ИЗКАЧВАНЕ НА ВРЪХ МУСАЛА '2011

Тук може да се пише (и да се пускат снимкови репортажи) за всичко впечатляващо от пътувания или походи сред природата, както и да се пуска полезна туристическа информация.

Модератор: Radoslav Petkov

Потребителски аватар
angilari
Регистриран: вт дек 30, 2008 8:20 pm

Мнение от angilari » ср сеп 21, 2011 9:02 am

simovremeto написа:Само да вметна, че аз ще мога да присъствам на Мусала едва след 25.10, така че всяка една тдата преди това ще е без мен - т.е. не се съобразявайте с мен ако става въпрос преди края на октомври.

:bowl: ами той и Дак сигурно така, не знам Краси какво мисли по въпрос, иначе разбира се аз нямам проблем ноември, ще има сняг доста ако е рекъл господ :P
www.weather-webcam.eu - уеб камери от България и Европа
АМС Нови Искър: www.stringmeteo.com/stations/noviiskar/
Камера: www.weather-webcam.eu/novi-iskar-webcam-online

Потребителски аватар
dak_evil
Регистриран: ср юни 24, 2009 7:12 pm

Мнение от dak_evil » ср сеп 21, 2011 11:22 pm

С моя крак нещата се подобряват, но от един момент нататък доста бавно. Остава ми още един ден ходене на рехабилитация. Днес например минах повече от 10 км пеш, понаду се леко глезена, позаболя ме, но се търпи болката, не е силна. Все още обаче са ми ограничени движенията в глезенната става. Силно се надявам да мога да дойда, но ако преценя, че не става работата и ще съм по-скоро в тежест на себе си и на останалите, просто няма да рискувам и да идвам, още повече, че ако направя нова контузия на глезена точно сега ще е много кофти. Все пак надеждата умира последна и продължавам да твърдя, че е много вероятно да дойда, особено ако е втората половина на октомври и дори към края му /като миналата година/ Не се съобразявайте с мен. Краси нищо не казва, все пак от него зависи похода...

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » ср сеп 21, 2011 11:38 pm

Явно повечето пак са за втората половина на октомври... За мен не е проблем, но има хора, които искат преди да е паднал сняг. То и на мен ми се иска. Така че може два пъти да направя захождания в тази посока. :hmm:

Потребителски аватар
ncuxap
Регистриран: пон дек 14, 2009 5:25 pm

Мнение от ncuxap » нед окт 16, 2011 3:29 pm

angilari написа: БТВ, кога ще ходим на Мусала? :grin1:
Добър въпрос. Аз предлагам пак последния уйкенд на октомври. Тоест 29-30ти. Времето по всяка вероятност ще е хубаво.
Щастието не е х*й, да го хванеш с ръка. (П. Куелю)

Потребителски аватар
angilari

Мнение от angilari » пет окт 21, 2011 11:56 am

:?: :?: :?: :?

weather_master

Мнение от weather_master » пет окт 21, 2011 10:12 pm

Аз уикенда 29-30-ти няма да мога. Но за следващите съм на линия.

Потребителски аватар
ncuxap

Мнение от ncuxap » пет окт 21, 2011 10:16 pm

Ами и аз така май. Значи през ноември. След като твоите мацки със сигурност отпадат (над 2000 метра на Рила вече има доста сняг), мога да си пожелая да паднат още валежи, за да е още по-интересно изкачването.

weather_master

Мнение от weather_master » пет окт 21, 2011 10:21 pm

Ееее, ще трябва да си търся гети и снегоходки тогава. :lol: Ами ноември се събираме бандата и отиваме на истински сняг - сух, дебел и чист, а не като тези киши на Фарангата или както беше там. :lol: :grin1:

Voivodata

Мнение от Voivodata » пет окт 21, 2011 10:27 pm

weather_master написа:Ееее, ще трябва да си търся гети и снегоходки тогава. :lol: Ами ноември се събираме бандата и отиваме на истински сняг - сух, дебел и чист, а не като тези киши на Фарангата или както беше там. :lol: :grin1:
:liar: :finger: :lol:

Потребителски аватар
ncuxap

Мнение от ncuxap » чет окт 27, 2011 12:15 am

Зимата си идва бавно, но сигурно, а тук никой не е**ва да пише. Няма ентусиасти, или какво? Както и да е, предлагам дата 12ти ноември за нашия поход. Изобщо не е сигурно, че времето ще става за планина, но сезонът вече е такъв. Моля ви, който иска да ходим тая година, да пише в темата дали ще идва изобщо, както и дали го устройва предложената дата. От моя страна, стига времето да става и да съм здрав, няма никакви проблеми, когато и да решим да ходим. Но вече става късно и трябва да действаме.

weather_master

Мнение от weather_master » чет окт 27, 2011 12:20 am

И аз съм навит за 12-13 да щурмуваме върха. Взимаме бомбички на халва любимка, пауърки - вафли фокус, банани за миниране зад храстите и зъл бобец за мощни топовни гърмежи (току виж станцията е дала гръмотевици докато се приближаваме :grin1: ) и сме готови. :D

Потребителски аватар
angilari

Мнение от angilari » чет окт 27, 2011 12:52 am

Аз също съм за! Ама не знам Краси дали ще може? :? Хайде хора да се организираме, че не остана време наистина! :hmm1:

Потребителски аватар
angilari

Мнение от angilari » чет окт 27, 2011 9:43 am

Чакаме потвърждение и от миналогодишните участници! С надежда да не пропусна някой:
Симо?
Сашо?
Вълчо?
Цецо?
Дак?
и разбира се Краси?
Разбира се и всички останали от форума .... който има желание, ще го помоля в най-скоро време да го заяви тук!

Бял облак
Регистриран: пон май 11, 2009 9:03 am

Мнение от Бял облак » чет окт 27, 2011 10:36 am

Отсега мога да кажа, че на 12-13 няма да имам възможност да дойда. Имам един изпит тогава. :(

simovremeto
Регистриран: ср яну 03, 2007 10:05 am

Мнение от simovremeto » чет окт 27, 2011 11:07 am

Аз от сега нищо не мога да кажа. Вие си се разбирайте, а аз ако мога ще дойда, ако не.... другия път. :dontknow:

Заключена

Върни се в “Туризъм, екскурзии, пътувания”