"ЗДРАВЕТО" НА ФОРУМА (и сайта като цяло) (2017-2020)

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
Потребителски аватар
Weatherman
Регистриран: вт дек 12, 2006 1:20 pm

Мнение от Weatherman » пет яну 20, 2017 10:40 pm

Откога изразяването на мнение трябва да се наказва с бан? И то мнение, в което masterweather не се обръща по никакъв начин към никого - нито с обида, ни с поздрав - просто изказва лично мнение за обстановката.
И аз се дразня, че дори най-дребната валежна обстановка се изкарва за предстоящ апокалипсис и край на света, ама не рипортвам никого за бан. Искате да кажете, че съм бил в правото си да предлагам такива хора за бан? :hmm:
Реалист.

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » пет яну 20, 2017 10:42 pm

Weather master може да е топломан, но не дразни. Пише си, дава и данни, не мисля, че той има вина.
Masterweather, нямам си и на идея на колко години си, но едно 17 годишно пишлеме ти казва...., ти верно си малоумен.
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

dodo
Регистриран: ср юли 20, 2016 7:35 pm
Местоположение: Moнтана - център на Северозапада, ж.к. Пъстрина, Югоизток

Мнение от dodo » пет яну 20, 2017 10:43 pm

A, добре че писа, Weatherman, че да си коригирам поста по-горе с тебе, иначе бях посочил weather_master, щеше да е голяма подигравка, тъй като не беше отправено към него, ама какво да се прави, човек вече ви бърка, ''реалистите'' стават все повече и повече, един ли е да го запомниш... :grin1:
''Винаги ще има някой по-млад, по-умен и по-красив от теб, но никой няма да бъде точно като теб!''

stratega
Регистриран: пон окт 10, 2011 12:33 am
Местоположение: София, ж.к. Борово/с. Логодаж, 15 км. западно от Благоевград, 695 м.н.в.

Мнение от stratega » пет яну 20, 2017 10:46 pm

Вие откровено имате тежки психически проблеми, ако точно това конкретно мнение на masterweather, което е без конкретни обиди, нападки, даже и мрънкане не виждам тук, считате, че трябва да му се даде бан.

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm

Мнение от lancelot » пет яну 20, 2017 10:50 pm

Съгласен съм със Стратега ! :grin1: И то петък вечер !
Вместо да си отворите една биричка и да гледате мъката на Байерн :laughm:

Потребителски аватар
nikolai kamburov

Мнение от nikolai kamburov » пет яну 20, 2017 10:51 pm

Е то трябва и обиди ли да има? До там ли сме стигнали?
Какви данни дава той в поста си, никакви естествено...само малоумщина. И си позволявам да обиждам, защото е не за първи, втори, за не знам вече кой си път...
Ж.Кювие

dodo
Регистриран: ср юли 20, 2016 7:35 pm
Местоположение: Moнтана - център на Северозапада, ж.к. Пъстрина, Югоизток

Мнение от dodo » пет яну 20, 2017 10:59 pm

ОК, добре, нека изкачаме до утре! Точно така, правилно прочетохте – до утре :lol: Защото само след няколко часа, той отново ще се прояви така, че да си заслужи бана, в кръвта си му е, все с нещо ще провокира :roll: Лека нощ! :grin1:
Последна промяна от dodo на пет яну 20, 2017 11:00 pm, променено общо 1 път.
''Винаги ще има някой по-млад, по-умен и по-красив от теб, но никой няма да бъде точно като теб!''

masterweather
Регистриран: чет яну 24, 2008 2:19 pm
Местоположение: София-"Mан.Ливади-Запад" 626м.н.в.; Перник-717м.н.в.

Мнение от masterweather » пет яну 20, 2017 11:00 pm

Тук се събраха откол и въже, невръстни, нискообразовани, много кофти, преди 7-8 години нивото беше друго, сега е хаос....

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет яну 20, 2017 11:02 pm

stratega написа:Вие откровено имате тежки психически проблеми, ако точно това конкретно мнение на masterweather, което е без конкретни обиди, нападки, даже и мрънкане не виждам тук, считате, че трябва да му се даде бан.
Пич, даже и да си затворим очите за всички възможни под- и надтесктове, това си е откровен офтопик! :wink:

Потребителски аватар
yavor_zhekov
Регистриран: чет юли 31, 2014 4:02 pm

Мнение от yavor_zhekov » пет яну 20, 2017 11:06 pm

Аз пък държа да се извиня на колегата masterweather за обидата , издразних се след пореден такъв пост от твоя страна.
:wink:
Стратег тези неща не се решават с БАН , момчето трябва да почне да се наслаждава на хубавата зима до момента вместо да пише песимистични постове и да дразни :)

stratega
Регистриран: пон окт 10, 2011 12:33 am
Местоположение: София, ж.к. Борово/с. Логодаж, 15 км. западно от Благоевград, 695 м.н.в.

