"ЗДРАВЕТО" НА ФОРУМА (и сайта като цяло)

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » ср окт 30, 2019 9:06 am

wilkosz написа:
ср окт 30, 2019 8:58 am
Значи вярваш в добрите неща на комунизма като казармата. Правилно ли тълкувам тролско седесарче, което се извърта както му е изгодно. Жалък си. Теб въобще вече не те дискутирам, отдавна трябваше да си история от този форум с изпразненото си от съдържание и комплексарско присъствие.
Казармата щеше да е превъзпитателна за такива същества като теб. :!:
И един приятелски съвет - успокой се малко в злобата си Макс, на години си вече и лошите мисли водят до лоши неща... :wink:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

nakata_georgiev
Регистриран: нед авг 26, 2018 7:40 pm

Мнение от nakata_georgiev » ср окт 30, 2019 9:17 am

Блу какво превъзпитание ,като wilkosz си е възпитан човек ,вие го нападате и обиждате и какво искате да стой и да не се защитава ли?Ти и другия видинския сте най големите дразнители тук защото сте пристрастни на тема топло.Оставете човека на мира и спрете да се заяждате с него ,защото от вас тръгват всички провокации .Другото ви протеже Гошо от Варна и той се включва на моменти ... :laughm: ,но той ми е забавен ,докато вие чепкате и от най-малкото почвате личностни нападки върху всеки казал нещо което не ви е угодно или е против топлото и жегата :)
Метеостанция от Бургас 17м http://vzk-burgas.com/pws
село Факия
https://www.wunderground.com/dashboard/ ... wx_pwsdash
Камера от Бургаския залив
https://surfshopburgas.com/camera

Geogri Zahariev
Регистриран: съб яну 28, 2012 6:40 pm

Мнение от Geogri Zahariev » ср окт 30, 2019 1:44 pm

От сайт за обсъждане на времето и климата се превърнахме с политически форум (за което имам и аз пръст :lol: )

Изображение

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » чет окт 31, 2019 12:46 am

Като цяло мене ме дразнят сигурно 50% от форумците. Някак просто вайба ни е различен...
Обаче се сетих, че сигурно и те не ме харесват иии си мисля, че така е нормално да бъде. Според мен, трябва наистина да станете по-толерантни. Особено относно начин на изразяване, външен вид, сексуалност и държание. Ако човекът е тъп, да, наистина дразни. Ако е трол, също. Но че е гей...какво ви бърка толкова? Голяма част от форумците тук са по- възрастни. Или по- консервативни. Честно ли толкова ви засяга Макс с кого спи, примерно, каква му е косата, брадата, якето и тн? Щото младите, ако не друго, то поне откъм толерантност май сме по- развити.
Особено към външен вид...аз от личен опит мога най- лесно да кажа. Дълги години преди пубертета бях по- смотан, тих, забил и тн. Ебаваха ме страшно много и за външен вид, и за цялостна личностна визия. Смазваха ми самочувствието. С годините правилните компании, пубертета и тн ме изкараха от това блато. Но дълбоко в мен нещата си стоят. В момента получавам не малко комплиненти. Че съм хубав, сладък, секси, забавен, приятно странен и тн и тн. И да, аз знам, че съм такъв. Обаче дълбоко в мен излиза веднага въпросът: "дали наистина си го мислят или иронично ме ебават"? Това, хора е смазване на психиката от детска възраст. И е ужасно. Бил съм от оная страна, сега съм от другата и никак не е окей. Затова...научете се да не съдите толкова хората, защото вие самите също не сте нещо особено.
Пример и с известни личности. Например Азис. Лайно, мангал, гей мазен, гнусняр, турчин наебан, боклул, отврат, изрод и какво ли още не. Товя му го казват някви хора, очевидно с "голямо" самочувствие. Но Азис всъщност е човек, който от години присъства всяка вечер във всяка една дискотека. Хората се веселят, пият, танцуват и се радват на чалгията му. Защото на клуб това се прави.
Ето ся ще ви скандализирам малко. Това са 2 от песните му, които се въртят нон стоп по клубовете. Вървете в 33, плази млази, летните дискотеки по морето и тн и след 3ч ето това се пуска. И хората полудяват от кеф. Включително и аз.
https://youtu.be/P9sQZLtsfp8
https://youtu.be/BplsGX5eLLo
И да, мазен гей е в очите на комплексарите, а в моите очи е човек с голям глас и усет към ритъма. Знае как в 4ч да те накара да танцуваш.
Така и с всички вас, в моите очи сте доста жалки като се обиждате...
Аз също обиждам тук, но рядко самия човек. По- скоро глупостите, които пише и заяжданките, които подхвърля. Което е много по-различно от това, което исках да ви кажа.
Айде не ми се пише повече. Ша ви пратя сега и още едно нещо. От мойта чаша за вашата.
https://youtu.be/CGPsATjbIWM
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет окт 31, 2019 5:08 pm

:clap:

А за Азис... вярно "много" съм изпуснал :shock: :laughm: , като от... десетки :grin1: години не съм гледал негови клипове. Само не разбрах руската заигравка в първия клип, или тя е съвсем случайна, ей-така, за да се направи на още по-интересен :dontknow: :grin1: ...

