Търсенето намери 1501 резултата за

от petet
26 авг 2008, 14:54
Форум: Тропически циклони
Тема: Gustav #7 АО
Отговори: 19
Преглеждания: 5982

Стана тя белята.4-та е поне сигурно...Ню Орлиънс...айде пак...

Доста съм изтървал в този фрум :roll:
от petet
19 авг 2008, 04:04
Форум: Астрономия, астрофизика. Космически мисии
Тема: (Текущи) АСТРОНОМИЧЕСКИ СЪБИТИЯ, НОВИНИ, МЕРОПРИЯТИЯ
Отговори: 1054
Преглеждания: 147247

Таз нещо не я бях настроил преди да снимам,та стана малко светла амааа карай

21:59 - http://img364.imageshack.us/img364/1110/img1874gl1.jpg

22:56 - http://img397.imageshack.us/img397/8107/img1913mn3.jpg
от petet
19 авг 2008, 03:58
Форум: Любителски метеорологични наблюдения
Тема: (Лични) СНИМКИ И КЛИПОВЕ, СВЪРЗАНИ С ТЕК. ВРЕМЕ (Бг) (14.12.2007-28.12.2008)
Отговори: 363
Преглеждания: 91360

Аз се завърнах :lol: смятах утре да влизам,ама обстоятелстватаааа... Хубава буря си имахме тука http://img242.imageshack.us/img242/2690/vlcsnap1198219pv3.png http://img237.imageshack.us/img237/8826/vlcsnap1198308bb2.png http://img151.imageshack.us/img151/5095/vlcsnap1199734ev8.png http://img511.imag...
от petet
26 юли 2008, 04:23
Форум: Тропически циклони
Тема: Bertha #2 АО
Отговори: 28
Преглеждания: 5957

ehh написа:Официално това беше от тази буря.
Bertha влезе в историята на АО, като най-дълго "живялата"
...през месец Юли
от petet
26 юли 2008, 04:21
Форум: Тропически циклони
Тема: Fung-Wong #9 ЗП
Отговори: 1
Преглеждания: 1431

Fung-Wong #9 ЗП

Източно от Тайван,сега все още е доста внушителна буря (50),но се очаква да прирастне до 2-ра категория,като ще удари яката Тайван.Аз пък му давам 3-та
от petet
26 юли 2008, 04:20
Форум: Тропически циклони
Тема: Fausto #7 ИП
Отговори: 1
Преглеждания: 1368

В крайна сметка - 2ра категория
от petet
26 юли 2008, 04:17
Форум: Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ
Тема: ЧЕСТИТКИ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ (до 2009 вкл.)
Отговори: 706
Преглеждания: 101437

ЧРД на голееееми патерици :oops:
от petet
26 юли 2008, 04:15
Форум: Тропически циклони
Тема: Dolly #4 AO
Отговори: 7
Преглеждания: 2427

Гответе се за Катринаааа :?
от petet
20 юли 2008, 19:04
Форум: Тропически циклони
Тема: Dolly #4 AO
Отговори: 7
Преглеждания: 2427

Dolly #4 AO

Изображение

40kts

Очаква се да удари п-в Юкатан(миналата година този полуостров беше пометен от Дийн и Феликс (5) )
от petet
20 юли 2008, 19:03
Форум: Тропически циклони
Тема: Cristobal #3 AO
Отговори: 1
Преглеждания: 1312

Cristobal #3 AO

Изображение

45kts

Очаква се да продължи на север като се движи край бреговете на Америка
от petet
20 юли 2008, 04:19
Форум: Тропически циклони
Тема: Bertha #2 АО
Отговори: 28
Преглеждания: 5957

Все още се държи първа категория.Простоооо....
от petet
20 юли 2008, 04:18
Форум: Тропически циклони
Тема: Elida #6 ИП
Отговори: 2
Преглеждания: 1411

Очаква се да засегне Хавайските острови като смущение ама няма да е нищо интересно.Айде бай
от petet
19 юли 2008, 03:58
Форум: Тропически циклони
Тема: Bertha #2 АО
Отговори: 28
Преглеждания: 5957

А ето и снимка ]
Изображение

edit ehh
от petet
17 юли 2008, 20:27
Форум: Тропически циклони
Тема: Bertha #2 АО
Отговори: 28
Преглеждания: 5957

Не е по темата,но да отбележа,че Ginger (2-ра) от 1971 държи рекорда за най-здрав ураган някога - от 5 Септември до 3 Октомври
от petet
16 юли 2008, 22:05
Форум: Тропически циклони
Тема: Bertha #2 АО
Отговори: 28
Преглеждания: 5957

На ръба на 1-ва
Изображение

Премини към разширено търсене