Какво най-много харесвате в едно момиче/жена?!

Хубаво е, когато се обменят мнения по разни въпроси, да има поне минимум информация за стоящите отсреща, достъпна за всички... Тук всеки може да споделя неща за себе си или да пита другите, това е мястото и за теми, свързани със срещи на форумци, учене и работа. За образование и работа, свързани с времето и климата, има друг раздел ("Образование, реализация, наука (метеорология/климат)"): viewforum.php?f=30

Модератори: Radoslav Petkov, ncuxap

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » нед яну 28, 2018 4:38 pm

Тея кокошки са ясни , ама на мен ми е интересно как може да има такъв мъж , който да си дава кинтите за някаква миризлива слива.Трябва да си доста комплексирано хюмне с малка пишка за да се занимаваш с такова :grin1: Смисъл не мога да си го обясня наистина :grin1:

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » нед яну 28, 2018 8:09 pm

Веднага ще ти го обясня, но нека първо да направим едно разграничение, а именно да игнорираме групата на дебелите, плешиви чичковци, които вече са на по 45-50 години и без друго няма как да свалят млада мацка с друго, освен с ресурс (пари, лукс, почивки, хранене, поене и т.н)

Сега остават другите, които ще са около нейните години. Още едно малко уточнение: значи, тая силиконова джукла от клипа си казва, че обича гаджетата ѝ да са милионери и да ѝ купуват коли, но това е по-мащабен вариант на спонсорство. Истината обаче е, че колкото и да варират мащабите, реално адски много мъже избират именно по този начин да "свалят" жените, а именно с външни неща. Дали ще я черпиш в квартална пицария за 20 кинта или ще я водиш на почивка в Дубай, принципът е един и същ, а именно, че ти ѝ се презентираш по начин, по който я заставяш да избира и гледа именно тези материалните неща и лошото е, че поне 7-8 от 10 млади мъже имат точно този майндсет, че жените се подмокрят, ако ги водиш, возиш, храниш, поиш, купуваш подаръчета, мъкнеш по моренца и почивки и т.н.

Просто, когато си вътрешно несигурен, че не си качествен като индивид, имаш ниско самочувствие, липсва ти самоувереност и т.н, всички тези базисни за привличането неща се стремиш да си ги набавиш отвън - коли, дрешки, часовници и т.н, мислейки че по този начин ще компенсираш и ще се издигнеш в очите на жените.

Това го казвам извън контекста на тази силиконка, а просто по-генерално. Иначе е ясно, че винаги ще има материални жени и съответно такива, които да им се кефят и да си ги купуват. Щом и двете страни са доволни, на мен не ми пречи, но ако искаме нещо истинско, не това е начинът.

Дето има един лаф. "Можеш да си купиш тялото на една жена, но няма как да си купиш емоциите ѝ. :lol:

Потребителски аватар
gosho97
Регистриран: вт юли 03, 2012 10:05 am
Местоположение: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

Мнение от gosho97 » нед яну 28, 2018 11:18 pm

Ники, забелзвам, че все с кифли се събираш, поне по това, което говориш. :grin1: Аз не съм на мнение, че чак толкова голям процент от жените са такива боклуци. Поне аз в моето обкръжение нямам, или почти нямам такива, а реално общувам с много повече момичета, от колкото момчета в ежедневието си, особено пък от както съм в София и честно казано нямам такива впечатления. В университета сме 50/50 момичета-момчета и кифльоци няма поне в моя поток, въпреки че за много от тях като първо впечатление може да си направиш такъв извод, но реално не. :wink:
Нова уеб камера с панорамен изглед от местност Акчелар, Варна:
http://weather-webcam.eu/varna-akchelar ... ra-na-jivo
https://www.mgm.gov.tr/sondurum/radar.a ... rU=ppi#sfB

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » нед яну 28, 2018 11:29 pm

Всъщност наистина около мен има много кифли. Странното е, че не ги харесвам, а се привличаме някак. Аз нали казах, че се лигавя много, за да ми минава забавно и неусетно деня. Та... те такова поведение харесват може би и наистина има много кифли около мен. Мен не ме дразни лигавото им поведение, а арогантното такова. Сякаш владеят света. Сякаш всичко е под тяхното ниво. Едно огромно самочувствие без покритие. Жалка е цялата работа.
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Отговори

Върни се в “Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ”