ПРОТЕСТИТЕ СРЕЩУ КОРУПЦИЯТА В УПРАВЛЕНИЕТО и за оставка на правителството и главния прокурор

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
m
Регистриран: пон ное 26, 2007 3:43 pm

Мнение от m » чет юли 16, 2020 10:45 pm

Weatherman написа:
чет юли 16, 2020 10:36 pm
itmpm написа:
чет юли 16, 2020 9:36 pm
Аз наистина съм шокиран - в Пловдив наистина са няколко хиляди на протеста против ББ. Не я чакат хубави времена България.

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv ... est-983826 :shock:

Точат се десет минути, и все млади хора.
Уви, по антиправителствената БТВ репортерката от Пловдив се изпусна, че "днес протестът е организиран от "Да България" и има хора от много населени места от областта". Дано това необмислено уточнение от нейна страна не й коства работното място, защото никак не се връзва с тезата за граждански непартийни протести, която трябва да се поддържа.
на улав ли се правиш? Не разбра ли, че на тия протести няма кой какъв е. Леви, десни, националисти, всички са рамо до рамо за бъдещето на България. Само герберите сте сами и плачкате с вожда, изоставени в ъгъла. ДОВИЖДАНЕ! ОСТАВКА!
ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА!

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » чет юли 16, 2020 10:46 pm

Weatherman написа:
чет юли 16, 2020 10:36 pm
itmpm написа:
Аз наистина съм шокиран - в Пловдив наистина са няколко хиляди на протеста против ББ. Не я чакат хубави времена България.

Уви, по антиправителствената БТВ репортерката от Пловдив се изпусна, че "днес протестът е организиран от "Да България" и има хора от много населени места от областта". Дано това необмислено уточнение от нейна страна не й коства работното място, защото никак не се връзва с тезата за граждански непартийни протести, която трябва да се поддържа.
'Те и в Бургас, местните идиоти от Дсб-ето и разни копейкини опитват да оформят някакъв протест но хората само им се подиграват по главната улица! :grin1: Ама нека си вярват няколко файтона в София, че България е с тях - после ще ги заболи повече на изборите с 3.9 процента! :laughm:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Потребителски аватар
Мракогор
Регистриран: съб окт 20, 2007 9:49 pm

Мнение от Мракогор » чет юли 16, 2020 10:50 pm

itmpm написа:

За съжаление засега управлението на Здравко Димитров не е от най-успешните. Администрацията в общината и хората които трябва да вземат решения там не се справят много добре.....Иначе Радев каза "Мутри вън" и ей къде ги, водят протеста в Пловдив, на клипа се виждат в началото. :deal:
Голяма грешка правят от ДБ да продължават да се месят и да са в един файтон с Копейкиновци, русофили и подобна паплач и ни дума срещу президента.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет юли 16, 2020 11:04 pm

Stringmeteo написа:
чет юли 16, 2020 5:44 pm
Ден осми: няколко протеста се обединяват с искания за оставки днес
17:37, 16 юли 20
За осми пореден ден протестиращи се събират в района на Ларгото в София с искане за оставка на правителството и главния прокурор. "Дневник" следи ситуацията в реално време. Събитията от деня, свързани с политическата криза в страната вижте тук.
...
22:49
Втори ред полицаи, оборудвани с щитове се наредиха зад колегите си в района, където са се събрали млади мъже с по-агресивно поведение.

22:32
Подобно на миналия петък, когато имаше сблъсъци между полицаи и протестиращи, група от множеството се доближи до охраняващите сградата на Министерския съвет. Те са с черни дрехи, шапки и с нацистки жестове скандират "Бойко, к*рво!". Пред полицаите застанаха няколко други протестиращи, наподобявайки "жива верига".
...

