ПРОВЕРКА НА ЕЛЕКТОРАЛНИТЕ НАГЛАСИ при евентуални предсрочни парламентарни избори

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?

Днес е 25.10.2020 г. и се провеждат предсрочни парламентарни избори, за кого ще гласувате?

Анкетата завърши на нед юли 26, 2020 11:19 pm

ГЕРБ
13
37%
БСП
4
11%
ДПС
0
Няма гласове
Патриотична коалиция (ВМРО+НФСБ)
0
Няма гласове
"Демократична България" ("Да БГ"+ДСБ+"Зелените")
12
34%
Друга дясно-центристка партия/коалиция (РБ/+ДБГ)
1
3%
Партията на Цветан Цветанов
1
3%
Партията на Слави Трифонов
1
3%
Партията на Мая Манолова
1
3%
"Воля"
0
Няма гласове
Ляво-центристка партия/коалиция (АБВ/+"Движение 21")
0
Няма гласове
Друга партия/Не съм решил/Не подкрепям никого/Няма да гласувам
2
6%

Общо гласове: 35

gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » вт юли 21, 2020 8:01 am

ДеБъ-то уверено водят. Венсеремос :vov: Щях да се учудя ако резултата беше друг :laughm: Всъщност сега е момента да ликуват защото в реалния живот ще духат супата както винаги :grin1: и няма как друго да е след като имат за бащица национален предател разпродал България на безценица.
Няма нищо по-хубаво от дъждовна пролет, кратко лято, топла есен и снежна зима :D

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » вт юли 21, 2020 8:49 am

Същата работа е като в някаква зомбирана секта. Надъхваш се заедно с обърканите ти съмишленици до степен едва ли не на живот и смърт. И като излезеш навън, разбирай на избори, живота ти пак ти удря поредния шамар и разбираш, че нещата са много по глобални и сложни отколкото си ги представя тукашния форумен драскач и идеалист.
Още повече когато възгледите на сектата съвпадат с доказано компрометирана и боклучава партия като ДсБе-то. ЧЕ и сега ще има - АХУ - ИХО и после ТИХО! :laughm:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » вт юли 21, 2020 10:42 pm

Абе, Стринг....уж си умно момче....

По-ми е интересно кой е комуняката :grin1:

Единият от двамата е ясно кой е - джендъроидът от североизтока :buble:

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » вт юли 21, 2020 11:53 pm

Охооо, ГЕРБ 38%. :laughm: Някъде толкова очаквам на изборите. Пак ви казвам - очаквам разумът да надделее. Особено при липсата на реална алтернатива. Държавата работи при това добре. Ние програмистите имаме един лаф - ако нещо работи добре, по-добре го остави и не го пипай. Нищо че не е написано както трябва и по последни стандарти. Пренаписването може да доведе до много проблеми и усилия, а понякога може и да не стане. Мисля че ме разбрахте - разумните хора не биха искали точно сега сътресения преди и задаващата се криза с този вирус.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт юли 21, 2020 11:57 pm

Какъв вирус? :dontknow: Може би имаш предвид Гешев? :hmm: :grin1:

Гледайки моментните резултати от "проучването", да разбирам ли, че в следващия парламент ГЕРБ и ДБ ще спорят кой да излъчи правителство? :hmm: :laughm:

weather_master

Мнение от weather_master » ср юли 22, 2020 12:16 am

Ако ДБ излъчи правителство ще стане страшно лошо в държавата. Откъде идва в момента финансирането на ДБ? Кой плаща заплатата на Христо Иванов? А ти Стринг на предните избори за кои беше? Голяма фурнаджийска лопата си. :lol:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср юли 22, 2020 12:17 am

А според теб за кои съм бил, а, дали можеш да познаеш? :)

weather_master

Мнение от weather_master » ср юли 22, 2020 12:28 am

Ами не ми се отваря да чета историята преди 4 години, но се обзалагам, че е трета партия. :lol:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср юли 22, 2020 12:34 am

Объркал си се нещо, сори. :dontknow:

Но аз пак да повторя, специално за футболните запалянковци тук :grin1: , за всеки случай, защото явно пак има неразбрали или съдещи по себе си. :laughm: Не съм футболен фен доживот на никоя партия. Гледам, слушам, анализирам внимателно кой в момента демонстрира, че може да ми свърши работа в посока на (евентуална) реализация на принципните мои идеи и желания за развитието на страната. И просто гласувам за него. Елементарно и блиско до акъла е. :dontknow:

Потребителски аватар
yavor_zhekov
Регистриран: чет юли 31, 2014 4:02 pm

Мнение от yavor_zhekov » ср юли 22, 2020 8:39 am

weather_master написа:
ср юли 22, 2020 12:16 am
Ако ДБ излъчи правителство ще стане страшно лошо в държавата. Откъде идва в момента финансирането на ДБ? Кой плаща заплатата на Христо Иванов?
Кажи ти... какво прочете в ПИК и Монитор, кой финансира ДБ и защо ще стане лошо в държавата...или само си говориш ей така да дразниш както често обичаш да правиш в метеорологичните теми. :laughm: :buble:
"Страхът е просто състояние на ума, а състоянията на ума подлежат на контрол и насочване" - Наполеон Хил, Мисли и забогатявай..

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » ср юли 22, 2020 8:48 am

9 мазохиста, харесващо им мутрите да ги цакат, са гласували за ГЕРБ. :palm:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » ср юли 22, 2020 8:51 am

bismarck написа:
вт юли 21, 2020 10:42 pm
Абе, Стринг....уж си умно момче....

По-ми е интересно кой е комуняката :grin1:

Единият от двамата е ясно кой е - джендъроидът от североизтока :buble:
Скрий се комплексар. Много ясно, че м е дал втория глас за БСП. Първия беше от Асенов. Аз гласувах за ДБ, за да дразня герберските тролове. :deal:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » ср юли 22, 2020 9:18 am

Аз съм сигурен, че има още за БСП, но са гласували за ДБ тук, мислят си че ще уплашат някой. И последната анкета тук беше с подобни резултати, но не мога да я намеря. Е, нека де, по-добре ДБ, отколкото БСП. Радва ме, че бисипарите трудно вече някога ще помиришат власт.

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » ср юли 22, 2020 9:50 am

ДсБ-то са клонинг на БСП. Но пак повтарям - мечтите са безплатни за тукашните форумни идеалисти, а реалността съвсем друга. Рано или късно, ще има пак плесници в реалността и отрезвяване!!! :worry:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » ср юли 22, 2020 11:02 am

Нее, не мсиля че са клонинг. Те смятат, че Бойко е мутра и управлява мафиотски. И използват всякакви средства да го бутнат. Но не се замислят, че така много хора се усъмняват в тях. Но на тях първата задача им е да бутнат БОйко, после не ги интересува. Тъпото е, че вярват много на някакви измислени записи и снимки. Не гледат, че България се движи добре, нещо коеото не отогваря на квалификациите за мафиотско управление.

Отговори

Върни се в “Политика”