИМХ. Може да попиташ и дали ще има ъпдейт до 2018-2019, както е при другите страни.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср юли 03, 2019 5:21 pm

Тези дни се размислих и реших, че май ще е добре да ъпгрейдна форума до някоя от последните версии на същата програма, има ли против? :laughm: Иска ми се също така и да (опитам да) прехвърля повечето неща (налични теми и мнения) към новия форум, без може би още един голям "срез" от стари мнения, главно от "Фактически" и "Прогнози", които също може да минат в някакъв архив. Но си трябва още известно време за обмисляне и проучване :hmm: ...

Отговори

Върни се в “Подобрения в сайта. Мнения и предложения”