ПРОВЕРКА НА ЕЛЕКТОРАЛНИТЕ НАГЛАСИ при евентуални предсрочни парламентарни избори

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?

Днес е 25.10.2020 г. и се провеждат предсрочни парламентарни избори, за кого ще гласувате?

Анкетата завърши на нед юли 26, 2020 11:19 pm

ГЕРБ
13
37%
БСП
4
11%
ДПС
0
Няма гласове
Патриотична коалиция (ВМРО+НФСБ)
0
Няма гласове
"Демократична България" ("Да БГ"+ДСБ+"Зелените")
12
34%
Друга дясно-центристка партия/коалиция (РБ/+ДБГ)
1
3%
Партията на Цветан Цветанов
1
3%
Партията на Слави Трифонов
1
3%
Партията на Мая Манолова
1
3%
"Воля"
0
Няма гласове
Ляво-центристка партия/коалиция (АБВ/+"Движение 21")
0
Няма гласове
Друга партия/Не съм решил/Не подкрепям никого/Няма да гласувам
2
6%

Общо гласове: 35

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет юли 24, 2020 1:33 pm

bismarck написа:
пет юли 24, 2020 1:13 pm
Викаш, честният ти фатмак "ще спретне избори без манипулации"?))
Чакай да се сетя, нещо ми се върти из главата....09.44....46-47........ъъъ Костинброд?))
Вие, комунистите, сте наистина адски дебелооки.... :laughm:
Само едно уточняващо въпросченце. Ти вярваш ли на институциите у нас, в частност на тези, които трябваше да установят що за птица е "Костинброд"? Щото, предвид на разни "странни" събития и маневри през следващата 1 година (включително фалита на КТБ ;) ), от моментна перспектива за мен все още изобщо не е ясно каква точно е истината около "Костинброд" и около всичко останало тогава :dontknow: ... А и предвид на репутацията на всичките институции в пленената ни държава...

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пет юли 24, 2020 3:43 pm

Аз не вярвам на никои институции, защото съм от най-рядката порода истински демократи: за мен те са необходимото зло, а намесата им в икономиката трябва да бъде сведена до минимум. В личния живот - до нулата, с изключение на фрапиращи случаи на насилие.
Всички институции за ЗЛО, бидейки комплектовани от по-некачествена част от обществото - такива търсещи си хранилка, а не инициативни и отговарящи за себе си.
И сега отиваме пак към въпроса за по-голямото зло: при едните Европа спря всички строежи за времето на твоя човек орешарски, радев в същото котило.
Забележи! Прави се моментна преценка.

АКО, което не е много невероятно, САЩ се оттегли в себе си заради - знаем, сериозни вътрешни проблеми, при яловата и изпедерастена Европа, неспособна на енергични решения, НАЛАГАНИ, ако трябва 9с какво??), тогава Радев става по-добрият вариант, като представител на географията - граничещата с нас Русия.
Декларативно или не, проамерикански, пролиберални боковци и коковци стават ненужни, поради незаобиколим фактор: географията.

А, викат му още и реалполитик. Ще кажеш - файтона. Не, файтонът бе по-добра алтернатива от боко, но доказа, че не може да се обедини, на няколко пъти, демек изпада от историята. Реалполитик, сори.

Зрял човек си, сега ще ме "оборваш" с общи лафове и декларативни клишета? ПЛС.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » пет юли 24, 2020 3:49 pm

ПС За Костинброд - два пъти моля!)) Дори не си струва да се коментира. Голяма част от балъците се хванаха на мюрето на комуняките, а самият факт, че боцко реално загуби или не спечели с колкото трябва, доказва, че изборите са сравнително честни.

