StringMeteo.com Форуми StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   ПравилаПравила 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ТОЗИ ВАРИАНТ НА ФОРУМА ВЕЧЕ Е АРХИВИРАН И В НЕГО НЕ МОГАТ ДА СЕ ПУСКАТ МНЕНИЯ! МОЛЯ, ПОЛЗВАЙТЕ НОВИЯ ВАРИАНТ.

ЛИЧНИ ДИАЛОЗИ (разни)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 61, 62, 63  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
wilkosz

МнениеПуснато на: Чет Май 30, 2019 12:52 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Пиците в Германия и Италия са на еднакви цени, общо взето. Маргаритата започва от 5-5.50 евро, а най-скъпите отиват до 10-11 евро.
Турските дюнерджийници също се опитват да продават пици, за по 5 евро, обаче от там не купувам, посредствено качество и са боклучави. Турските продукти и по турските магазини също са лошо качество. Също като българско кофти качество.
Иначе миналия юни в Шумен си отядох на розови домати от пазара, че и в супермаркета имаше от тях. Друга тема е, че по ресторантите като си поръчаш шопска салата доматите са от пластмасовите червени с дебела жилеста кора и не стават за ядене. Пробутват винаги от евтиното лошо качество по ресторантите и ви цакат. Няма оправия този манталитет да се правиш на тарикат и да цакаш клиентите.
FENIX

Местожителство: Сандански - 194/317 м./н./в.

МнениеПуснато на: Чет Май 30, 2019 1:10 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Мога да ти покажа куп ресторанти с хубава храна и с хубав зеленчук, съответно. Без пластмасови домати и изфирясали краставици. Наскоро обаче бях разочарован в един ресторант, реших да разчупя традициите и бях в нов такъв. Поръчах си миш-маш, ами това което ми донесоха беше пълна пародия на миш-маш. Чушките бяха консервирани, а не пресни, при положение, че не сме януари. Върнах го. Онзи ден бях в Ринг Мол, знам, че по моловете храната не става, освен в Хепи и някои подобни, но бях много гладен. Почти всичко беше прегоряло и горчеше, два пъти ми го сменят и пак изгоряло, накрая се отказах. Но мога да те заведа в поне 5 заведения в Сандански и Петрич, в които си заслужава да се хапне и храната е много добра. Онзи ден се събирахме с класа за 20 години от завършването на гимназия и ресторанта също беше много добър, храната вкусна и качествена. Всъщност оказа се, че един мой съученик го е взел под аренда, заедно с негов приятел, който е много добър готвач.
Уеб камера с панорама от Мелник:
http://weather-webcam.eu/melnik-na-jivo-kamera-melnishki-piramidi-webcam
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
weather_master

Местожителство: Chicago, USA

МнениеПуснато на: Пет Май 31, 2019 9:40 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Благодаря на всички! Smile В България си е страхотно! Който иска, каквото да си говори, но това си е истината. В Бургас още повече, но все пак съм пристрастен и тук вече мнението ми не е обективно. Laughing Иначе относно пиците, в центъра на Бургас ядох страхотни за 1.50лв парчето. Laughing
Върнете се в началото
nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Пон Юни 03, 2019 9:41 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

нашия написа:
Ранна тропична нощ за Варна - още на 02.06, мин. 20, максимална 26.2 с, няма как да не съм доволен. Като добавим и липсата на дъжд, удоволствието става още по-голямо. Бях в Стара Загора на 01.06 ден след потопа и видях пораженията. Не ме изкефиха. Вчера пък в Попово беше як дъжд, около 40 л , със студ, също неприятно. Оценявам хубавото сухо и топло време на североизток. Напълно заслужено Варна е най-топлата станция в България за първите 3 дни на юни 2019.

