Притихнаха защото ги е страх от разкрития покрай Петрохан
Реформите на новото мнозинство на ПБ в парламент 52. Дейност на правителството "Радев"
Да, *към Дончо) - едно 70-80 на сто от втръсналите мутри по ТЖтата продължават да са петроханските педали, останалите до 100% - радевчетата. Последните - нали - щото няма как, все пак взеха бая вот и ще управляват.
Това, за разлика от конспирациите на Авренчанина, си е съвсем реална не-конспирация: показва, че медиите наистина са тотално под контрола на ЛГБТ-либерастията. За тях гласуваха 5 на сто от материала, но те имат 80-90 на сто от ТВ времето.
И да, не вярвам, че ще изкарат спокойно 4 г мандат. Всеки опит за разумна икономическа политика ще изкарва по 300-400 петрохански тъпоумника на жълтите павета с лозунги тип :тук не е Москва. Примерно. Гледам днес в коментарите към новините целият петрохански тролетариат е впрегнат на макс.
Това, за разлика от конспирациите на Авренчанина, си е съвсем реална не-конспирация: показва, че медиите наистина са тотално под контрола на ЛГБТ-либерастията. За тях гласуваха 5 на сто от материала, но те имат 80-90 на сто от ТВ времето.
И да, не вярвам, че ще изкарат спокойно 4 г мандат. Всеки опит за разумна икономическа политика ще изкарва по 300-400 петрохански тъпоумника на жълтите павета с лозунги тип :тук не е Москва. Примерно. Гледам днес в коментарите към новините целият петрохански тролетариат е впрегнат на макс.
-
Stringmeteo
- Site Admin
- Мнения: 76742
- Регистриран: 14 авг 2006, 22:51
- Местоположение: София, Слатина (Хр. Смирненски/Г. Милев-Слатина)
- Контакти:
Дори не мога да повярвам.
Не мога да повярвам, че това е същият човек, който излезе на площада с вдигнат юмрук и каза: „Мутри вън!“.
Гледам новите звезди на ПБ, включително Иво Христов, и за пореден път се убеждавам, че те самите могат да се окажат най-големите си врагове. Способността им да самонаранят проекта изглежда по-голяма от способността на опонентите им да му нанесат щети.
Не мога да повярвам, че това е същият човек, който излезе на площада с вдигнат юмрук и каза: „Мутри вън!“.
Гледам новите звезди на ПБ, включително Иво Христов, и за пореден път се убеждавам, че те самите могат да се окажат най-големите си врагове. Способността им да самонаранят проекта изглежда по-голяма от способността на опонентите им да му нанесат щети.
Прост народ - слаба държава.
--------------------
Големите хора обсъждат идеи, средните хора обсъждат събития, малките хора обсъждат... хората...
--------------------
Големите хора обсъждат идеи, средните хора обсъждат събития, малките хора обсъждат... хората...
Бойко Рашков, особено след историята с оръжията на Петрохан, seriously....Stringmeteo написа: ↑09 май 2026, 11:57Дори не мога да повярвам.
Не мога да повярвам, че това е същият човек, който излезе на площада с вдигнат юмрук и каза: „Мутри вън!“.
Гледам новите звезди на ПБ, включително Иво Христов, и за пореден път се убеждавам, че те самите могат да се окажат най-големите си врагове. Способността им да самонаранят проекта изглежда по-голяма от способността на опонентите им да му нанесат щети.
Няма никакъв смисъл да се пънат "от модела Пеевски и Борисов", при положение, че Радев взе 44% и има пълно мнозинство. Няма смисъл от квичащи и плюещи подскачащи маймуни, нагледахме се на такива последните години. Пък и като гледам някои продължават по същия начин (Възраждане просто не могат по друг начин, такъв им е натюрела, обаче явно и пеперастите не могат по друга начин). Ученичнки няма, имаше едни малоумни лайнари които като класическите полезни идиоти (беше им обяснявано многократно през годините ама то на редки тъпаци как да обясниш), че накрая ще докарат Радев на власт. Нещо да не се е случило така както предупреждавахме? Нещо неясно?
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.
Минавам, само да напомня на дежурните кафЕви езици:
Правителството на К. Петков беше свалено с гласовете на Възраждане, ГЕРБ, ИТН и ДПС. Кой се каччи на руското влакче тогава?
Буци развали "сглобката", "щот' на тъй".
И всеки път връчваше властта на Радев и служебните му правителства.
Ето кой връчваше и връчи властта на Радев.
Правителството на К. Петков беше свалено с гласовете на Възраждане, ГЕРБ, ИТН и ДПС. Кой се каччи на руското влакче тогава?
Буци развали "сглобката", "щот' на тъй".
И всеки път връчваше властта на Радев и служебните му правителства.
Ето кой връчваше и връчи властта на Радев.
А това няма ли да напомнишnikolson написа: ↑09 май 2026, 14:03Минавам, само да напомня на дежурните кафЕви езици:
Правителството на К. Петков беше свалено с гласовете на Възраждане, ГЕРБ, ИТН и ДПС. Кой се каччи на руското влакче тогава?
Буци развали "сглобката", "щот' на тъй".
И всеки път връчваше властта на Радев и служебните му правителства.
Ето кой връчваше и връчи властта на Радев.


Напред към Петрохан, Денков и Петков заедно с основен спонсор на хижата.
