МОДЕРАТОРСКИ

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » съб окт 09, 2010 11:03 am

Админа беше питал вчера, дали някой желае да подпомогне модераторите в темата прогнози (при отсъствието на Килър, админа в това звено не е подпомаган). Ако запитването му все още е актуално, аз бих дал предложение. Нека всички да го обсъдят или да гласуват.

Според мен най-добре биха се справили Психаря, Станимир, Симо (който за съжаление все по-рядко пише) и... Бисмарк, но не си и помислям да го кажа, понеже някои хора могат да скочат на нож .. :lol:

Споменах имената чисто и просто на съфорумците, които най-добре могат да спазват темата, а и също така са постоянни.

Вие сте на ход.

Моя вот най-вече е за Психаря, понеже ми се вижда най-уравновесен и безпристрастен. Станчо е още много луд ( :grin1: ), Бисмарк пък е малко деспотичен ( :grin1: , без обида и аз съм такъв понякога, общо взето с теб си приличаме повече от колкото си мислиш, или поне така изглежда :grin1: ), като последните двама малко или много са и пристрастни (което ги прави пък много симпатични, но за модераторско място в тази гладиатосрка тема :nono: :lol: ), Симо пък има един кусур - не е редовен, а и до колкото помня преди време бе модератор и явно се е отказал... това са моите аргументи спрямо моите предложения... :roll:

Вие също може да предложите някой друг, тук всички сме равни.
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб окт 09, 2010 11:18 am

Да, актуално е още. Само да успокоя евентуалните кандидати (или номинирани 8-) ), че няма да имат кой знае каква работа и някакви специални допълнителни задължения, спрямо сега. Просто когато И БЕЗ ТОВА СА НА ЛИНИЯ, ще трябва да хвърлят по един поглед върху реда и писаниците в разделите, на които са модератори и ако има нещо наистина нередно, ще е добре да се намесват (със смъмряне, триене или местене на мнения). Иначе, и да няма официални модератори на линия, има възможност да бъда алармиран лично, ако стане чак толкова напечено - телефонът ми го има на сравнително лесно място :wink: ...
Последна промяна от Stringmeteo на съб окт 09, 2010 11:27 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » съб окт 09, 2010 11:22 am

Радо, аз съм модератор на модераторите :grin1: на ДИРските форуми - близо 500 на брой, от които поне стотина активни. По принцип нямам излишно време, но пък съм онлайн в по-рехаво или по-плътно присъствие поне по 12-16 часа на ден, тъй че АКО СЕ НАЛАГА за мен не би било проблем да поема чисто "чистачески" функции(нещо, което не бих сторил в НИКОЙ друг форум, с изкл. на тоя тук - заради идеята и детските метеоспомени). Макар, че наистина е по-добре да бъде някой от младите съфорумници с по-редовно присъствие.
Относно деспотизма - 1. Това за мен е комплимент :buble: , тъй че не е нужно да се оправдаваш :cool:
2. В интернет съм от 1998 година и зьнам и 2 и 200 - в смисъл, че Стринг си е шеф и ако имах права, не бих трил дори Перничанката, само бих преместил офтопика в някакво форумно кошче(примерно) а Стринг да си троши главата(това -сам о за илюстрация).

Последно, да не остане някой с погрешно впечатление: наистина нямам такива амбиции и бих поел тоя ангажимент само и единствено като асенизатор(търсете в Гугъла, който не знае думата) :P :buble:
Но все пак предполагам, че ще има достатъчно други мераклии :)

Потребителски аватар
Radoslav Petkov

Мнение от Radoslav Petkov » съб окт 09, 2010 11:34 am

Не се съмнявам че можеш. Знам за Дира, което те предопределя като много опитен в тази сфера... :)

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » съб окт 09, 2010 11:35 am

bismarck написа:По принцип нямам излишно време
Не си личи, имайки предвид постоянно бълваните съобщения тук във форума... :hmm: :flourish:

wilkosz

Мнение от wilkosz » съб окт 09, 2010 11:36 am

Radoslav Petkov написа:Не се съмнявам че можеш. Знам за Дира, което те предопределя като много опитен в тази сфера... :)
Да много опитен е, блокира участници и после отваря специални теми за тях, където ги осмива, без да имат право на защита...Очаквайте продължение и тук, ако бъде направен модератор...