По малките общини не коментирам, там са си местните дерибеи, но и от тях не зависи кой знае коилко на национално ниво. Там цвят няма, има моментен интерес ( в Ново село например преди бяха комуняки, сега са пребоядисани на уж-герб, но докога - божа работа, ако се наложи и депесари ще станат

raptor
Регистриран: вт юни 17, 2008 7:05 am

Мнение от raptor » пет юли 24, 2020 3:54 pm

Мен ми е интересно, защо файтона издигна двама кандидати на кметските избори в София? Дали реално осъзнават, че можеха да катурнат Фандъкова, ако бяха издигнали обща кандидатура?
И тези си мислят, че могат да управляват държавата и да ни водят към светли бъднини, да изгонят мафията, да се справят със зависимостите, да отрежат руските интереси.... Когато не могат да си оправят вътрешните проблеми и да се разберат кой е по-демократ.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » пет юли 24, 2020 7:00 pm

Stringmeteo написа:
пет юли 24, 2020 1:33 pm
bismarck написа:
Чакай да се сетя, нещо ми се върти из главата....09.44....46-47........ъъъ Костинброд?))
Само едно уточняващо въпросченце. Ти вярваш ли на институциите у нас, в частност на тези, които трябваше да установят що за птица е "Костинброд"? Щото, предвид на разни "странни" събития и маневри през следващата 1 година (включително фалита на КТБ ;) ), от моментна перспектива за мен все още изобщо не е ясно каква точно е истината около "Костинброд" и около всичко останало тогава :dontknow: ... А и предвид на репутацията на всичките институции в пленената ни държава...
Стринг, ти сериозно ли не знаеш каква е истината с Костинброд? Значи първо каквато и да е истината, нямаха право така грубо да поругаят денят за размисъл. Това, което направиха беше противоконституционно и трябваше изборите да ги преместят за друга дата. Освен това после много мазно изключиха ГЕРБ от властта, опитаха се да сложат Пеевски за председател на ДАНС и фалираха КТБ. Някакси не ти ли се навързват нещата? :lol: И тогава ГЕРБ бяха опозиция! ;) Та може и сам да се досетиш какво беше това Костинброд.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет юли 24, 2020 7:35 pm

Нали не си забравил, че говориш с човек, който е протестирал много повече от теб срещу тази подмяна (и срещу някои последствия от нея) през 2013г.? :) Не знам за теб, но аз бях и на двата "предварителни", неделни протеста (02.06. и 09.06.2013г.), които по същество бяха организирани от ГЕРБ и по същество бяха в отговор на "златния пръст" на Болен АутСайдеров (и в подкрепа на ГЕРБ за болшинството участници в тях). Е, аз не бях на тях точно в подкрепа на ГЕРБ, но това не е чак толкова важно сега... Но е забавно как винаги човешката истина (още повече пък когато се отнася до подобни, задкулисни афери) се оказва изключително относително и неуловимо понятие :laughm: и обикновено даже и някаква имагинерна, бъдеща перспектива не дава никаква гаранция за намаляване на тази относителност :dontknow: ...

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » пет юли 24, 2020 8:06 pm

weather_master написа:
пет юли 24, 2020 8:51 am
wilkosz написа:
пет юли 24, 2020 12:27 am
Зелените винаги са крайно леви. И в Германия са такива и са най-голямото зло там. Искат всички нелегални мигранти резаци да бъдат приемани безусловно и да им бъде осигурявано всичко безплатно и без да трябва да работят. Искат спиране на атомната енергия, спиране на автомобилите, внедряването на електрически автомобили, изобщо това е най-сбърканата партия в Германия. По-зле са дори от социалистите SPD и от партията на Меркел SDU :palm:
Еее, Макс, най-после партия с правилни комунистически идеи. Не знам какво не ти харесва? :dontknow: Нали непрекъснато милееш за комунизма и разправяш колко е било яко. А сега излиза, че комунизма е най-голямото зло. :lol: Много сбъркана личност си! ;)
Макс, ти сега последно комунист ли си или си демократ? Искаш ли равенство за хората или си индивидуалист? :lol:

