Страница 1 от 1

Рисуване

Публикувано: 10 юни 2019, 18:00
от NorthStorm
Хмм, май няма такава тема още тук. :D
От доста малък обичам да рисувам и смея да кажа, че ми се получава много добре. :grin1: До скоро рисувах само с черен молив, но започнах и с маслени и акрилни бои от известно време, че даже и продадох картина :laughm:
Има ли други любители на рисуването с бои, молив и т.н., каквото и да е?