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » съб окт 09, 2010 11:46 am

Йоги, въобще не се съмнявах, че ще разбереш "правилно" горното ми мнение :grin1:
Пиша и дай боже много години живот и здраве и за мен, и за форума, защото ще продължа да го правя, тъй като тематиката е свързана със заниманията, хобитАТА и работата ми по поне 3-4 РАЗЛИЧНИ начина, независещи един от друг.
Много здраве и на теб.

wilkosz

Мнение от wilkosz » съб окт 09, 2010 11:49 am

В руския форум има забрана да се пишат повече от едно мнение на ден при тихо и спокойно време, без циклони, валежи и особени явления. Твоите писания през 20 минути, как на село било станало +10, после +11 е вече дразнещо. Ако беше за -10 нямаше да пишеш, но нали трябва да се вгорчи радостта на другите, които се радват на студеното време след толкова месеци наднормена мъка...Ей това е, сега излизам, че грее слънце и когато времето в Бремен е хубаво, аз не го крия, а се радвам също...

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » съб окт 09, 2010 11:53 am

от 10 на 11 за 10 минути след тая студена простотия си е новина :buble: , независимо дали ти харесва или не. Излизай, и се поогледай, ще видиш, че материал се намира за много повече от едно съобщение на ден. :thumbup:

Потребителски аватар
Radoslav Petkov

Мнение от Radoslav Petkov » съб окт 09, 2010 11:55 am

Вече се отклонихме от съществеността. Наистина.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб окт 09, 2010 12:02 pm

Мръднах за малко и след това гледам, че тук станало интересно и даже весело :grin1: ...

Станимир
Регистриран: чет яну 21, 2010 4:18 pm

Мнение от Станимир » съб окт 09, 2010 12:38 pm

Ами няма каво да кажа просто, мерси за предложението. А колкото до това, че съм пристрастен, по едно време не бях, но сега (за да съм по-симпатичен, а и като не съм модератор :grin1: ) започнах маалко да си позволявам някои шегички, но това е защото не нося никаква отговорност, така че ако заема този важен пост :lol: няма да си позволявам своеволия и пристрастия. Аз естествено гласувам за себе си :lol: Нека гласуването започне!!! :D :D :D :lol:
П.С. Ако не бъда избран лошо няма, в опозиция също ще съм полезен :lol: :D

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб окт 09, 2010 12:48 pm

Чакай сега, кой е казал, че избраните за модератори са от управляващата партия, а всички останали, включително неизбраните потенциални модератори, са опозиция?! :nono: :hmm:

Станимир
Регистриран: чет яну 21, 2010 4:18 pm

Мнение от Станимир » съб окт 09, 2010 12:51 pm

Stringmeteo написа:Чакай сега, кой е казал, че избраните за модератори са от управляващата партия, а всички останали, включително неизбраните потенциални модератори, са опозиция?! :nono: :hmm:
Шегувам се бе човек, естествено, че няма опизиция и управбяваща партия, това е форум :lol: :D Реших да повдигна малко духа :D :D :D

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб окт 09, 2010 1:27 pm

Ами ще изчакам още малко, евентуално и Психаря и Симо да се изкажат (макар да подозирам какво ще каже Симо) и ще видим. През това време и други могат да изказват съображения. Всъщност, обсъжданията бяха отворени във връзка с раздела "Прогнози", но реално биха могли да се добавят модератори и за някои други раздели. Не знам Радо в първоначалната си номинация дали визираше само споменатия раздел, но все тая, някои от избраните биха могли да се сложат и за други, по-спокойни раздели...

Отговори

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”