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » пет юли 24, 2020 11:49 pm

weather_master написа:
пет юли 24, 2020 8:06 pm
weather_master написа:
пет юли 24, 2020 8:51 am
wilkosz написа:
пет юли 24, 2020 12:27 am
Зелените винаги са крайно леви. И в Германия са такива и са най-голямото зло там. Искат всички нелегални мигранти резаци да бъдат приемани безусловно и да им бъде осигурявано всичко безплатно и без да трябва да работят. Искат спиране на атомната енергия, спиране на автомобилите, внедряването на електрически автомобили, изобщо това е най-сбърканата партия в Германия. По-зле са дори от социалистите SPD и от партията на Меркел SDU :palm:
Еее, Макс, най-после партия с правилни комунистически идеи. Не знам какво не ти харесва? :dontknow: Нали непрекъснато милееш за комунизма и разправяш колко е било яко. А сега излиза, че комунизма е най-голямото зло. :lol: Много сбъркана личност си! ;)
Макс, ти сега последно комунист ли си или си демократ? Искаш ли равенство за хората или си индивидуалист? :lol:
Просто, освен фарараст, е и не много умен.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » пет юли 24, 2020 11:51 pm

weather_master написа:
пет юли 24, 2020 7:00 pm
Stringmeteo написа:
пет юли 24, 2020 1:33 pm
bismarck написа:
Стринг, ти сериозно ли не знаеш каква е истината с Костинброд? Значи първо каквато и да е истината, нямаха право така грубо да поругаят денят за размисъл. Това, което направиха беше противоконституционно и трябваше изборите да ги преместят за друга дата. Освен това после много мазно изключиха ГЕРБ от властта, опитаха се да сложат Пеевски за председател на ДАНС и фалираха КТБ. Някакси не ти ли се навързват нещата? :lol: И тогава ГЕРБ бяха опозиция! ;) Та може и сам да се досетиш какво беше това Костинброд.
Безсмислено е да си хабиш времето с криптокомунист, признал си, че е гласувал за фатмака. И тук спирам да си губя времето, както и с педераста, изявил задоволство от смъртта на нечия сестра.

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » съб юли 25, 2020 12:17 am

Бисмарк,

прекаляваш вече!

Началникът не е крипто-комунист, той просто седи и чака да се появи някакво политическо формирование, което да му гарантира (на теория) и изпълни после (на практика) собствените му романтични въжделения. Нищо повече. :grin1:

Извън ташака, продължавам да твърдя, че у нас има супер криво разбиране за демокрацията.
Реално, хората масово искат да се възползват от всички права и свободи, които тя предоставя, но не и да съблюдават съпътсващите с всичко това отговорности (най-вече лини). Ни рак, ни риба. Демек, имаме право да разбиваме стъкла на обществени сгради, ама после ченгетата са зли, ако ни метнат пет палки по гърбината.

В Америка мислите ли, че нормалният гражданин знае името на кмета на градчето или града, в който живее или пък кой е губернаторът на щата им? С един куп образовани иначе американци съм говорил, които мислят, че Лос Анжелес е столица на Калифорния, понеже е най-големият им град. Добрият политик и управленец е този, чието име МАСОВО не се знае. Нещо като добрия съдия в един футболен мач, чието име, ако не си запомнил, значи мачът е бил много добър и качествен.

Оня ден излизам да си изхвърля боклука и ме среща на партера комшията от долния етаж и ми вика "айде бе, няма ли да слизаш на центъра да протестираш"....същият този господин, на 50+ възраст, нееднократно съм го засичал да си обръща препълнения пепелник през терасата. Жена му също. Чавето му, на около 15-16 години, редовно гризе ябълки на терасата и мята остатъка от плода директно долу в мини-горичката, която се е заформила. И няколко комшийки - поне веднъж седмично - слизат да се гърбят да мият и метат боклуците. :thumbdn:

Още поне едно-две поколения ще се извъртят, докато у нас се инсталира малко от малко автентична демокрация.