Потребителски аватар
nikolai kamburov

Мнение от nikolai kamburov » чет окт 31, 2019 6:11 pm

Ммм, не е случайна... доколкото съм чувал. :grin1:
Аз снощи малко съм се "олял" с примерите...дано все пак някой е схванал посланието ми.
Азис и за мен е гнусен като външен вид, но не го съдя. Всъщност май май цялата му работа беше пиар и популярност. Обаче сработиха ли тия неща, да...определено. Остава си единствен, който всеки уикенд, във всяка една дискотека, до сутринта се чува и хората наистина се забавляват. Не само в Бг.
Защото има балади, които са прекрасни, когато си тъжен или си на вечеря с някого. Класния поп фолк и някои балади са перфектните за една кръчмарска обстановка, народните песни си прилягат идеално на някои празници на по маса и тн и тн. Азис обаче си е човек за през нощта. Луди емоции, яко разпускане и освобождаване на всякакви тъпи мисли...посредством кючека, естествено хаха.
Както и да е, не Азис е важен...той е просто пример.
Надявам се наистина да се позамислите. Дори и моя т изказ и послание да не са ви допаднали, преобразувайте си нещата през вашата глава и следващия път просто не се обиждайте толкова низко. Не говоря само за форума.
...ще сме по щастливи. Мисля!
Ж.Кювие

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пет ное 01, 2019 10:30 am

viewtopic.php?p=633352#p633352
Stringmeteo написа:
пет ное 01, 2019 10:16 am
Frape написа:
пет ное 01, 2019 8:51 am
Вали слаб скреж при мен :shock:
Какви са тези глупости, беее... :palm: Наистина ли някои за 10 години тук не прихванаха съвсем нищо?! :-?
Ти го каза. Точно същите думи се въртяха в главата ми, но в моите виртуални уста щеше да е "заяждане".
10 години. Някои момчета станаха водещи учени, с които можем да се гордеем.
Други са очевидни умници, само дето не подлежат на елементарно обучение. Кучето ми бих научил да разпознава основни метеоявления за 10 години (а то е някакъв полупинчер!).
Да си пожелаем топла есен до Ивановден и ранна пролет след това 8-)

Frape
Регистриран: нед юли 03, 2011 8:29 pm

Мнение от Frape » пет ное 01, 2019 3:53 pm

Stringmeteo написа:
пет ное 01, 2019 10:16 am
Frape написа:
пет ное 01, 2019 8:51 am
Вали слаб скреж при мен :shock:
Какви са тези глупости, беее... :palm: Наистина ли някои за 10 години тук не прихванаха съвсем нищо?! :-?
Стринг, изключително много ми падна в очите с лайняното си и пренебрежително отношение към мен,вместо да ме поправиш с ТЪПОТО понятие и повече да не се изцепвам така,ти реши да ме унижиш изкарвайки ме тъпак ,който нищо не е научил за 10г,извинявам се че нямам време да уча понятие по понятие,кога е суграшица,леден дъжд,град и тн,аз съм тук да давам информация за времето от местообитанието ми ,защото съм любител а не начетен Метеоролог като вас.
Вместо да направиш забележка на това лайно,което се в изсрало след теб и да му дадеш перманентна почивка от форума заради арогантното си държание към 90% от форума и тролене ,ти си тръгнал на мен да се правиш,много МИШКАРСКА постъпка,а на тази Мърша от Видин ,няма какво да си хабя думите за неЯ,просто е комплексарска чикия и не си заслужава да си губя времето с боклуци и мишки като него,на него мога да му покажа какво представлява не с думи а с действия,някой ден ще стане,да видим ще се прави ли на много остроумна мишката Видинска,да си църка ,грам не ме касае неговото мнение :dontknow:
Жалко,че във форума се толерират и е пълно с такива Мършляци като видинската чикия ,това не говори добре за теб.

