ВАЖНИ АДМИНИСТРАТОРСКИ (2007-2012)

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » вт дек 25, 2012 4:57 pm

maniac написа: :laughm: От всеки пост си личи нещастността на този човек :?
:green: :dontknow: :deal: :|
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

maniac
Регистриран: пон дек 29, 2008 7:38 pm

Мнение от maniac » вт дек 25, 2012 5:18 pm

yogimax написа:
За съжаление е така :? Де да беше като повечето във форума! Ти не си тук за развлечение, а за избиване на комплекси около великия си град. :calm_d:

Потребителски аватар
tarikataaaa
Регистриран: ср дек 09, 2009 6:47 pm

Мнение от tarikataaaa » вт дек 25, 2012 6:12 pm

Бисмарк никога не се е махал от форума. Това, че не пише е друг въпрос. Човека си пише където трябва. Тук е непрекъснато хулен, а мерки не се взимат и не се мери с еднакъв аршин.

Потребителски аватар
angilari
Регистриран: вт дек 30, 2008 8:20 pm

Мнение от angilari » вт дек 25, 2012 6:19 pm

Хора, вие нормални ли сте, Коледа е, аре спрете да избивате комплекси, да мерите пишки или каквото там си правите (разбира се не съм чел задълбочено)! :-o
www.weather-webcam.eu - уеб камери от България и Европа
АМС Нови Искър: www.stringmeteo.com/stations/noviiskar/
Камера: www.weather-webcam.eu/novi-iskar-webcam-online

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт дек 25, 2012 6:22 pm

Аз пък да добавя, че обмислям да забраня писането в тази тема на други хора, освен мен - то тука редовно се обръща на махленска седянка :| ...

Потребителски аватар
ulipet
Регистриран: чет дек 30, 2010 3:21 pm

Мнение от ulipet » вт дек 25, 2012 6:29 pm

Моето мнение като безпристрастен -Ако трябваше да взема страна щеше да е на страната на Бисмарк,макар че е от другия отбор.

wilkosz

Мнение от wilkosz » вт дек 25, 2012 7:51 pm

maniac написа:
yogimax написа:
За съжаление е така :? Де да беше като повечето във форума! Ти не си тук за развлечение, а за избиване на комплекси около великия си град. :calm_d:
Аз ли? А вилата, а Гложене, а Нови Искър? По колко пъти на ден хвалебствия? И не ги съдя, напълно нормално е когато си доволен от развоя на времето в твоя район да споделяш ентусиазма си. Същото правя и аз като тях. Но на тях никой нищо не им казва, все в мен ви е треската в окото! Вместо да поддържаш ентусиазма на хората, ти гледаш да го рушиш. Такъв е и мастъра, такъв беше и бисмарк. Такива са всички форумни тролове... Така че замислете се за собствените си проблеми, и не ги проектирайте върху други, които просто изразяват ентусиазма си, когато са доволни от времето. Така че ако не ти стига сивото вещество да го разбереш, не мога да ти помогна. Замисли се поне върху това, което написах. :deal:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

maniac
Регистриран: пон дек 29, 2008 7:38 pm

Мнение от maniac » вт дек 25, 2012 8:07 pm

yogimax написа:
maniac написа:
yogimax написа:
Аз ли? А вилата, а Гложене, а Нови Искър? По колко пъти на ден хвалебствия? И не ги съдя, напълно нормално е когато си доволен от развоя на времето в твоя район да споделяш ентусиазма си. Същото правя и аз като тях. Но на тях никой нищо не им казва, все в мен ви е треската в окото! Вместо да поддържаш ентусиазма на хората, ти гледаш да го рушиш. Такъв е и мастъра, такъв беше и бисмарк. Такива са всички форумни тролове... Така че замислете се за собствените си проблеми, и не ги проектирайте върху други, които просто изразяват ентусиазма си, когато са доволни от времето. Така че ако не ти стига сивото вещество да го разбереш, не мога да ти помогна. Замисли се поне върху това, което написах. :deal:
Абе човек върви седни на масата, Коледа е какво си тръгнал да пишеш пак тука и да ми пращаш :deal: :dontknow: :laughm:
Айде, лека вечер.

wilkosz

Мнение от wilkosz » вт дек 25, 2012 8:18 pm

Ами ти защо не си на масата, а си правиш труда да ме следиш и да отговаряш? Чакам разговор по скайп с любимата от Германия, затова съм тук. :deal: :flourish: Трапезата после.

Заключена

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”