StringMeteo.com Форуми StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   ПравилаПравила 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ТОЗИ ВАРИАНТ НА ФОРУМА ВЕЧЕ Е АРХИВИРАН И В НЕГО НЕ МОГАТ ДА СЕ ПУСКАТ МНЕНИЯ! МОЛЯ, ПОЛЗВАЙТЕ НОВИЯ ВАРИАНТ.

НА МОРЕ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Туризъм, екскурзии, пътувания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Бял облак

МнениеПуснато на: Вто Юли 12, 2016 6:43 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Мастъре, вече на мода са 30С на 850. Трябва да си обновиш аватара. Grin smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
nikolai kamburov

Местожителство: Русе, жк. Здравец-север / Варна, кв. Левски

МнениеПуснато на: Сря Юли 20, 2016 12:28 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Дано е хубаво времето, че гледам ГФС гласи някакво фронтче за началото на август, а и в месечната на НИМХ го има и не знам...
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Windy

Местожителство: София Люлин/София Бизнес парк

МнениеПуснато на: Сря Юли 20, 2016 3:31 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Септември в България ми е студено вече на мен... Октомври даже не ми влиза в списъците дори с минимална вероянтост. Силистар и аз съм го прицелил, на Север не ходя, защото е студено. Laughing
gosho97

Местожителство: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

МнениеПуснато на: Сря Юли 20, 2016 3:50 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Windy написа:
, на Север не ходя, защото е студено. Laughing

Това ниакак не е вярно, нещо повече нощите по най-южния бряг даже са малко по-хладни от останалата част на крайбрежието, изключая северно от Калиакра, заради планината Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
m

Местожителство: Г. Оряховица

МнениеПуснато на: Съб Авг 20, 2016 10:01 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

супер моренце изкарах. Слънчево, топло, дори граничещо с горещо. Слънцето направо хапеше, както се казва, в обедните часове. През всичките дни зелен флаг, е разбира се имаше си ги и нормалните вълни. Единственият лош ден беше вторник. Страхотно бурно море, страхотни вълни и съответно целият ден червен флаг. Е, аз и семейството не пропуснахме да се топнем, но близо до плажната ивица и под моят строг и непрекъснат контрол Smile Много чудно беше тогава. Тихо, задушно, едва доловим ветрец, а морето бурно и едни жестоки вълни. Навътре се виждаха мощни купести и явно там се е случвало нещо. Днес се прибрах и мога да ви кажа, че до Сливен и Гурково беше страшен мор- направо си е горещо. След като качих Балкана и влязох в севера температурата стана по-поносима и направо ми се стори хладно.
Върнете се в началото
ncuxap

Местожителство: София, ж.к. Гоце Делчев/пл. Македония

МнениеПуснато на: Пон Авг 07, 2017 11:11 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Миналата седмица бях на море в Гърция и Албания. Първо бях 3 дни на остров Корфу и после 5 дни в Саранда, Албания. Много интересно море, особено в Албания много ме изкефи.
Корфу е зелен остров, има много гори, в западната част има и доста пясъчни плажове. Водата ми беше студена, имаше и някакви течения, които бяха неприятни. Почти никакъв живот в това море, много е солено, по дъното няма почти нищо. Щипе на очите от толкова сол.
В Албания природата е много неприветлива, голи стръмни чукари с отделни дървета, обаче голямо усещане за простор. Много горещо, в България рядко има такава жега, а там това е нормата. Саранда е гъсто и хаотично застроен курорт с отвратителен трафик, обаче доста шарен и колоритен, пълен с енергия и хора. На плаж ходихме в Ксамил, който е на 10км южно от Саранда и има уникален плаж, най-красивия на който съм бил. Усещането беше за тропически остров. Там беше перфектното море просто, много топла вода, спокойно, без вълни, можеш да плуваш с часове без да ти стане студено. Малко топло беше, ама се свиква. Никакви облаци, само слънце по цял ден. Признавам, изкефих се на тоя климат. Приятелите с които бях не им хареса албансия чукарест и гол пейзаж, мене обаче много ми хареса, супер голямо усещане за пространство има.
Stringmeteo
Site Admin

Местожителство: София, Слатина (Г. Милев-Слатина)

МнениеПуснато на: Пон Юни 24, 2019 2:38 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Забраните през лятото, които могат да ви донесат глоби
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wilkosz

МнениеПуснато на: Сря Авг 07, 2019 9:31 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Как се вижда цялото южно крайбрежие като на длан от южните склонове на Еминската Стара планина направо трепач. От залива на Слънчев бряг, Несебър, Поморие, Бургаския залив, Папия е връхчето е дъното и отвъд чак до турския бряг.

Вчера при залез и диви коне срещнах. Това е вълшебно място.

nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Съб Авг 17, 2019 12:05 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Края на септември съм в Турция Мармарис дано да хвана хубаво време ... Преди години ходих в тази част и останах много очарован .Предния път не можах да отида до остров Родос ,но този път ще гледам да стане
Много красив залив като цяло в Мармарис ,пък и намерих изгодна оферта.Единственото което ме притеснява е пътя с автобус около 15-16 часа от Бургас Laughing
Камера от Бургаския залив
https://surfshopburgas.com/camera
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Туризъм, екскурзии, пътувания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Страница 16 от 16

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Идете най-горе