ИЗКАЧВАНЕ НА ВРЪХ МУСАЛА '2010

Тук може да се пише (и да се пускат снимкови репортажи) за всичко впечатляващо от пътувания или походи сред природата, както и да се пуска полезна туристическа информация.

Модератор: Radoslav Petkov

Потребителски аватар
dak_evil
Регистриран: ср юни 24, 2009 7:12 pm

Мнение от dak_evil » ср ное 03, 2010 7:45 pm

simovremeto написа:
dak_evil написа: семейния живот и ЕГН-то си оказват влияние. :wink:
:nono: Не само, не само, ей тия работи също :beer: :drunk: :drunk1: :toilet: :arg: :drinking: и много други :grin1:
Абсолютно прав си :thumbup: От утре спирам алкохола, цигарите /аз без това съм пишман пушач/ развеждам се с жената, защото ме ядосва редовно, спирам да работя, защото на работа има страшен стрес и ХВАЩАМ БАЛКАНА :grin1: :grin1: :grin1: Само в планината си почивам истински...

Потребителски аватар
storm
Регистриран: вт дек 08, 2009 6:37 pm

Мнение от storm » ср ное 03, 2010 7:46 pm

Уникални снимки,хора!Браво на вас!Каква красота е там горе,ще ме накарате още другата година да ходя там.Качеството е супер-не мога да се хвана на лъжата,че са правени с телефон. :lol:

Потребителски аватар
ncuxap
Регистриран: пон дек 14, 2009 5:25 pm

Мнение от ncuxap » ср ное 03, 2010 7:54 pm

Дак, ей това е приказка. :) :thumbup: Сторм, наистина няма да съжаляваш, само дано и догодина хванем такова уникално време. Според мен именно времето направи похода толкова як, такива страхотни гледки направо спират сърцето. Пък ако имаше мъгла само щяхме да си гледаме в краката и в гъзовете, както каза Дак. Абе супер беше, есента е най хубавото време за планина - хем има ясни и топли дни, хем няма опасност от лавини, хем няма много хора. Идеално просто.
Щастието не е х*й, да го хванеш с ръка. (П. Куелю)

Потребителски аватар
storm

Мнение от storm » ср ное 03, 2010 8:10 pm

Ами аз с вас засега няма да мога да дойда,още съм малко малък,ама лятото защо не.Пък и тогава е много хубаво да се ходи високо,тази година август като бях в Пирин над 2000м н.в. също имаше качествени гледки,но сравнени с тези на Мусала са нищо.Многото хора не виждам сериозен проблем в тях.

Потребителски аватар
ncuxap

Мнение от ncuxap » ср ное 03, 2010 8:12 pm

Дразнещи са, осират природата :wink: А точно през лятото и зимата плъзват като хлебарки, есента е най спокойна.

Потребителски аватар
storm

Мнение от storm » ср ное 03, 2010 8:14 pm

Има нещо такова. :lol: Не са научени да ценят природата,да я пазят,а само застрояват всяка свободна площ,както става сега тук в Ямбол точно пред блока на полянката,ще има църква. :thumbdn:

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » ср ное 03, 2010 8:22 pm

ncuxap написа:Пък ако имаше мъгла само щяхме да си гледаме в краката и в гъзовете, както каза Дак...
Дали само щяхме да си ги гледаме? Аз мисля, че щяхме и да си ги миришем. :grin1: :grin1: :grin1:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » ср ное 03, 2010 8:30 pm

storm_ написа:Има нещо такова. :lol: Не са научени да ценят природата,да я пазят,а само застрояват всяка свободна площ,както става сега тук в Ямбол точно пред блока на полянката,ще има църква. :thumbdn:
Ами радвай се, поне ще е църква, няма да е джамия или гаражи с клиника, каквото построиха на бившата ни полянка пред блока в Шумен преди 5 години...

Потребителски аватар
storm

Мнение от storm » ср ное 03, 2010 8:43 pm

Какво да се радвам на строителство не знам,ама щом казваш.
Скоро време ,ако така продължава няма да останат кътчета в БГ.Визирам равнините,в планините едва ли,но аз не живея в планината все пак!

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » ср ное 03, 2010 9:04 pm

Изказах се иронично. :wink:

Voivodata

Мнение от Voivodata » ср ное 03, 2010 10:41 pm

storm_ написа:Уникални снимки,хора!Браво на вас!Каква красота е там горе,ще ме накарате още другата година да ходя там.Качеството е супер-не мога да се хвана на лъжата,че са правени с телефон. :lol:
Наитина уникални снимки, уникален момент сте хванали, докато аз миналата година съм направил подвиг с елегантната ми и нежна жена да превзема Вихрен без грам подготовка, но не случихме на време- имаше мъгла!
Догодина дано имам възможност да дойда, но защо да не се правят повече походи из планините на БГ...?!

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » ср ное 03, 2010 11:22 pm

Аз определено вече поне веднъж месечно ще ходя на планина. Резултатите са налице. За тези 3 дни дори и малко болен съм изписал близо 1000 реда код. Преди малко се върнах от мач. Нямаше такъв мач. Както се казва мускулите ми да откажат, но въздух си имах колкото искаш. Просто имах многоооо въздух. Но това е нормално след близо 2 дни на височина над 2000м. Е, там на финалното изкачване от 2700м до върха, което го взех за 26 минути, наистина нямах въздух. Интересно обаче май Психаря имаше имаше повече въздух. :hmm: Е, вярно, че е с 15 кг по-лек от мен, но все пак ...
Но определено на планина трябва да се ходи по-често. Чудя се дали може да се преспива на Черни Връх? :-?

Потребителски аватар
ncuxap

Мнение от ncuxap » ср ное 03, 2010 11:31 pm

Ти па, на Черни връх. Там не е интересно. Пробвай в хижа "Планински извори" в Стара планина. Виж в Гугъл и ще разбереш за кво става въпрос ;) Ей това искам много да го направя, аз лично.

Бял облак
Регистриран: пон май 11, 2009 9:03 am

Мнение от Бял облак » ср ное 03, 2010 11:55 pm

На Ч. връх може да се нощува, но в предверието. Събираш пейките, опъваш шалтето и чувала и лягаш като цар :lol:

На Планински извори е бая мизерия, няколко пъти съм спал там (и зиме и лете). Все пак, мисля че зимата най-си струва да нощуваш там. Хижата се затрупва до половината. Веднъж бях там при минус 17 с бурен вятър и се изкефих яко :grin1: 8-)

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » чет ное 04, 2010 12:03 am

Бял облак написа:На Ч. връх може да се нощува, но в предверието. Събираш пейките, опъваш шалтето и чувала и лягаш като цар :lol:

На Планински извори е бая мизерия, няколко пъти съм спал там (и зиме и лете). Все пак, мисля че зимата най-си струва да нощуваш там. Хижата се затрупва до половината. Веднъж бях там при минус 17 с бурен вятър и се изкефих яко :grin1: 8-)
хехехе :thumbup: :buble: Големи сте фенове , евала ви правя на всички.Моя опит с планините е много малък :? , дано занапред имам повече възможност , но снимките ви ме изпълниха!Браво на такива начинания! :wink: :)

И ест. Веско е бил "гвоздея" на програмата... :grin1:

Отговори

Върни се в “Туризъм, екскурзии, пътувания”