ПРОВЕРКА НА ЕЛЕКТОРАЛНИТЕ НАГЛАСИ при евентуални предсрочни парламентарни избори

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?

Днес е 25.10.2020 г. и се провеждат предсрочни парламентарни избори, за кого ще гласувате?

Анкетата завърши на нед юли 26, 2020 11:19 pm

ГЕРБ
13
37%
БСП
4
11%
ДПС
0
Няма гласове
Патриотична коалиция (ВМРО+НФСБ)
0
Няма гласове
"Демократична България" ("Да БГ"+ДСБ+"Зелените")
12
34%
Друга дясно-центристка партия/коалиция (РБ/+ДБГ)
1
3%
Партията на Цветан Цветанов
1
3%
Партията на Слави Трифонов
1
3%
Партията на Мая Манолова
1
3%
"Воля"
0
Няма гласове
Ляво-центристка партия/коалиция (АБВ/+"Движение 21")
0
Няма гласове
Друга партия/Не съм решил/Не подкрепям никого/Няма да гласувам
2
6%

Общо гласове: 35

4itatel
Регистриран: съб мар 21, 2020 11:36 pm

Мнение от 4itatel » ср юли 22, 2020 11:11 am

ДБ и Христо Иванов се определят като лява - либерална партия и са в коалиция със Зелените, които са крайно леви :D Лидерът на другата партия в коалицията ДСБ Радан Кънев пък постоянно подкрепя леви закони в Европарламента. Както и да погледнеш, това си е едно малко/младо БСП. Най-смешноот е че избирателите им ги мислят за десни, пък те се определят за леви и въобще манджа с грозде е цялото ДБ.
Последна промяна от 4itatel на ср юли 22, 2020 11:23 am, променено общо 1 път.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср юли 22, 2020 11:15 am

Дааа, разбира се :thumbup: , а пък БСП е изявено дясна поартия, защото въведоха плоския данък и в партията е бъкано с ояли се мултимилионери :deal: :laughm: ...

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » ср юли 22, 2020 11:34 am

Бе не знам, ама май на Бойкикев спешно ще му се наложи да прави нова ПР акция с лайв стрийм у фейса, щото видимо вчера и онзи ден енергията на протеста започна яко да спихва. Мунчо също се е покрил близо седмица и не е пръскал акъл, трябва да се направи нещо по въпроса :grin1:

4itatel
Регистриран: съб мар 21, 2020 11:36 pm

Мнение от 4itatel » ср юли 22, 2020 11:39 am

Stringmeteo написа:
ср юли 22, 2020 11:15 am
Дааа, разбира се :thumbup: , а пък БСП е изявено дясна поартия, защото въведоха плоския данък и в партията е бъкано с ояли се мултимилионери :deal: :laughm: ...
Имаше тук една статия в Труд, която добре описваше откъде идва финансирането на ДБ, и пак е по червена линия

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср юли 22, 2020 11:40 am

Leberkez написа:
ср юли 22, 2020 11:34 am
Бе не знам, ама май на Бойкикев спешно ще му се наложи да прави нова ПР акция с лайв стрийм у фейса, щото видимо вчера и онзи ден енергията на протеста започна яко да спихва. Мунчо също се е покрил близо седмица и не е пръскал акъл, трябва да се направи нещо по въпроса :grin1:
Мдааа, лоша работа, вече с триста зора се събират едвам 10-12 хиляди :cry: :cry: :cry: ...

viewtopic.php?p=658472#p658472
Stringmeteo написа:
ср юли 22, 2020 12:04 am
Днес отново се получи доооста як протест. В един момент към 21:30ч. взех да се изнервям на говорещите на протеста пред МС и аха да си тръгна. Но в този момент тръгна шествие, което отново овърша целия център на София - Съдебна палата, Витошка, Патриарха, Васил Левски, Ректората, Орлов мост, БНТ (там беше доста интересно с овикването и освиркването), Орлов мост, Ректората, Парламента, МС. Към края, към 23ч., след 5-6-7 км вършеене, все още имаше минимум 1500 човека, доооста добре! :thumbup: :buble:

А, а в началото около 19ч. пред "Седемте джуджета" имаше отделен протест на БОЕЦ и "Да БГ" с 300-400 човека, който после се преля в главния ;) ...

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » ср юли 22, 2020 11:44 am

Това беше с протестите! Сега малко моренце, тва-онова, че после идва ковид да си вземе полагаемото(особено след тези протести).

