Избори за модератор на раздел "Прогнози"

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...

Кой да бъде новият модератор в раздел "Прогнози"?

Станимир
5
20%
ncuxap
11
44%
bismarck
4
16%
angilari
2
8%
storm_
1
4%
Life_Guest
2
8%
quittr
0
Няма гласове

Общо гласове: 25

Станимир
Регистриран: чет яну 21, 2010 4:18 pm

Мнение от Станимир » вт окт 12, 2010 12:12 am

Stringmeteo написа:Нещата пак взеха да се обръщат на простотия, така като гледам :hmm1: . Това, между другото, още в началото беше една от причините да не искам да се занимавам с такива "официалности". Вие си гласувайте, а аз за да поохладя страстите, пак ще напомня, че моето крайно решение няма да зависи особено много от резултатите от гласуването (вече споменавах това някъде, ако някой не го е забелязал, случайно). И освен това, кой е казал, че трябва да бъде избран точно един?! :hmm1:
Еми не знам, так си помислих, като се гласува за един :grin1: :lol:
Абе дано да стане каквото е писано, крайното решение зависи най-вече от теб Стринг, повече няма да се обаждам, че да не взема да оплескам нещата :| :lol: Сори, ако съм казал нещо не на място :oops:
Последна промяна от Станимир на вт окт 12, 2010 12:13 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
angilari
Регистриран: вт дек 30, 2008 8:20 pm

Мнение от angilari » вт окт 12, 2010 12:13 am

Абе не ми обръщайте внимание...тази вечер съм леко къркан :drinking: и съм се разчуствал :grin1:
www.weather-webcam.eu - уеб камери от България и Европа
АМС Нови Искър: www.stringmeteo.com/stations/noviiskar/
Камера: www.weather-webcam.eu/novi-iskar-webcam-online

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » вт окт 12, 2010 12:14 am

Az znam koi shte bade izbran ot string, estestveno bismark...Taka che ne si pravete truda da glasuvate, i bez tova toj njama da go vzeme predvid...Pokrovitelstvoto si e pokrovitelstvo do kraj... :flourish:

Потребителски аватар
ncuxap
Регистриран: пон дек 14, 2009 5:25 pm

Мнение от ncuxap » вт окт 12, 2010 12:22 am

Не мога да намеря една емотикона, която изразява какво точно чувствам в момента. А, ето я..
Изображение
Стана цирк и тука...
Щастието не е х*й, да го хванеш с ръка. (П. Куелю)

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт окт 12, 2010 12:39 am

yogimax написа:Az znam koi shte bade izbran ot string, estestveno bismark...Taka che ne si pravete truda da glasuvate, i bez tova toj njama da go vzeme predvid...Pokrovitelstvoto si e pokrovitelstvo do kraj... :flourish:
:evil: :x :nono: :buble: :grin1:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » вт окт 12, 2010 12:59 am

Biva me da kritikuvam mai i da iadosvam moderatori :D
Tova da si moderator e neblagodarno i jade mnogo lichno vreme, eto zashto az mislja che kojto e moderator gubi...Simo se orientira mnogo dobre kato si napravi samootvod :wink: Inache na niakoi posta moje da gadelichka egoto, no tova obiknoveno e samo v nachaloto i posle kato mine stava tejest...

Потребителски аватар
angilari
Регистриран: вт дек 30, 2008 8:20 pm

Мнение от angilari » вт окт 12, 2010 1:04 am

Stringmeteo написа:Нещата пак взеха да се обръщат на простотия, така като гледам :hmm1: . Това, между другото, още в началото беше една от причините да не искам да се занимавам с такива "официалности". Вие си гласувайте, а аз за да поохладя страстите, пак ще напомня, че моето крайно решение няма да зависи особено много от резултатите от гласуването (вече споменавах това някъде, ако някой не го е забелязал, случайно). И освен това, кой е казал, че трябва да бъде избран точно един?! :hmm1:
Ами затваряйте тази тема и анкета направо
1-во е безсмислена (явно)!
2-ро обстановката се нажежава!
www.weather-webcam.eu - уеб камери от България и Европа
АМС Нови Искър: www.stringmeteo.com/stations/noviiskar/
Камера: www.weather-webcam.eu/novi-iskar-webcam-online

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт окт 12, 2010 1:11 am

yogimax написа:Biva me da kritikuvam mai i da iadosvam moderatori :D
Tova da si moderator e neblagodarno i jade mnogo lichno vreme, eto zashto az mislja che kojto e moderator gubi...Simo se orientira mnogo dobre kato si napravi samootvod :wink: Inache na niakoi posta moje da gadelichka egoto, no tova obiknoveno e samo v nachaloto i posle kato mine stava tejest...
Ами мерси, че каза голяма част от това, което точно сега мислех да кажа :thank: . Само ще добавя, че според мен, всички, които демонстрират неистово желание да станат модератори, най-малкото, първо - не осъзнават колко голяма отговорност е това и второ - имат прекалено голямо, нездравословно желание да се чувстват шефове :wink: . Подобни модератори са само на една крачка от голяма издънка (свързана, например, с преиграване и/или превишаване на правата) и яко мъмрене (или освобождаване) още от момента на избирането си... В този ред на мисли, най-голям шанс да бъдат избрани имат тези, на които им е почти все едно дали ще бъдат избрани, или не, но в същото време все пак показват някаква готовност за това и не по-малко важно - са демонстрирали някакви ценни качества още много преди това :wink: . Така че, време е преструването да започне :grin1: ...

Потребителски аватар
Killerbeast
Регистриран: чет яну 04, 2007 12:29 am

Мнение от Killerbeast » вт окт 12, 2010 9:41 am

Доста се е нажежила обстановката тука. Това, което мога аз да кажа сега, е, че придобиването на модераторски права е сравнително отговорна работа и трябва да си психологически настроен за извършване на подобен тип работа. Ако си пристрастрен (зимоман, топломан, криофил, жегоман и прочее) тези неща започват да избиват в отношението и нагласата към мненията, писани от участниците в даден форум. Това го казвам от личен опит - модераторската работа в същото време ме е научила да мога да самоконтролирам неуравновесеността си към писанията и да имам една хубава обективна оценка върху случващото се. А знаете, че всичко следва в една верижна реакция - когато не си пристрастен, започваш да проявяваш интерес върху много по-широк кръг от знания и процеси. В този ред на мисли предлагам изборът тука да се прави много внимателно и премислено и в рамките на анкетата да се изписват смислени неща. Призовавам ви да изключите участниците с прекалено големи пристрастия (от една страна към студеното време, а от друга страна към топлото време) и да имате една ясно очертана позиция.
Сигурно сте наясно със множеството спорове, случващи се между двата лагера, които водят до несъзнателното създаване на безсмислени караници, въпреки че някои смятат това за проява на искра живот във форума. Това така или иначе няма как да бъде изкоренено, само може да се намали действието му чрез избора на добри модератори, които да задействат нужните действия.
Приятно гласуване от мен!

Отговори

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”