Да и теб те чаках да напишеш ,че си доволен , двамката с Гошко сте си лика прилика Laughing
Голяма радост ,че морската ви имала тропична
Зимата сте доста назад в класациите ,ама тогава нищо непишете Laughing
и към админа не се заяждам просто безсмислени писания ,не искал дъждове , искал тропични
Нека да не падне капка дъжд във Варна да ви видя след 1 месец всичко ще сухо и жълто Laughing
Камера от Бургаския залив
https://surfshopburgas.com/camera
Върнете се в началото
yavor_zhekov

Местожителство: Район Оборище - София

МнениеПуснато на: Пон Юни 03, 2019 10:09 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Kакъв ти е проблема с тропичните и Гошо бе Нака ? Не мога да разбера малоумен ли си или нарочно се правиш на шут да търсиш внимание ?
weather_master

МнениеПуснато на: Пон Юни 03, 2019 10:49 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Аз продължавам да кефя много на България. Уникална е храната тук. Днес ядох уникални домати. В САЩ толкова вкусни домати не съм ял. Българският хляб също е уникален и много вкусен. От една седмица съм в Бургас и вече си намерих хубава месарница, млекарница, плод зеленчук и разбира се Кауфланд за други неща. Плодовете и зеленчуците в големите магазини не са хубави, но кой вече купува такива неща от там. Гледам кварталните магазинчета тук процъфтяват. Ех, колко си е хубаво в България. Very Happy Bg flag Bg flag
Върнете се в началото
wilkosz

МнениеПуснато на: Пон Юни 03, 2019 11:21 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Българският хляб е много хубав Confused Този памучен нездравословен и безвкусен хляб е много хубав Dont know
Много хубав е белият хляб в Испания и Швейцария, с коричка и вкусен като едно време на село от фурната. А също и пълнозърнестия тъмен германски хляб. Тук за първи път от десетилетия ядох истински хляб, не оня пакетиран нарязан боклук, дето го ядат всички в България.
weather_master

МнениеПуснато на: Пон Юни 03, 2019 11:28 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Аз си взех току-що опечен. Wink
Върнете се в началото
nikolai kamburov

Местожителство: Русе, жк. Здравец-север / Варна, кв. Левски

МнениеПуснато на: Пон Юни 03, 2019 11:42 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Къш къш...
Кой ти яде "оня нарязан боклук"? Който иска да се трови, да! Сякаш в Германия ги няма същите хлябове.
Аз лично си купувам от фурна, вкъщи нашите също от фурна пълнозърнест, баба и дядо също. И хлябът е уникално вкусен. Може човек да изяде цял на един дъх. Пак е левче, както и онези боклуци в хипермаркетите.
Навсякъде си има позитиви и негативи в храната, но тя в България е наистина вкусна. И в това съм сигурен.
А иначе не си спомням точно къде, накъде на екскурзия бях из Бг и ядох уникална пица, да завидят и от Италия.
Май е до светоглед и извъртане спрямо лични пристрастия цялата работа.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
weather_master

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 12:24 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Абсолютно! Agree / Thumb up Добре му го каза!
Върнете се в началото
Бял облак

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 12:47 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Оо, Киро, добре дошъл на родна земя! Smile
Миналата седмица ядох уникални ягоди на село - не можеш да намериш такива никъде другаде по света. Да не отварям дума сега за други неща като например домашното сирене, което в този момент ми стои в хладилника или пък за свежите домашни домати в една картонена кутия...
В България все още човек може да има достъп до възможно най-качествена храна.
Много се кефя на бабичките по пазарите, дето изкарват квото са набрали от дворовете си - често от тях си купувам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
nikolai kamburov

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 8:02 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Доста едри изглеждат. Супер!
Тази година в Русе имаше много голяма реколта. По принцип вадя не повече от 1кг, а до момента вече някъде към 3кг и има още. Баба ми вече е на ход, че съм на работа по морето... Laughing
wilkosz

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 9:31 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Не знам защо си мислите, че другаде няма вкусни ягоди Confused
Сезонните ягоди в Германия точно сега от края на май до началото на юли са уникално вкусни и сладки. Даже в България рядко съм ял толкова вкусни ягоди. Вчера си взех от Лидъл, даже там ги продават. Освен това като пътуваш покрай селата намного места има табелки сам можеш да си ги набереш. Оттам ги берат и ги продават. Като са различни наслънце на полето са си вкусни.
yavor_zhekov

Местожителство: Район Оборище - София

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 10:02 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Aз имам чувство, че отричаш всичко българско от чиста злоба и завист само и само да си на контра на другите потребители във форума.
nikolai kamburov

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 10:10 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Гледах предавания за ягодите и съм сиг, че това в Лидл не са вкусни ягоди. Ама сигурен съм. Там по селата по- може...
Като цяло по-добре нищо не казвай отколкото да съсипваш хубавата ни храна. Laughing
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 61, 62, 63  Следваща
Страница 55 от 63

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Идете най-горе