Tapatalk
Публикувано: 25 авг 2015, 18:54
Питане към модераторете. Скоро време няма ли да заработи форума и под тапаталк?
ВРЕМЕТО, КЛИМАТА И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА, НАУКАТА И СВЕТА
https://www.stringmeteo.com/forum_new/
https://www.stringmeteo.com/forum_new/viewtopic.php?f=14&t=2383