ВАЖНИ АДМИНИСТРАТОРСКИ

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пет мар 12, 2021 6:21 pm

Не работи линкът) в по-горното ти мнение. Не, че съм любопитен какво е изтресъл в него, но ми е чудно с Додо за какво се е заял? Момчето е свестно и уравновесено - преди доста време за кратко го бях скрил в групата на Шаро, но отдавна показа развитие и зрялост - съвсем искрено и отдавна не е там.
Това моето, ако прецениш, го изтрий, то е с информативна цел (за линка).

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет мар 12, 2021 7:13 pm

bismarck написа:
пет мар 12, 2021 6:21 pm
Не работи линкът) в по-горното ти мнение. ...
Оправих линка. Не знам кой за какво точно се е заял :dontknow: , казах, че не ми стана много ясно, явно е необходимо да се приложи някакъв сложен "кръстосан" анализ в случая, включително и на тяхна комуникация някъде другаде... което аз нямах и нямам намерение да правя. Пак да подчертая, че банът на aliveordead вероятно щеше да бъде само за две седмици... до преди да започне да пише от "резервен" свой "аватар" след бана и да се опита да ме заплаши, вметвайки и че има още 10 такива "аватари" тук :dontknow: ... Всъщност, той вече няма просто вечен бан, изтрих изцяло въпросните му две регистрации тук...

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон апр 12, 2021 10:56 pm

ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! :!: :!: :!:
Stringmeteo написа:
пон апр 12, 2021 10:48 pm
petko_n76 написа:
пон апр 12, 2021 10:39 pm
Че аз съм написал за кой гласувах ,като видях тука 10 гласа за ГЕРБ ми беше ясно колко от вас са Бай Ганьовци и са на хранилката :laughm:
Слави е принципен ,какъвто съм и аз!
Директен съм винаги ,не обичам лизачи на задници ,а тук сте много такива
Един приятелски съвет от мен,може би последният ми към теб всъщност :grin1: - опитай се да се въздържаш от писане тук, поне малко от малко. Не че ще ти помогне много, но поне може да забави с малко НЕИЗБЕЖНОТО. Който разбрал, разбрал.
petko_n76 написа:
пон апр 12, 2021 10:52 pm
Leberkez написа:
пон апр 12, 2021 10:42 pm
Пеца/Нака,

ти просто си малоумен, а това е непоправимо, бракме! :grin1: :grin1: :grin1:
20 човека сте от 10-11 години едни и същи ,големия форум :laughm: Каква представителна извадка са 20 човека ми кажи ?
По добре се събирайте на живо вместо да избивате комплекси по форумите и да пишеш кой какъв бил
Аз тук влизам ей така не съм се взел на сериозно ,ама за вас този форум е на живот и смърт с вашия гуру Стрингметео :laughm:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср апр 14, 2021 11:00 pm

"Пецата" (petko_n76) вече има вечен бан, пореден :x . Този път вече обещавам да направя всичко възможно той никога повече да не се появява тук. :nono: :nono: :nono: Ако случайно пропусна някоя следваща негова поява, моля да бъда алармиран моментално, за да го разкарам на мига. Няма нужда да споменавам каквито и да било конкретни причини за згонването, всички ги знаят прекрасно, нали така? :) Втори шанс се дава веднъж, два пъти... Но когато и на осмия "втори шанс" виждаш, че няма никакъв шанс за поне намек за някаква промяна... :dontknow: Ще помисля дали да изтрия и всичките мнения от тази му регистрация, ще зависи от това колко силно ще се дразня, когато засичам глупостите му тук-там из темите :dontknow: ...

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон май 10, 2021 4:15 pm

След малко gero ще си получи така лелеяния бан - само за 7 дни, засега, защото съм много добър. :flourish:

Отговори

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”