Актуални политически събития у нас (разни)

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт окт 29, 2019 12:19 pm

doncho написа:
вт окт 29, 2019 11:19 am
Никаква лъжа няма. Така наречената "Демократична България" е окупирала няколко теми, една от които е евроатлантическата ориентация и се опитва да погълне като пеликан всички, които ѝ пречат. Точно затова Борис Бонев им е отказал обща кандидатура, защото са се опитали да подчинят и него. И като не стане, сектата се вдига и започва плюене и квичене. Вече по форумите оплюха и Бонев, че им "откраднал" гласовете.
Щом ти казваш това, няма грам съмнение, че това е самата (герберска) истина. Амин. :deal:

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » вт окт 29, 2019 12:48 pm

Все едно го каза за Глишев. Щом тоя глист каже нещо, това е самата умна, красива, десенарска, дайбългаристка (по-избор) истина и ти тичаш да го постнеш.
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт окт 29, 2019 1:17 pm

Ами когато познаваш някого почти лично (в случая съм засичал Глишев много пъти по протести и съм гледал негови изказвания), имаш поне още малко по-точно мнение за него ;) ...

Мога да кажа нещо в тази връзка и за Димитрин Вичев. За него не се бях интересувал чак много, но бях чел някои... съмнителни неща за миналото му. Е, от друга страна, бях констатирал, че много го бива в говоренето по разни събития и протести и общо взето говори "правилните" (за моите разбирания :) ) неща. Поради което като цяло за него бях 2:1 (одобрение/неодобрение)... Е, то и във "Фактор" като цяло често се публикуват доста верни и смислени неща, но... и твърде голяма част от нещата (сигурно над половината) са с по поне 1-2 турбо-прогерберски капки :) , което веднага променя цялостното ми впечатление за този сайт. Да, шефа му също съм го засичал 1-2 пъти по (правилни :) ) протести, но... "Фактор" си е "Фактор". Александър Йорданов също пише(ше) като цяло верни неща там, но... после се ожени за ГЕРБ по любов :) и ясно е какви други подробности натежават в случая :dontknow: ...

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » вт окт 29, 2019 2:21 pm

doncho написа:
вт окт 29, 2019 12:48 pm
Все едно го каза за Глишев. Щом тоя глист каже нещо, това е самата умна, красива, десенарска, дайбългаристка (по-избор) истина и ти тичаш да го постнеш.
Глишев едно време ми беше модератор в клубовете.
Не го познавам лично, но няма как да кажа на черното бяло. Пардон, де, обратното.

Интелигентен и много начетен мъж, в някои области - далеч повече от мен.
Но той и Стринг никак не е глупав (без никаква ирония!).
Обаче...сектантството не прощава! :grin1:
А и вероятно взетите пари по линия на Стейт Департмънт НПО-та. Няма как - вероятно имат списък с теми за прокарване - споменатите от теб идиотии с очевидните толерастки прекалявания по Истанбулизми, педерастии, всякакви недатлеци и диктатурата им над мнозинствата - всички тротинеткаджии, веслосипедисти и кънкьори, които са далеч под 1 процент, ама викат като за 300 на сто.
Подобно на една бивша моя съученичка (започва с "А"), за която знам със сигурност, че е така. Но пък тя си беше позьор-уж-неконформист още от Байтошово, защо да не осребри декадентщината иии... декларативния си неконформизъм? Виж, за нея не мога да кажа положителните неща, които писах за Глишев. :laughm:

doncho

Мнение от doncho » вт окт 29, 2019 2:29 pm

Това че е интелигентен не означаво непременно, че е за добро. Особено ако го използва за манипулиране и прокарване на вредни идеи.

doncho

Мнение от doncho » вт окт 29, 2019 4:22 pm

България изгони руски дипломат за шпионаж. А Стринги не спира да пее за "руския слуга Боко"

https://www.dnevnik.bg/sviat/2019/10/29 ... _main_news

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт окт 29, 2019 4:42 pm

О, сега разбирам значи, че залогът за бЕлотажа в София за ГЕРБ бил даже още по-голям, отколкото си мислех преди. :grin1: Не, изобщо не се шегувам, който разбрал, разбрал...

