Блу тут за делл инспирион 6400

За първите три неща е почти ясно, а за творчеството - става въпрос за лични или чужди произведения, тясно свързани с науките метеорология и климатология...

Модератор: angilari

Voivodata

Блу тут за делл инспирион 6400

Мнение от Voivodata » пон яну 30, 2012 10:50 am

Някой може ли да ми помогне , като ми покаже къде да си изтегля блу тут за лап топа ми?

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Re: Блу тут за делл инспирион 6400

Мнение от bismarck » пон яну 30, 2012 11:08 am

Voivodata написа:Някой може ли да ми помогне , като ми покаже къде да си изтегля блу тут за лап топа ми?
Да си изтеглиш драйвер или да си изтеглиш самия блутут? :grin1:
В първия случай е като да имаш пишка и да искаш да те научат да я ползваш(ако не знае), а във втория - да си изтеглиш пишка, което няма как да стане - но в тоя случай може да си купиш, за разлика от примера.
Все пак предполагам, че става дума за драйвери.
1. Гугл
2. Сайта на производителя, макар че не ми побира ума как може да са ти продали машина с блутут без съответните драйвери. :dontknow:

Voivodata

Мнение от Voivodata » пон яну 30, 2012 11:17 am

Бис, аз пишката си я владея.. :lol: , ама от малкия до мен нямам възможност да пиша много, та не обясних, че след като се скапа компа , ми го преинсталираха , но драйвери за блу тут не са изтеглили.С един приятел уж влязохме в сайта както казваш, но донякъде и ми изписва някаква грешка?

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » пон яну 30, 2012 11:31 am

http://www.dell.com/support/drivers/us/ ... 2731093458 Пробвай туй , и от Device Manager виж дали ти е пуснат въобще Блутута :grin1: Ако не стане кажи каква грешка ти давало...

Отговори

Върни се в “Медии. Линкове. Софтуер. Метео-творчество”