Биволъ с нов удар по хижарите
„Неблагодарните“ политици и благодетели ползвали и протектирали „оракула“ Калушев
Според вицепремиер в парламента има "партии с отпаднала необходимост"
https://www.dnevnik.bg/analizi/predozir ... otpadnala/
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.
Първата най-лоша новина от новото правителство
https://business.dir.bg/ikonomika/pb-vn ... roduktsiya
Цените на СС продукти няма как да се свалят, защото:
Умнокрасивитетът, но не само, си мисли, че плодовете и зеленчуците никнат всяка нощ по ртафтовете на кауфланд
-Мързелът е тотален и необратим в сегашните условия (ще се самоизлекува при други условия)
-От горното следва - никой не и няма да произвеждапл и з.
Гледали ли сте какви плодове има в момента в Кауфланд? Единици, боклуци. В Лидл направо реално няма нищо
Причини? -Скъп транспорт на дълги разстояния и липса на наше производство.
Да видим как правителството ще попречи на високите цени, породени от свиреп дефицит. Никак.
Просто никак. Ще ограничи административно цени на пазарни продукти? Ама то и в момента гръцките череши са по 10-20 евро. И няма кой (естествено!) да ги купува, освен някакви фрикове по 100 грама. Като пример. Или доматите по 3-4 евро за турската пластмаса? Кам он, мен!
Но е забавно )
Екс-комуняките си знаят само рецитациите "спекула" чорбаджии и административно установени цени.
Ще става мноооого по-зле!
Що се кефя? Щото предвкусвам терзанията на средната малоумна маса. Имаща представители и тук.
https://business.dir.bg/ikonomika/pb-vn ... roduktsiya
Цените на СС продукти няма как да се свалят, защото:
Умнокрасивитетът, но не само, си мисли, че плодовете и зеленчуците никнат всяка нощ по ртафтовете на кауфланд
-Мързелът е тотален и необратим в сегашните условия (ще се самоизлекува при други условия)
-От горното следва - никой не и няма да произвеждапл и з.
Гледали ли сте какви плодове има в момента в Кауфланд? Единици, боклуци. В Лидл направо реално няма нищо
Причини? -Скъп транспорт на дълги разстояния и липса на наше производство.
Да видим как правителството ще попречи на високите цени, породени от свиреп дефицит. Никак.
Просто никак. Ще ограничи административно цени на пазарни продукти? Ама то и в момента гръцките череши са по 10-20 евро. И няма кой (естествено!) да ги купува, освен някакви фрикове по 100 грама. Като пример. Или доматите по 3-4 евро за турската пластмаса? Кам он, мен!
Но е забавно )
Екс-комуняките си знаят само рецитациите "спекула" чорбаджии и административно установени цени.
Ще става мноооого по-зле!
Що се кефя? Щото предвкусвам терзанията на средната малоумна маса. Имаща представители и тук.
-
Stringmeteo
- Site Admin
- Мнения: 76742
- Регистриран: 14 авг 2006, 22:51
- Местоположение: София, Слатина (Хр. Смирненски/Г. Милев-Слатина)
- Контакти:
-
Stringmeteo
- Site Admin
- Мнения: 76742
- Регистриран: 14 авг 2006, 22:51
- Местоположение: София, Слатина (Хр. Смирненски/Г. Милев-Слатина)
- Контакти:
-
Stringmeteo
- Site Admin
- Мнения: 76742
- Регистриран: 14 авг 2006, 22:51
- Местоположение: София, Слатина (Хр. Смирненски/Г. Милев-Слатина)
- Контакти:
Да, и на мен ми е много забавно. Особено като гледам "правилната", "пазарна" политика на всички досегашни наши управляващи, която водеше (и още води) до това, например, млякото да се изкупува за 30 цента литъра, а след това кофичка 400 милилитра кисело мляко да струва евро и нещо. "Пазарна" логика та дрънка! Стимул, та дрънка, още утре купвам 10 крави и започвам бизнес, няма как да изпусна толкова печеливша далавера! Ето, друг пример - защо началната цената на едро (или по-точно - веднага след производител) на сирене и кашкавал е 2-2,5 пъти по-ниска от цената по магазините? Бааах тази скъпа дейност по извозване на вече готова продукция до магазина и продаването ѝ след това! Или по-скоро става дума за преминаване на продукцията през "правилни" посредници - "пазарни" паразити, които пак се покровителстват от "някого"? За плодове, заленчуци могат да се кажат точно същите неща, тоест тези изкривявания важат за цялата палитра селскостопанска продукция. Системата е направена така, че реалните производители вземат нек'ви жълти ст'инки... ъъъ, пардон, червени центове вече
Да, според мен значителна част от проблема е свързана с покровителстване на огромни рояци "пазарни" паразити, даже има цели отрасли на земеделието, покровителствани масирано встрани от всякаква разумна логика, като едрите "зърнари" например.
Тоест, и тук на пръв поглед най-смислените мерки изглеждат прости, но пак трябва ня#КОЙ да разреши или просто някой друг да има топки и/или да е перде (справка - Иван Христанов
Прост народ - слаба държава.
--------------------
Големите хора обсъждат идеи, средните хора обсъждат събития, малките хора обсъждат... хората...
--------------------
Големите хора обсъждат идеи, средните хора обсъждат събития, малките хора обсъждат... хората...