StringMeteo.com Форуми StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   ПравилаПравила 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ТОЗИ ВАРИАНТ НА ФОРУМА ВЕЧЕ Е АРХИВИРАН И В НЕГО НЕ МОГАТ ДА СЕ ПУСКАТ МНЕНИЯ! МОЛЯ, ПОЛЗВАЙТЕ НОВИЯ ВАРИАНТ.

Текущи данни за времето във ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Фактически данни за времето
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
grum

Местожителство: Асеновград

МнениеПуснато на: Съб Апр 20, 2019 12:53 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Ама там водата в момента е около и под 10 градуса ... Как толкова хора се къпят в такива студени води ?!!?? Междудругото в началото на април в Англия валя сняг
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Windy

Местожителство: София Люлин/София Бизнес парк

МнениеПуснато на: Съб Апр 20, 2019 2:01 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Аз се къпех също като живеех там хахаха, в един момент свикваш
nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Съб Апр 20, 2019 7:37 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Няма нищо изненадващо те са свикнали на 18-20 градуса да са почти голи Laughing Виждал съм и при 5-6 градуса жени да излизат на бар с къса пола и без яке Laughing Наистина на 19 април беше доста жегаво и в Лийдс , а днес бях и в Братислава там направо лято 21 градуса без вятър.
Естествено като кацнах в Бургас беше облачно и едва 12 градуса ,но знаем при нас трайно затопляне има след втората седмица на май Smile
Върнете се в началото
buldan

Местожителство: Dartford (United Kingdom) / Казанлък

МнениеПуснато на: Съб Апр 20, 2019 8:31 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Hottest day of the year, says Met Office

Максималната температура днес е достигнала 25.5°C в Gosport, Hampshire.
В Неделя и Понеделник се очакват максимални достигащи до 27°C.
Между другото, според проучване идеалния максиму за Англичаните е 26°C. На по-високи температури им става горещо.

Изглежда и аз съм се климатизирал, защото влизам във водата, когато на хората им е студено (без Англия разбира се).
Иделаното време за лятна почивка в Европа е Септември месец. Юли и Август ми е много горещо.
И аз се замислям утре да запаля колата и да подишаме малко океански въздух Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Съб Апр 20, 2019 9:23 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Да радвай се на топлото време , че после пак ще е около 12-14 градуса Laughing Аз изкарах късмет , че не валя много последните 6 месеца , но заключението ми е , че е доста студено като усет почти всеки ден непрестанен леден вятър , който не бил там не може да говори , че било меко понеже рядко падало под 0
Бургас е 10 пъти по добре и зимата ,понеже няма вятър всеки ден , а и последните години не е това нещо което беше преди 15 години ледени ветрове и бяхме с шапки...
Върнете се в началото
buldan

МнениеПуснато на: Сря Юли 24, 2019 12:31 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Вчера (23 Юли 2019г) температурата на Heathrow бе над 30°C в 9 последователни часа от 12:00ч на обяд до 20:00ч включително. Максималната измерена 33.6°C не бе рекордна за разлика от Jersey Airport, където бе 36°C и това изравнява абсолютния рекорд за този район.
В 09:00ч днес е с градус по-горещо, от колкото вчера по същото време. Едва ли и днес ще има рекорди, но за утре се очаква максималната на места в ЮИ Англия да достигне 39°C, което ще бъде нов температурен рекорд за максимална температура във Великобритания.
Върнете се в началото
buldan

МнениеПуснато на: Пет Юли 26, 2019 6:52 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Изминалите 24 часа са може би най-интересните 24 часа, които съм преживявал в Лондон през лятото от метеорологична, гледна точка.

След като температурата достигна рекордните за Юли 37.9°C измерени на Heathrow, следобед се заоблачи и привечер дори преваля за кратко. Още в 10:00ч същата станция отчита 31.6°C, като над 30 градуса се задържа живакът в 11 последователни часа, като в 20:00ч все още бе 33.2°C.
През нощта бе, като в дискотека от светкавиците и въпреки преваляванията нощта остана топла и задушна. В 05:00ч се събудих от шума на проливния дъжд отвън, като си помислих, че вали град - но не. След този валеж дойде и очакваното разхлаждане.
В полунощ температурата е била 26.4°C, а в 15:00ч днес е 23.5°C.

Определено типичното, английско време през лятото ми допада повече, от колкото горещите нахлувания, които ти придават усещане, че си в Испания или Гърция, но не на почивка, а трябва да ходиш на работа и да ти бучат климатиците на главата.
Върнете се в началото
buldan

МнениеПуснато на: Нед Авг 11, 2019 6:27 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Времето в Петък и Събота бе необичайно лошо за сезона.

Проливен дъжд и силен вятър донесоха хаос на острова и нарушения в обществения транспорт.

Ветровете при Dover достигнаха 100км/ч, което доведе ферито да се движи по едно на влизане и излизане в пристанището и стотици пътници чакаха с часове да им дойде реда:
Ferry passengers stuck at sea due to high winds

Бурното време не пожали и района на Лондон, където силният вятър повали дървета. Точно паднало дърво бе причината да се затвори железопътната линия от Kent за London в продължение на 2 часа, докато не бе отстранено дървото.

Повечето евенти на открито бяха прекратени, включително и шоуто посветено на Queen, което трябваше да се състои в Петък вечерта и за което бяхме взели билети преди 3 месеца... Bowling

Очаква се още в Неделя вятърът да намали от силата си, но пък предстоящата седмица ще е доста хладна.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Фактически данни за времето Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Идете най-горе