Грьонинген - Холандия

Тук може да се пише (и да се пускат снимкови репортажи) за всичко впечатляващо от пътувания или походи сред природата, както и да се пуска полезна туристическа информация.

Модератор: Radoslav Petkov

simovremeto
Регистриран: ср яну 03, 2007 10:05 am

Мнение от simovremeto » чет сеп 17, 2009 12:35 pm

А, бе аз не случайно те питах, защото също имам преки наблюдения, макар и преди около 19-20 години, още по соц време, макар баш пубер :lol: :lol:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » чет сеп 17, 2009 12:37 pm

На морето миналото лято в хотела почиваха само деца от Беларус. Толкова добри и учтиви! Не могат и да се сравняват с простащината на българските деца!
А това дето било много хубаво в Беларус е една голяма заблуда и пропаганда на тамошното правителство. Красиво и уредено е в столицата и около глъвните пътни артерии. В смисъл хвърля се прах в очите от тамошната диктатура, за да си мълчат и да не свалят правителството. То и не може да се свали. Вие давате ли си сметка колко ужасно е това, останало е най.лошото от социализма-липсата на свобода! А иначе в провинцията било мизерия и пълен упадък. Следих дискусия на хора, запознати с реалността в Беларус в руския метеофорум и повярвайте нямаше нищо положително написано за тази страна!
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет сеп 17, 2009 12:40 pm

:thumbup: :thumbup: :thumbup: Мерси за подкрепата на тезите ми! :wink:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » чет сеп 17, 2009 3:07 pm

Така де, аз съм свободен да пребивавам Германия и Холандия колкото си искам без никакви ограничения и само с лична карта. Това е немислимо за един жител на Беларус!
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Отговори

Върни се в “Туризъм, екскурзии, пътувания”