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » чет юли 16, 2020 11:11 pm

Мракогор написа:
чет юли 16, 2020 10:50 pm

Голяма грешка правят от ДБ да продължават да се месят и да са в един файтон с Копейкиновци, русофили и подобна паплач и ни дума срещу президента.
Те са в същия кюп Дсб-рите - новата руска патерица на БСП. Готови са на всичко , само и само да се намърдат в парламента и да играят заедно с комунистите. Политически франкенщайн са ДБ - все повече и повече хора разбират и се отвращават от тях. :vomit:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » чет юли 16, 2020 11:14 pm

Добре, а защо никой след тази оставка не казва как вижда следващото правителство? Като не искате ГЕРБ най-вероятно ще е коалиция между БСП, ДПС и ДБ. Тогава доволни ли ще сте или ще има нови протести? :lol:

4itatel
Регистриран: съб мар 21, 2020 11:36 pm

Мнение от 4itatel » чет юли 16, 2020 11:18 pm

blue написа:
чет юли 16, 2020 11:11 pm
Мракогор написа:
чет юли 16, 2020 10:50 pm

Те са в същия кюп Дсб-рите - новата руска патерица на БСП. Готови са на всичко , само и само да се намърдат в парламента и да играят заедно с комунистите. Политически франкенщайн са ДБ - все повече и повече хора разбират и се отвращават от тях. :vomit:
Затова ли Христо Иванов не обелва дума за БСП, а в устата му е само ГЕРБ?

Потребителски аватар
yavor_zhekov
Регистриран: чет юли 31, 2014 4:02 pm

Мнение от yavor_zhekov » чет юли 16, 2020 11:40 pm

weather_master написа:
чет юли 16, 2020 11:14 pm
Добре, а защо никой след тази оставка не казва как вижда следващото правителство? Като не искате ГЕРБ най-вероятно ще е коалиция между БСП, ДПС и ДБ. Тогава доволни ли ще сте или ще има нови протести? :lol:
Сериозно ли мислиш, че ще има такава коалиция. :shock: :-? :-?. Това като мантра го повтаряте всеки ден във форума 4-мата щатни гербери. Коалиция между ДБ и БСП няма как да има колкото и да ви е яд. :twisted: :twisted: И е пълна лъжа, че имало много русофили на протеста. Едно руско знаме не видях, за сметка на това на ЕС имаше доста. :buble:
"Страхът е просто състояние на ума, а състоянията на ума подлежат на контрол и насочване" - Наполеон Хил, Мисли и забогатявай..

Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » чет юли 16, 2020 11:52 pm

То БСП няма да иска управление с ДПС, а вие ДБ сте намесили. Аз виждам управляваща коалиция ГЕРБ+ДБ с премиер Христо Иванов. Бойко - министър на спорта, ако не е в затвора. :grin1:
"Прост съм и ми е лесно." Бойко Борисов

Потребителски аватар
yavor_zhekov
Регистриран: чет юли 31, 2014 4:02 pm

Мнение от yavor_zhekov » пет юли 17, 2020 12:01 am

Victus написа:
чет юли 16, 2020 11:52 pm
То БСП няма да иска управление с ДПС, а вие ДБ сте намесили. Аз виждам управляваща коалиция ГЕРБ+ДБ с премиер Христо Иванов. Бойко - министър на спорта, ако не е в затвора. :grin1:
Иска им се на герберчетата. Христо Иванов и ДБ се опълчиха на ДПС и в момента ГЕРБ и купените им медии изливат огромна помия върху тях. Тоя цирк дето го играят ГЕРБ и БСП от 12 години рано или късно ще свърши. :buble:
"Страхът е просто състояние на ума, а състоянията на ума подлежат на контрол и насочване" - Наполеон Хил, Мисли и забогатявай..

