Би ли ви харесало weather_master да ви направи тази реплика?:

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...

Заслужава ли weather_master BAN?

да
7
24%
не
22
76%

Общо гласове: 29

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » съб фев 09, 2013 9:38 pm

Човекът нищо толкова лошо не е казал, какво му се смеете бе, смешници. Много лесно е да се напада и да се рита паднал човек. Много сте гадни и нещастни, бедни дущици, Бисмарк бил много готин, weather_master бил много хубав човек. Те едно време и Хитлер са превъзнасяли хората, който е избил толкова много народ. Всички тука натъртвате че бил педераст, ами това си е негова работа и вас това какво ви бърка, той може да бъде каквото си иска и вие нямата право да го обиждате. Много нещастни дущици има тука, които се обиждат, само защото им е казал че тяхното място е по-безснежно или по-малко студено, голяма работа и айде сега вече го мразим този човек. Лоши хора!!! Абсолютно българска работа.
Последна промяна от itmpm на съб фев 09, 2013 9:41 pm, променено общо 1 път.

Voivodata

Мнение от Voivodata » съб фев 09, 2013 9:40 pm

Аз също няма да гласувам, НО...МЕ Е СРАМ ОТ ДЕТСКОТО МИ ПОВЕДЕНИЕ ДОСКОРО/ОТДАВНА НЕ ПИША ТАКА/ !Сега познайте защо ми светна тази ламба :laughm: - ами отговора е ясен, човека също, който като огледало ми помага да се "огледам"!
В този ред на мисли дължа извинение на weathermaster за обидите към него, като винаги съм искал да приличам на Волфи!Това ще рече да остане вината на weathermaster /понеже съм принципен/, но не е това начина да му го кажеш/покажеш...

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » съб фев 09, 2013 9:49 pm

Voivodata написа: В този ред на мисли дължа извинение на weathermaster за обидите към него, като винаги съм искал да приличам на Волфи!Това ще рече да остане вината на weathermaster /понеже съм принципен/, но не е това начина да му го кажеш/покажеш...
Ако трябва да съм честен и аз ти дължа едно голямо извинение! Наистина споровете ни бяха емоционални и от сегашната гледна точка - много тъпи. Нарочно се опитвах да те дразня. Търсих кусури в данните от станцията ти... Дано поне да е някаква малка компенсация от моя страна, ако ти съобщя, че НЕ успях да намеря съмнителни данни. Всичко пасваше на официалните данни от Варна. :) Така че според мен данните са ти напълно верни!

Потребителски аватар
novobranec
Регистриран: пет дек 03, 2010 8:22 pm

Мнение от novobranec » нед фев 10, 2013 2:54 pm

Като чета постовете нагоре, че то сме го докарали малко като в "Море от любов"- да видим докога ще се кротнат нещата :grin1:
Няма нищо по-хубаво от лошото време!

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » нед фев 10, 2013 3:18 pm

String ti samo s postoyanen ban mozhesh da me pobedish, s nishto drugo. I ne znam zashto si pomisli, che te smyatam za priyatel, na teb Bismark ti e priyatel estestveno, na men ne mi tryabva. No parvo te molya da izpalnish zakanata si kojato beshe otpravil kam weather master i kojato toi narushi, za da ne si protivorevhish. Badi pone vednazh muzh i drazh na dumata si! Ne me e strah ot vas, nikoi ot vas nishto ne mozhe da mi stori, njama za kakvo da se izvinyavam, vie stre otgovaryate pred savestta si rano ili kasno.
SBOGOM s pozdrav ot GARMISH :flourish: :buble:
Blagodarya na onezi, koito ne se poddadoha na masovata psihoza tuk i glasuvaha po savest. :thumbup: Taka grozno edin sazdatel na foruma, koyto otdade 7 godini ot zhivota si, beshe propaden i nakleveten. Nadyavam se ste dovolni. :roll:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Vanio Yanev

Мнение от Vanio Yanev » нед фев 10, 2013 3:33 pm

Доволни сме и то много!

Айде жив и здрав.... :) :flourish: :flourish:

Потребителски аватар
AlekssS
Регистриран: пет дек 03, 2010 12:00 am

Мнение от AlekssS » нед фев 10, 2013 3:43 pm

Не Макс, не съм доволен.. Защо не се опиташ да поправиш нещата? Толкова трудно ли ти се струва? Не мисля че точно това е правилното решение - да си тръгнеш, това е най-лесното. Това се отнася за всички, които напуснаха форума, заради едната кавга - Маниака, Бисмарк, masterweather. Сори че им казвам имената, без да са тук. Вярно, че по някакъв начин са се почувствали обидени, но винаги има начин да поправиш нещата.
Не е правилно и не го приемам, извинявам се много..
Нещата никога не са толкова зле, колкото изглеждат!

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед фев 10, 2013 3:57 pm

Макс, първо,
Stringmeteo написа:А ето една темичка за размисъл за теб: Задай си въпроса колко от хората около теб, от всички, които те познават, са ти по-големи приятели от мен (не, аз официално не съм ти никакъв приятел, да не вземеш да разтълкуваш написаното погрешно :laughm: ). И отговорът е... Един? Двама? :) А да не би пък случайно да е "николко"? :?
Второ, никога целта ми тук не е била да те победя :-? :dontknow: . Бих могъл да спомена няколко свои цели, но за да говоря съвсем по същество, ще спомена само основната такава, а именно - да оправя здравето на форума, една от основните болести на който напоследък се оказа точно ти, по една или друга причина. И не, това не са силни или крайни думи, почти 3/4 от форумците в крайна сметка разбраха това, основно благодарение на твоите целенасочени усилия в тази посока (а не на каквито и да било мои усилия :!: ). Нали знаеш оня народен лаф, цитирам го в един от вариантите му - каквото човек сам си направи, и господ не може да му развали...

Хайде и ти със здраве и пак напомням, че при някое от следващите ти умни включвания (по различни от основната тематика на форума поводи), вече наистина ще се наложи да получиш постоянен бан :!: . За втори път - не за да те победя :nono: , а защото на всички тук (а на мен сигурно най-много) им писна от твоята измислена "борба" и е крайно време ти да продължиш да си я водиш на някое доста по-смислено за теб самия ниво, а аз да спася поне тази част от света от постоянно занимаване с твоята личност. Достатъчно ясно ли се изразих?

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон фев 11, 2013 11:19 am

До 1-2 часа ще заключа тази тема и се надявам тя да си остане последната с подобна тематика и създадена по подобен повод и начин...

Заключена

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”