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » вт окт 29, 2019 4:51 pm

Ти си една шега. Имаш ментални проблеми. Призраци и вещици те гонят теб. Който разбрал, разбрал.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт окт 29, 2019 5:11 pm

А герберите какво сте? :-? Обикновени зомбита? :grin1: Припомняне :!: : Борисов си чупи краката не знам колко пъти да ходи да се прегръща с Путин, но нито веднъж не обели пред приятеля си (очевидно, казвал го е даже в прав текст ;) ) нещо за сваляне на цените на газа (след като имаме зелена светлина и козове за това от ЕС от повече от 2 години :!: , даже не станаха ли и 3...). Предполагам мълчанието на Борисов е за да не се разваля вечната им дружба. :laughm: А "тъпият", "рубладжийски" 'резидент Радев говори за сваляне на цени на газа даже в официална своя реч при последното си посещение там. И що така? :hmm: И не - трябва да го натъртя, защото явно разговарям със зомбита - нямам грам аспирации към Радев. Обаче... някои факти говорят и сами за себе си :dontknow: ...

doncho

Мнение от doncho » вт окт 29, 2019 7:03 pm

Stringmeteo написа:
вт окт 29, 2019 4:42 pm
О, сега разбирам значи, че залогът за бЕлотажа в София за ГЕРБ бил даже още по-голям, отколкото си мислех преди. :grin1: Не, изобщо не се шегувам, който разбрал, разбрал...
Ти наистина не си добре с главата :deal: И три процента са ви много :grin1:

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » вт окт 29, 2019 7:17 pm

Стринг, да не гласуваш за Мая Манолова? :shock:

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » вт окт 29, 2019 9:37 pm

Разбира се, че Стринга ще гласува за Манолова! Не вярвам да не гласува изобщо!?
Въпреки всякакви приказки за геополитика и ориентация на "умниците", основния им обект за атаки и дискредитация не е Престъпната Партия, а "братската"(в ЕНП) ГЕРБ.
Аз като бивш седесар,после костовист, заради екземпляри като Стринга не спирам да гласувам и агитирам за ГЕРБ.
Както казва една умна и прогресираща нация - "Не е важно какъв цвят е котката, важно е да лови мишки." И най-вече комунисти!!! Е, след като въпросната наша котка не си лови мишките, а се дере с другите котки, явно не е наясно за какво я държим в двора. Следва шут и глад, като първо предупреждение! Ако си припомни предназначението - добре! Ако не - умира от глад, немощ и бълхи, а мишките я яздят на конче.
В хамбар с едри плъхове, бяла пухеста ангорка вегетарианка няма да държим! И не я държим! Тя става само за конКУР за "красота"!
А колко процента изкараха на парламентарните избори нашите ЕкоДжендърВегетарински котаци! Някой да ми припомни, че не ги забелязвам..... освен като се съберат на Орлов мост! На такива "богоугодни" котенца и мишките сиренце ще им носят! Да се поддържа илюзията, че има котки наоколо! А мишките ги прескачат, и на каишки ги водят, и ги чешат, и ги решат, и снимки по телевизора им организират, за да им е пълно егото, че са котки та дрънкат.
Дрънкат, дрънкат, ама на кухо! То ако имаше котки - мишка да не е останала, а те са напаст! Сал Винету ги кълца на ситно с томахавката ... и помощ от нийде не идва!?
Яко, а! :lol: Въпреки, че не за смях!
Уви, даже е истина! :guns:
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » вт окт 29, 2019 10:12 pm

Ако Стринг гласува за БСП, много ще ми падне в очите. :thumbdn: Само преди 6 години протестирахме срещу правителството и викахме Червени боклуци...

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » вт окт 29, 2019 10:12 pm

Аз като бивш седесар,после костовист, заради екземпляри като Стринга не спирам да гласувам и агитирам за ГЕРБ.
Абсолютно точно, и аз се хващам, че някак си на инат гласувам за ГЕРБ. Прекалено много ги плюят, прекалено много ги клатят, и от ляво и от дясно. Измислени обвинения, че влияе на медиите, а в същото време го плюят по същите тези медии. Постоянно натякване, че влияе на прокуратурата, нищо че точно Цацаров го беше подхванал за Костинброд. А Бойко се мъчи нещо да направи, все си мисля че в правилна посока се движи държавата, макар да има и мноого проблемни неща. Нисък дълг, строят пътища, стабилна иконимика, откриват се заводи, покачват запалтите по малко, балансирана външна политика(донякъде). Сигурно може и повече, сигурно има и много по-добри, но засега не виждам друга алтернатива.... (не че не очаквам скоро да се появи)

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » ср окт 30, 2019 4:33 am

При тази преса и лаене до задавяне, които му упражняват и от ляво и от дясно геополитическите центрове, е чудо, че ББ оцелява и развива успешно държавата.
Българският народ се оказа доста мъдър щом успява да държи точно него на власт, толкова дълго време! :thumbup:
Не че няма по-красиво, по-умно, по-социално и по-национално говорещи, ... основно говорещи! Някои, с доказани провали в практиката на държавното управление! Други,.... с невъзможност да съберат повече от 1-2% народна симпатия на нац избори, без която няма как управляваш! Когато казваш, че народа не те разбира и оценява правилно, то това всъщност означава, че ти не го разбираш. Човек не трябва да се занимава с неща, които не разбира, камо ли да прави професия от тях !?
Някои обаче учудващо дълго крепят фалиралите си политически предприятия с дотации от услужливи порочни чичковци от "по света и у нас". :hmm1: :nono:
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Отговори

Върни се в “Политика”