Мнение от stratega » пет яну 20, 2017 11:14 pm

PInk Floyder1 написа:Аз пък държа да се извиня на колегата masterweather за обидата , издразних се след пореден такъв пост от твоя страна.
:wink:
Стратег тези неща не се решават с БАН ,просто момчето трябва да почне да се наслаждава на хубавата зима до момента вместо да пише песимистични постове и да дразни :)
Ама чакай, аз казвам точно обратното :grin1: , не трябва да има бан тук, даже самото мнение поне в мен не предизвиква никакво дразнене и негативни асоциации, затова се чудя на другите.

Потребителски аватар
nikolai kamburov

Мнение от nikolai kamburov » пет яну 20, 2017 11:25 pm

masterweather написа:Тук се събраха откол и въже, невръстни, нискообразовани, много кофти, преди 7-8 години нивото беше друго, сега е хаос....
Едва се сдържам да не те напсувам по най-мазния начин! За какъв хаос говорим бре, братко? Кой го прави този хаос? Осъзнаваш ли колко безсмислен беше тазвечершния ти пост? И колко други такива има навсякъде! Не претендирам, че съм кой знае какъв, но поне си вземам забележка и се старая ПОНЕ да спазвам нещата тук, а ти няма...
Чудя се, що ли се занимавам петък вечер, но такъв съм, простащината ме изнервя. Ако искаш се обиждай.
Ж.Кювие

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » пет яну 20, 2017 11:38 pm

Прав си е човекът обаче тук. Не че той с нещо е допринесъл за качеството на форума, ама и според мен нивото на форума е доста паднало в сравнение с онова, което беше преди 8-10 години. :dontknow:
Има дори хора, като другия мастър, които имаха доста по-смислено поведение и показваха доста по-смислени знания, отколкото го правят днес. :nono: Има и също много нови, които по-скоро се появиха и които просто нямат никакви знания, но просто се интересуват от времето и не можем да им го забраним.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
Weatherman
Регистриран: вт дек 12, 2006 1:20 pm

Мнение от Weatherman » пет яну 20, 2017 11:45 pm

Така е, в началото бяхме една шепа хора с голям ентусиазъм и се раждаха добри дискусии. Между другото, миналия месец се навършиха 10 години от регистрацията ми във форума и направо не мога да повярвам, че минаха толкова години. Повече от 1/3 от живота ми ! :shock: :grin1:
doplar написа:A, добре че писа, Weatherman, че да си коригирам поста по-горе с тебе, иначе бях посочил weather_master, щеше да е голяма подигравка, тъй като не беше отправено към него, ама какво да се прави, човек вече ви бърка, ''реалистите'' стават все повече и повече, един ли е да го запомниш... :grin1:
Е, ако наистина виждаш повече реалисти във форума, това е добра новина. Лошото е, че аз май не усещам такава тенденция. Но колкото сме повече реалистите, толкова по-добре за форума. We will MAKE stringmeteo.com GREAT AGAIN ! :joyhat:
Реалист.

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » пет яну 20, 2017 11:49 pm

lancelot написа:
Вместо да си отворите една биричка и да гледате мъката на Байерн :laughm:
Не се ебавай с Байерн, че баш тяхната мъка ме направи със сто лева по-богат тази вечер ( на под 4,5 гола го нанизах мощно) :grin1:

Сори за топофика!

Призовавам Stringmeteo да банне за една седмица абсолютно всички активнопишещи юзъри и да остави само следните:

>>анжилари с камерата му от НИ;

>>Дънис бензиджийчето, дето не кара кола и не стърже стъкла и най-вероятно майка му го 'рани и пои;

>> Колю Камбуров от Руси, където лятоска все нещо бухти от север, запад и юг, но винаги вали и трещи над Джурджу и Букарести, ама до Руси нищо не достига;

>>Гогомана от Овча Купел, където винаги се мерят снежни покривки с поне един средностатистически хуй повече от цяла София;

>>Доплер от Кутлуица, за чиито квартални разходки умираме да узнаем на всеки кръгъл час и най-вече дали се е разтекло от на бай Иван лакомицата след два часа и дваЕсе минути пряк огрев от слънцето;

:grin1: :grin1:

Пендели, напил съм се! Нека абсолютно никой не се чувства пряко засегнат, а ако някой го направи, нека Стринга ме банне форевер и гаранция, че няма да си правя втори профил, ама просто много ме забавлявате копелета. Баси, как ви кълве щъркела, не е истина просто!! :grin1: Супер фенове сте!

Заключена

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”