Пък те нека си пишат, че са 10 000. Вчера погледнах онлайн - еми не ми изглеждат да са толкова, много разредено - през два метра седят(сигурно заради вируса :laughm: )

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » ср юли 22, 2020 11:53 am

О, те ако са 10 хиляди, пак е добре. Снощи случайно хванах на гости при Учиндолеца топ-журналистката Светла Отрова....тъй де Петрова, която твърдеше, че са може би 100 хиляди и правеше паралели с онези протести от лятото на 1990-а година и че тези не им отстъпвали. :grin1:

A вчера и онзи ден сигурно са били поне 2 хиляди от сутринта на площад "Народно събрание". Вярно, че беше почерняло от хора. :grin1:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет юли 23, 2020 11:53 pm

Вече текат последните 3 денонощия от изборната кампания, хайде народеее, гласувай, да няма после... "ами те моите предпочитания не ги зачетоха, този парламент е нелегитимен"... :grin1:

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » пет юли 24, 2020 12:09 am

4itatel написа:
ср юли 22, 2020 11:11 am
ДБ и Христо Иванов се определят като лява - либерална партия и са в коалиция със Зелените, които са крайно леви :D Лидерът на другата партия в коалицията ДСБ Радан Кънев пък постоянно подкрепя леви закони в Европарламента. Както и да погледнеш, това си е едно малко/младо БСП. Най-смешноот е че избирателите им ги мислят за десни, пък те се определят за леви и въобще манджа с грозде е цялото ДБ.
Този Радан Кънев ми е много противен. Не веднъж е водил откровено анти-българска политика. Само заради него дори не бих гласувал за тези ДБ.
Иначе се радвам, че енергията спада на протестите. За мен те са напълно излишни в този момент. Чакаме за видим истински платформи на партии алтернатива на ГЕРБ. Ама надали ще ги видим. :lol:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » пет юли 24, 2020 12:27 am

Зелените винаги са крайно леви. И в Германия са такива и са най-голямото зло там. Искат всички нелегални мигранти резаци да бъдат приемани безусловно и да им бъде осигурявано всичко безплатно и без да трябва да работят. Искат спиране на атомната енергия, спиране на автомобилите, внедряването на електрически автомобили, изобщо това е най-сбърканата партия в Германия. По-зле са дори от социалистите SPD и от партията на Меркел SDU :palm:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » пет юли 24, 2020 8:51 am

wilkosz написа:
пет юли 24, 2020 12:27 am
Зелените винаги са крайно леви. И в Германия са такива и са най-голямото зло там. Искат всички нелегални мигранти резаци да бъдат приемани безусловно и да им бъде осигурявано всичко безплатно и без да трябва да работят. Искат спиране на атомната енергия, спиране на автомобилите, внедряването на електрически автомобили, изобщо това е най-сбърканата партия в Германия. По-зле са дори от социалистите SPD и от партията на Меркел SDU :palm:
Еее, Макс, най-после партия с правилни комунистически идеи. Не знам какво не ти харесва? :dontknow: Нали непрекъснато милееш за комунизма и разправяш колко е било яко. А сега излиза, че комунизма е най-голямото зло. :lol: Много сбъркана личност си! ;)

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пет юли 24, 2020 11:27 am

Де3ба още 2 комуняки са се пръкнали!! :x

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет юли 24, 2020 1:02 pm

weather_master написа:
пет юли 24, 2020 12:09 am
Този Радан Кънев ми е много противен. Не веднъж е водил откровено анти-българска политика. Само заради него дори не бих гласувал за тези ДБ.
Иначе се радвам, че енергията спада на протестите. За мен те са напълно излишни в този момент. Чакаме за видим истински платформи на партии алтернатива на ГЕРБ. Ама надали ще ги видим. :lol:
А нали осъзнаваш, че с всеки месец забавяне на оставката, ГЕРБ ще губят ~2% от резултата си на следващите избори? :hmm: Ааа, сетих се, страх ви е от кирливите ризки и изборите без манипулации, които ще ви спретне Радев :laughm: . Е, сори, не знам кое е по-малкото зло за ГЕРБ, оставям на кукловодите зад Куклата да преценят :laughm: ...

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пет юли 24, 2020 1:13 pm

Викаш, честният ти фатмак "ще спретне избори без манипулации"?))
Чакай да се сетя, нещо ми се върти из главата....09.44....46-47........ъъъ Костинброд?))
Вие, комунистите, сте наистина адски дебелооки.... :laughm:

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » пет юли 24, 2020 1:15 pm

weather_master написа:
пет юли 24, 2020 12:09 am
4itatel написа:
ср юли 22, 2020 11:11 am
:thumbup: Тя цялата им коалицийка е толкова антипатична и идеолигически несъвместима, че няма и накъде повече. Голям кеф ще ми е пак като хванат (САМО) няколко процента на изборите , да (НЕ) виждам противните им физиономии как се обясняват за ниските им проценти. :cool:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Отговори

Върни се в “Политика”