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет юли 17, 2020 12:08 am

ДБ+Цветанов+Слави :grin1:

Това беше полунесериозно, но само полу ;) . Не мога да разбера защо всички - и гербери и анти- такива са едва ли не напълно убедени, че ГЕРБ след 2-3 месеца ще бъдат това, което са (все още, може би :) ) към момента. (Както и другите партии.) :-? Или за по-сигурно да вземем за база ситуацията преди 7-8 дни. Не ми се правят хипотетични анализи сега :laughm: , но има твърде много (потенциални) фактори, които (евентуално, но доста вероятно) ще действат в следващите седмици и месеци и които биха изменили нещата коренно. Явно хората наистина са/сме с прекалено силно изразена инерционност на мисленето :laughm: ... :dontknow:

И също така започнах да се питам, защо ли Борисов така се паникьосва (да, буквално, слушах го внимателно между думите и редовете :laughm: :dontknow: ) при идеята за служебно правителство на Радев?! :-? Както вече някои тук отбелязаха, ако аз бях направил толкова хиляди и все, на 100%, добри неща за страната :laughm: , нямаше да се панирам така. :dontknow: Като е толкова добър и чист, хората после пак ще гласуват за него, какво толкова :dontknow: . От какво се опасява, може би, че правителството на Радев ще успее да изкара много от кирливите му ризи, които сега се замитат много успешно и много надълбоко, с помощта на услужливата проку(р)ватура? Сега все още (въпреки твърде многото излезли очевидни улики и свидетелства ;) ) само се носят легенди за тях, на които твърде всеотдайните :grin1: фенове на Борисов ще повярват само след безспорни доказателства. :) Не знам, но наистина ми е интересна тази паника, много. Знам със сигурност обаче, че тя е много показателна ;) и... също толкова обнадеждаваща ;) ...

stratega
Регистриран: пон окт 10, 2011 12:33 am
Местоположение: София, ж.к. Борово/с. Логодаж, 15 км. западно от Благоевград, 695 м.н.в.

Мнение от stratega » пет юли 17, 2020 12:17 am

itmpm написа:

Ами значи е време да се замислиш. Тези млади хора нито са русофили, нито са лумпени, нито са някакви необразовани, нито са с някакъв нисък социален статус и едва ли са хора с грешна преценка. Явно са навън, защото съзират най-общо казано нещо гнило в това управление, при това достатъчно гнило, че да ги накара да са по улиците.

stratega
Регистриран: пон окт 10, 2011 12:33 am
Местоположение: София, ж.к. Борово/с. Логодаж, 15 км. западно от Благоевград, 695 м.н.в.

Мнение от stratega » пет юли 17, 2020 12:25 am

yavor_zhekov написа:
чет юли 16, 2020 11:40 pm
weather_master написа:
чет юли 16, 2020 11:14 pm
Сериозно ли мислиш, че ще има такава коалиция. :shock: :-? :-?. Това като мантра го повтаряте всеки ден във форума 4-мата щатни гербери. Коалиция между ДБ и БСП няма как да има колкото и да ви е яд. :twisted: :twisted: И е пълна лъжа, че имало много русофили на протеста. Едно руско знаме не видях, за сметка на това на ЕС имаше доста. :buble:
Повтарят го, защото нямат друго какво да предложат. Мненията им назад в темата са предимно изпълнени с обиди и почти нищо градивно.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » пет юли 17, 2020 7:55 am

Вие сериозно ли си вярвате, че БСП и ДПС няма да се коалират? :shock: Спомням си ясно как 2013-та се кълняха същото. А после какво стана? БСП + ДПС + Атака - неочаквано добра комбинация. :laughm: Разбира се че всичко зависи какво народа ще избере.
Питам! Теоритично при резултати ГЕРБ 30%, БСП 22%, ДПС 18% и ДБ 7% какво правим? :lol: Нови избори ли? :lol: Ще се коалират и още как само и само общият им враг ГЕРБ да не е във власта и да има и баница и за тях.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет юли 17, 2020 8:52 am

ГЕРБ 30%!!??!! :shock: :crazy: :roll2: :laughp: Типичното говорене на ожесточен крепител на статуквото. Да видим как ГЕРБ ще вземат 30%, чакаме с голямо нетърпение. :popc: Освен това, защо не споменаваш новите играчи, които и от сега са на практика 100% сигурни в парламента - Слави, Цветанов, Манолова? :-? :dontknow:

Отговори

Върни се в “Политика”