P.S Нормален протест във Варна тази вечер. И не само тази..

https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5F3EF71B

..който мьекащият Данчо Фотев, като го включат от бичивито, представя като, едва ли не, препълнен "Уембли". :thumbdn:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб юли 25, 2020 3:37 am

За пореден път - демокрация у нас НЯМА. У нас има ОЛИГАРХИЯ, при това от много кофти вид - с твърде много елементи, да не кажа основен пълнеж, на МАФИЯ. Вземете се образовайте и осъзнайте поне малко от малко и започнете да правите разликата при дълбокмислените си анализи. :dontknow:

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » съб юли 25, 2020 10:52 am

За пореден път ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА. Понеже няма демокрация, затова всеки малоумник говори каквото симиска , блокира кръстовища и реве като заклан, а полицята трепери да не одраска някое леке. И Баце подаде на два пъти оставка, а сега не подава за мъка на всички камуняки и малоумници.

А че Стринг е крипто-комунсит съм казал отдавна. И икономическите му възгледи и политическите го поставят силно в ляво. Но нали е видял (макар и като дете) какво е социализмът и понеже беше модерно да си десен, той се прави на такъв. Вероятно дори се е самоубедил, че е такъв. Само дето отстрани нещата изглеждат друго яче. :deal:
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » съб юли 25, 2020 11:08 am

Алелеее... въпреки крясъците на няколко малумника ГЕРБ води в анкетата. На второ място заблудените млади "нови комунисти" от анархо-либерастката зелена комунистическа малдеж. След толкова крясъци и плюнки в този форум не сте успели да заблудите много хора :deal:

БСП очаквано далеч назад, жалко че в дейстивтелността взема много повече, ама то е защото освен дежурните изкукали пенсии разни стринговци и прочие заблуденяци гласуват за Манолова или Радев, защото иначе са "антикомунисти и десни" :grin1:
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » съб юли 25, 2020 11:32 am

Важното е, че е на жълтите павета!

https://dnes.dir.bg/politika/sotsialist ... itelstvoto

Абе, къде е Стринг...? :laughm: :buble: :buble:

Най-якото е, че тия вампири в момента са толкова изтрещели, че дори не разбират, че реално правят услуга на боко : ))))

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб юли 25, 2020 11:37 am

doncho написа:
съб юли 25, 2020 11:08 am
Алелеее... въпреки крясъците на няколко малумника ГЕРБ води в анкетата. На второ място заблудените млади "нови комунисти" от анархо-либерастката зелена комунистическа малдеж. След толкова крясъци и плюнки в този форум не сте успели да заблудите много хора :deal:

БСП очаквано далеч назад, жалко че в дейстивтелността взема много повече, ама то е защото освен дежурните изкукали пенсии разни стринговци и прочие заблуденяци гласуват за Манолова или Радев, защото иначе са "антикомунисти и десни" :grin1:
Добре, анализаторю. А би ли ме светнал с кого ще се коалира ГЕРБ, за да управлява пак, ако случайно до изборите успее да задържи поне донякъде устремното си падане и все пак се окаже първа политическа сила (с няколко процента преднина)? :hmm: Дай 1-2 идеи, защото на мен нещо не ми идват такива :dontknow: ...

bismarck написа:
съб юли 25, 2020 11:32 am
...
Най-якото е, че тия вампири в момента са толкова изтрещели, че дори не разбират, че реално правят услуга на боко : ))))
И каква точно е тази заслуга, може би "бърза оставка и затвор"? :hmm:

doncho написа:
съб юли 25, 2020 10:52 am
...
А че Стринг е крипто-комунсит съм казал отдавна. И икономическите му възгледи и политическите го поставят силно в ляво. Но нали е видял (макар и като дете) какво е социализмът и понеже беше модерно да си десен, той се прави на такъв. Вероятно дори се е самоубедил, че е такъв. ...
ОК, разбрахме, какъв съм аз, мир да има. А ти и другите отявлени като теб поддръжници на комуниста (по душа и сърце) Боко какви сте... ммможе би класически (потомствени) седесари? :hmm: :roll2: :worry:

Отговори

Върни се в “Политика”