StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

Върхове на окултната простотия
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> НЛО, извънземни, необяснени явления и способности
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ForumNIK

PostPosted: Mon Aug 30, 2010 8:22 pm    Post subject:    Reply with quote

Да се обясняват просто такива сложни неща е нещо подобно на това да си раздавам стоката, вместо да я продавам. Писано е в ДАО ДЪ ДЗИН: "Простата истина прилича на нейното отсъствие". Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
ASENOV

PostPosted: Mon Aug 30, 2010 8:47 pm    Post subject:    Reply with quote

+1000 Agree / Thumb up Agree / Thumb up Agree / Thumb up Филмите на Дайк също не е лошо да се гледат!
Back to top
bismarck

PostPosted: Mon Aug 30, 2010 10:43 pm    Post subject:    Reply with quote

Stringmeteo wrote:
Yawn Hmm Hmmm
Официално се отказвам от примера си по-горе Grin smile ...

Няма нужда да се отказваш, щото е точно така, както си го казал. Agree / Thumb up
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wilkosz

PostPosted: Mon Aug 30, 2010 11:16 pm    Post subject:    Reply with quote

Мракогор wrote:

Ако дъновисти вземат властта ще настане бял тероро, нещо като при братовчедите от Иран, с хиляди абсурдни забрани.

Поредния изказал се без покритие и без опит! Какво имаш предвид под бял терор и под забрани? Ти знаеш ли, че няма никакви забрани в Бялото братство. То затова е бяло, а не черно братство ...като православието, където всички са в черно и с издължени физиономии, подтиснати и покорни, пълни с догми, ненужен фалшив морал и ограничения. Знаеш ли, че дори за да отидеш и да участваш в лагера на Рила не се изсиква нищо. Няма пропусксателен пункт и не се изисква легитимация кой си и защо си там. Има определени правила, които е добре да се спазват в лагера и те са напълно резонни. Да не се пуска шумна чалгарска музика, да не се пречи на спокойствието. Но ако хапнеш месо или изпиеш бира, никой няма да дойде и да те изяде! За да я има една картина, трябява да има и рамка, която да държи картината нали? Иначе ще се разпадне. Ето защо е необходим определен ред и дисциплина, но нищо повече. В Бялото братство има пълна свобода на мислене и на действия, за разлика от догматичното християнство и на йогистките секти, където всички трябва да мислят еднакво и да имат гола вяра. В Бялото братство всичко е по сърце и по свобода. Нито Дънов е налагал забрани, нито има някаква структура или йерахия сега, която да оказва някакъв натиск върху някого. И аз не вярвам на този тип езотерични работи, дето ги вярват, чувал съм много истории как Дънов се явил при езерата и отминал, или как някакво същество 10 метра голямо излязло от едното езеро, докато една сестра се разхождала през нощта при езерото при хижата, понеже не й е спяло, обаче вярвам на много истини, които той е казал и които последователите му споделят, вярвам на начина на живот, който водят и да стремежите, които имат да бъдат по добри, по дисциплинирани и по-чисти в мисли и дела. Това е наистина много здрав стълб, ако го приемеш в живота си, много добър коректив в живота. Така, че който не е запознат по-добре да не говори, понеже казва много глупости. Идват хора от целия свят, защото са усетили къде има ценности, и не са някакви пропаднали хора, а често има професори, музиканти в много успешна кариера и живот, не са от тея индийци псевдойоги, дето са тъпи като галош, нямат никакво образование, никаква подплата, но идват като царе, разтягат локуми и ни вземат за паднали от Марс...Писнало ми е от такива. Мога да направя разликата. Дънов има и висше образование, при това взето в САЩ, и много трудове и много прозрения, които са се потвърдили. Той е можел да е цял живот платен проповедник на американска църква, и да си води спокойния живот, но е предпочел по-великата мисия и да претвори това, което извира от дълбините на неговата душа.
Back to top
angilari

PostPosted: Mon Aug 30, 2010 11:22 pm    Post subject:    Reply with quote

Какъв е проблема?!?! Хората се пречистват, уравновесяват и извисяват! Не правят нищо лошо и аз не съм против това движение! Аз лично едва ли бих се занимавал с подобно нещо обаче, предпочитам да се усамотя високо в планината, да гледам звездите, да дишам дълбоко чистия въздух и да не мисля за простотии....от това по-добър начин за събиране на енергия не виждам Wink
Back to top
FENIX

PostPosted: Mon Aug 30, 2010 11:45 pm    Post subject:    Reply with quote

angilari wrote:
Какъв е проблема?!?! Хората се пречистват, уравновесяват и извисяват! Не правят нищо лошо и аз не съм против това движение! Аз лично едва ли бих се занимавал с подобно нещо обаче, предпочитам да се усамотя високо в планината, да гледам звездите, да дишам дълбоко чистия въздух и да не мисля за простотии....от това по-добър начин за събиране на енергия не виждам Wink

Мдаа така е! МА те и Дъновистите горе долу тва правят там! Ами няма лошо! Това не е някаква самоубийствена секта, все пак!
Уеб камера с панорама от Мелник:
http://weather-webcam.eu/melnik-na-jivo-kamera-melnishki-piramidi-webcam
Back to top
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Tue Aug 22, 2017 4:11 pm    Post subject:    Reply with quote

Как плоскоземците си представят слънчевото затъмнение (видео)

В понеделник, 21 август, САЩ и други части на света се насладиха на зашеметяващата гледка на пълното слънчево затъмнение и научиха много за астрономията.

Въпреки това, общността на вярващите, че живеят на плоска Земя, видяха явлението в съвсем различна светлина.

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> НЛО, извънземни, необяснени явления и способности All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе