ЕПИГНОЗИ (анализи, обсъждания, спорове постфактум) - КРАТКО-/СРЕДНОСРОЧНИ (2019)

Тук всички със що-годе сносен опит в прогнозирането на времето (или в четенето на чужди прогнози :D) могат да обсъждат предстоящи (евентуално де:) ) събития на атмосферната сцена. А останалите пък могат да четат и питат ;)...

Модератори: Radoslav Petkov, Бял облак, ncuxap, Hristo Chipilski, angilari

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пон дек 23, 2019 9:41 pm

И последното ти излияние, целящо да покаже къф си неебавателен и як има общо с тематиката...нула про :grin1:
А значението на поредния излишък, пишещ срещу един от най-готините във форума за последните 12 години е....никакво.
Както и за предишните, вече забравени никове.

Букмарквай си тия ми отговори пич, просто съм в настроение това невинаги ще бъде така. :buble:

gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » вт дек 24, 2019 8:43 am

Единствения стойностен заслужаващ уважение и адмирации за прогнозите си тук е Killerbeast и никога не бих писал нещо срешу него. Ако имаш обаче предвид прогнозите на някой друг за последните 12г тук освен Killerbeast - такъв няма, нещо си се объркал :laughm:
Не знам само защо безмислените ти , хаотични брътвежи и заплахи ме разсмиват толкова много :jumpjoy: :banana:
Може би защото сме в навечерието на най-светлия християнски празник и никой не може да повлияе на настроението ми .
Наздраве на всички готини пичове независимо дали правят прогнози или не :beer:

пп :offtopic:
Няма нищо по-хубаво от дъждовна пролет, кратко лято, топла есен и снежна зима :D

mnn
Регистриран: чет дек 16, 2010 12:02 am

Мнение от mnn » ср дек 25, 2019 2:54 pm

Във Видин трябваше да е 8℃ максималната по НИМХ днес със значителна облачност. Е, още преди няколко дни на мен ми беше ясно, че ще е 12℃. Дойде и тази ситуация отново да я изкоментираме да не могат да познаят и извън инверсиите при такъв градиент и слънчево време през част от деня за мен е най-лесно да се прогнозира за ниското. Сърбите за Неготин си дадоха 10℃ и пак ще е с 1℃ отклонението, но пак ще се по-близо до реалността.

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » нед дек 29, 2019 11:35 pm

Това не е точно за тук, по-скоро е за смешките, но....няма да бъде прецедент с подобни изрязвания, а все пак претендира за прогноза : )
"Видинската низина" е в най-тежко зимно положение..... :hmm:
Изображение

Geogri Zahariev
Регистриран: съб яну 28, 2012 6:40 pm

Мнение от Geogri Zahariev » нед дек 29, 2019 11:45 pm

Или "за врачанската хълмиста равнина" с 45 л/см СП? :D

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm
Местоположение: Паметника Левски 565м. / Сарафово - Бургас за лятото

Мнение от lancelot » вт дек 31, 2019 10:25 am

Аз мисля, че зимоманите би следвало да са доволни от
този зимен удар в момента. Да, странно звучи, на фона на липсата на сняг в ниското, но все пак има студ и нека погледнем картата на Европа... У нас общо взето е най-студеното място в момента.

https://www.meteociel.fr/observations-m ... egion=eur2
Уинди : ЧУВСТВАМ ЖИВОТА В ОБСТАНОВКАТА!!!!

Заключена

Върни се в “Прогнози за времето”