ПРОБЛЕМИ С НЯКОИ СТРАНИЦИ НА САЙТА (вкл. линкове в сайта)

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт фев 23, 2021 10:20 am

Когато получателите си разчистят пощата, ще могат да се получат. Преди това те ще имат известие, че имат ново съобщение. Ох, малко тъпо е направено това в тази версия на форума, но може би това все пак е по-добре, вместо автоматично изтриване на най-старите съобщения :hmm: ...

ОК, ще увелича с още 50 съобщения лимита на всички кутии (от 150 на 200), но това ще реши въпроса само временно, просто трябва да се разчистват старите съобщения. :dontknow:

Е, добре, има опцив и за автоматично изтриване на най-старите съобщения, но включването ѝ май не е чак толкова добра идея :hmm: , както вече намекнах по-горе :grin1: ...

Сега ще погледна една друга опция - за правене на допълнителни папки/кутии, евентуално по тази линия също може да е оптимизира нещо :hmm: ... Хм, то и сега би трябвало да могат да се правят допълнителни папки и в тях да се прехвърлят важни съобщения, ако правилно разчитам идеята на една настройка в админ-панела, и в момента би трябвало да може всеки да прави до 4 допълнителни папки :hmm: ...

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm

Мнение от lancelot » вт яну 18, 2022 3:25 pm

Не знам дали е за тази тема, но в таблицата за Сп няколко дни за София не са вписани, вкл. и днес. :dontknow:
Русе също липсват, а имаха ден-два :hmm:
Може и други липси да има, не съм следил супер задълбочено, сега забелязах.

https://www.stringmeteo.com/synop/snow_month.php
The best view comes after the hardest climb!

simovremeto
Регистриран: ср яну 03, 2007 10:05 am

Мнение от simovremeto » вт яну 18, 2022 5:51 pm

За София не съм гледал преди днес, но сега изглежда всичко точно. За Русе и другите места, които са извън видимите станции, просто някой трябва да ги въведе. Специално за Русе мисля, Камбуров въвеждаше преди време, но явно му е омръзнало и вече няма данни в тая таблица. :wink:

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm

Мнение от lancelot » вт яну 18, 2022 6:08 pm

За София нямаше нищо януари въведено, но сега се появиха данните. Може някой да ги е въвел.
Всичко точно.
Жалко за Русе. :flourish:
The best view comes after the hardest climb!

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » вт яну 18, 2022 10:51 pm

simovremeto написа:
вт яну 18, 2022 5:51 pm
За София не съм гледал преди днес, но сега изглежда всичко точно. За Русе и другите места, които са извън видимите станции, просто някой трябва да ги въведе. Специално за Русе мисля, Камбуров въвеждаше преди време, но явно му е омръзнало и вече няма данни в тая таблица. :wink:
Едно време попълвах редовно, но имах време. Сега почти не ми остава такова и си стоят празни полетата.
Конкретно за тази зима мога и да въведа данните… ще се озоря :grin1:
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » вт яну 18, 2022 10:56 pm

То лесно се помни за Русе, 1 ден със СП на 30.12от 2см. :laughm:
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

Потребителски аватар
meteo fen
Регистриран: пон ное 18, 2013 12:06 am

Мнение от meteo fen » пет мар 04, 2022 4:03 pm

Да помолим админа за корекция на връзката към Ур-но....в момента не работи, но сайта е работещ. :thumbup:

Потребителски аватар
meteo fen

Мнение от meteo fen » съб мар 19, 2022 1:42 pm

meteo fen написа:
пет мар 04, 2022 4:03 pm
Да помолим админа за корекция на връзката към Ур-но....в момента не работи, но сайта е работещ. :thumbup:
Извинявам се, но пак се развали връзката....

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб мар 19, 2022 9:30 pm

Сигурен ли си, че линкът не работи при теб? Защото при мен (в София) си работи, малко е сложно понякога с тези (мои напъни за слагане на) универсални линкове :hmm: ...

Потребителски аватар
meteo fen

Мнение от meteo fen » съб мар 19, 2022 11:58 pm

Сега е работещ с интернет от А1, днес не работеше с Виваком, освен от там да е бил проблема.....но интересното е, че се случва само с Ur.no, всичко друго беше наред. Трябваше да копирам съобщението на неработещата връзка, не го съобразих...тествах го и с Виваком в момента, сега е ОК!

Потребителски аватар
meteo fen

Мнение от meteo fen » пон мар 21, 2022 6:32 pm

meteo fen написа:
съб мар 19, 2022 11:58 pm
Сега е работещ с интернет от А1, днес не работеше с Виваком, освен от там да е бил проблема.....но интересното е, че се случва само с Ur.no, всичко друго беше наред. Трябваше да копирам съобщението на неработещата връзка, не го съобразих...тествах го и с Виваком в момента, сега е ОК!
Та ето го проблема, който не знам само аз ли го виждам.....текста е "404 Not Found
openresty/1.15.8.2" излиза и при Мозила и при Хром. Компютъра ми е с предостатъчно памет и доста мощен процесор....

Текста на грешката в гугъл казва това....https://openresty-org.translate.goog/en ... _tr_pto=sc

Отговори

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”