ВАЖНИ АДМИНИСТРАТОРСКИ

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пет май 28, 2021 10:26 am

QED :buble:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » пет май 28, 2021 10:34 am

Имаше един българин в руския метеофорум. Един път се видяхме в София с него преди повече от 10 г. Пушеше цигарите една след друга и беше на около 50. Преди около 5 години внезапно спря да пише и напълно изчезна от форума. На и-мейла не отговаря. Починал е внезапно. Последните му мнения с нищо не подсказваха да има някакви проблеми. :dontknow:
Така стават нещата. :dontknow:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет май 28, 2021 10:38 am

Няма ли най-накрая да се спре вече с този... безсмислен (само за да не използвам много по-точните за случая определения) диалог!? :-? При продължаване ще има моментални последствия - предупредих. :!: :!: :!:

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет юли 15, 2021 6:25 pm

Leberkez написа:
чет юли 15, 2021 6:18 pm
Stringmeteo написа:
чет юли 15, 2021 6:11 pm
Да, а симпатизантите на Слави ще разберат що за стока е самият той едва при стотния му "тест" (на неговата мутренска нефелност всъщност :laughm: ) :deal: ...
Е, как така от стотния тест? Нали вчера вече кроеше планове как скоропостижно ще се разочарова немалка част от неговия електорат, за да може после да се прелее при вас? Сега пък говориш за сто теста. Стринг, пиеш ли достатъчно течности тия дни? :grin1:
:hmm1: :hmm1: :hmm1: Играеш си с огъня по принцип, да те уведомя. Не знам дали си наясно, че грам няма да ми липсваш тук, по никакъв начин. :!:

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » чет юли 15, 2021 6:41 pm

Смешник!! Пълен при това! :deal:
Oт понеделник не си на себе си и това се вижда с просто око.
Разни други тук псуват и обиждат по най-вулгарен начин, но за тях даже няма и предупреждениe, щото повечето са от твоята боя и намигваш снизходително, а сега мен ме цитираш тук и ме плашиш. Кое точно правило съм нарушил с въпроса ми към теб дали поемаш достатъчно течности? Хептен ли ти се изпари и малкото чувство за хумор вече?

Давай, банвай ме..да видят и най-големите ти фенове тук колко струваш. :thumbdn:
Masturba tu mente y eyacularás ideas!

Geogri Zahariev
Регистриран: съб яну 28, 2012 6:40 pm

Мнение от Geogri Zahariev » чет юли 15, 2021 7:22 pm

Нещо грешно да е писал многословникът?
Даже взех по едно време да се притеснявам, че сте започнали да се харесвате.

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » чет юли 15, 2021 7:25 pm

Стринг, излагаш се много. :thumbdn:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Отговори

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”