Geogri Zahariev

Мнение от Geogri Zahariev » пет ное 01, 2019 4:52 pm

Стринг, въпросът е принципен.
Фрапето има право - можеше да го поправиш, а не да заявяваш пред вдички, че пише глупости.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет ное 01, 2019 4:55 pm

Ами има си все пак някакви граници за... "някои" неща :) . Хиляди пъти сме писали тук едни и същи неща, не мисля, че е особено целесъобразно те да се повтарят специално за хора, които влизат и пишат тук от 10 години... но това си е лично моето мнение, разбира се. Ето, казах моя принцип, като ще си говорим за принципи. :)

И да не пропусна все пак да отбележа, че и двамата - bismarck и Frape - прекалиха с невъздържаността на изказа си по-горе, като при Frape прекаляването е повече. Но, да кажем, включително като следствие от логиката на bismarck :) , че едва ли не и аз имам някакъв пръст за тази верижка :oops: , затова засега ще се въздържа от други действия. Искрено се надявам обаче да няма последващи подобни реплики. :)

Потребителски аватар
nikolai kamburov

Мнение от nikolai kamburov » пет ное 01, 2019 6:09 pm

Аз закво се морих да пиша по- горе? Бахти лумпенската работа са отношенията в тоя форум.
Стринг, Фрапе е почти напълно прав. Това "почти" е заради грозния начин, по който се изрази, но е прав, да. И ако ти не си направил кой знае какво, то "видинската чикия" определено прави, всеки ден, на почти всички. С наглото си, комплексирано и консервативно разбиране за света. Всеки ден ми е жал за него. Умен, ерудиран, в зряла възраст. А показва само една токсична смесица, от която ти се повръща още като я помиришеш.
Няква голяма наглост и самочувствие има в тоя човек, нещо много ужасно има, което от много време ме кара да не го търпя. Чист трол!
На какво се дължи това безкрайно самочувствие и арогантност, наистина не знам? Айде да не го засягам пряко, амааа...не виждам на кое отгоре е такъв мазен нарцис. Нека той ме светне.
Ама чакайте...как ще падне на толкова ниско ниво, че да ми отговори нещо смислено. Абсурд!
И също...
Stringmeteo написа:
пет ное 01, 2019 4:55 pm
затова засега ще се въздържа от други действия.
Това ме развесели междувременно. Защото ако трябва да съм искрен, при теб, Стринг, 1 път на 100000 пъти има някакви действия...
Ж.Кювие

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пет ное 01, 2019 8:02 pm

Стринг, когато някой не може да научи елементарно понятие за 10 години - ....
Когато е и нагъл - още по-...
Когато някой се прави на арбитер елеганциарум (бързо сърч Гугъл!!1 не ти, стринг!)като фена на Азис е трето - .... :buble:
Не виждам проблем.
Необучаемият си е необучаем (за 10 години), неадекватният - неадекватен.
Забележи. Правилната реакция е четене.
Как мислиш, дали ще четат?
Или в рамките на обозрим период ще има нов бисер(и).

Инак, сеш се кой, и мен не ме кефиш. Дотолкова, че писанията ти, някои очевадно писани под влияние на субстанции, не са дори нечитаеми, а досадни.
Кротни се и се позанимай с дърпалото :) Хубава вечер. :buble:
Да си пожелаем топла есен до Ивановден и ранна пролет след това 8-)

Geogri Zahariev

Мнение от Geogri Zahariev » пет ное 01, 2019 10:32 pm

Иво, изразяваш се грозно и ти добре го знаеш, защото е нарочно.
Криеш се зад "чекиджийските сравнения" и сигурно има защо.
Ще се съглася с Николай, че е комплексарщина.
А, ако него визираш за "занимавка с дърпалото", то, убеден съм, че Го е използвал, за да зарадва представителки на нежния пол тази седмица поне два пъти повече от теб!

Стринг, какво, пререгистрираме се, при което правим вхоящ общ тест за интелигентност.
Изкаралите го, продължават с тест по БЕЛ и накрая такъв по синоптична метеорология.

Във форума ще останат ...., ами и ти може да не минеш, принципно...

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » съб ное 02, 2019 11:01 am

Стринг този комплексиран контраджия кога ще получи забележка? Отдавна ми лази по нервите.
ivog_68 написа:
съб ное 02, 2019 8:40 am
wilkosz написа:
ср окт 30, 2019 12:50 am
Че аз съм за една седмица там, ако не е в петък събота, то другата седмица ще се кача на Холменколен. Да беше си траял, по-малко тъпо щеше да изглеждаш сега. На те троловете козината си не менят... :buble:
Ако щеш се качи на некому на дедовия, все тая .
А сега да видим кой изглежда тъпо :arrow:

... чукундур такъв :buble: .
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб ное 02, 2019 11:10 am

Абе, хора, какво ви става?! :-? :dontknow: Явно наистина положението у нас не е розово, колкото и да се пънат някои... оптимисти :grin1: ... :|

От това мнение надолу... всичкото е "красота", не знам на колко човека трябва да направя забележка (сигурно са поне 4-5) за скрити или явни опити за заяждане... Абе, всъщност цялата работа е в клокочещата (тихо) комплексарщина и в търсенето под вола на теле за всяка "крива" дума на някого наоколо, защо не се впрегнете в собствения си живот и в собствените си реални проблеми (включително и наоколо, но около вас лично), вместо да се занимавате с подобни безплодни глупости?...

Отговори

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”