МАНИИ И КОМПЛЕКСИ

За цигарите, алкохола и наркотиците е ясно, но май има и други видове пристрастявания...

Модератор: mmirro

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » ср яну 11, 2017 5:11 pm

Не знам дали това е най-точната тема, ама просто не се сдържам да си изразя мнението, че сериозна част от потребителите на форума имат психични отколконения в лека или не чак толкова лека форма и използват форума и времето (снега) като бягане от реалността.
Аз съветвам всички тях да се поогледат и да оправят живота си. Така и форумът, и светът ще бъдат по-хубаво и по-приветливи места. :D
Затова и с години все по-рядко влизам.
Едно е да си имаш хоби и да си запален по нещо, но всяко хубаво нещо си има някаква граница ;)
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

Георги7
Регистриран: чет юли 01, 2010 4:16 pm

Мнение от Георги7 » ср яну 11, 2017 6:22 pm

:thumbup:
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » ср яну 11, 2017 6:27 pm

Хха сипвай, Саше! Прав си, много хора са тук да избиват комплекси и да спорят само.
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » ср яну 11, 2017 6:36 pm

Е той е един от първите в този форум. А и числото на мненията няма нищо общо сега. Някои хора и с 2 мнения дразнят и се разбира колко мозък имат.
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Windy
Регистриран: вт сеп 22, 2009 1:26 am

Мнение от Windy » ср яну 11, 2017 8:29 pm

Nямам никакви мании аз! :D :laughm:

малеее имам НАД 6300 мнения!! Кога успях?! :laughm:
"Често нещата са по-прости отколкото си мислим че са и по-сложни отколкото сме способни да ги разберем.

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » ср яну 11, 2017 9:35 pm

quittr написа:Не знам дали това е най-точната тема, ама просто не се сдържам да си изразя мнението, че сериозна част от потребителите на форума имат психични отколконения в лека или не чак толкова лека форма и използват форума и времето (снега) като бягане от реалността.
Аз съветвам всички тях да се поогледат и да оправят живота си. Така и форумът, и светът ще бъдат по-хубаво и по-приветливи места. :D
Затова и с години все по-рядко влизам.
Едно е да си имаш хоби и да си запален по нещо, но всяко хубаво нещо си има някаква граница ;)
+1 :thumbup: Определено си има зимен контигент от форума директно за психодиспансера!
Аз лятото си пиша , но дори и аз признавам , че тогава над +35 градуса е неприятно . А сега зимата , когато хиляди хора бедстват , хиляди хора по малки места не могат да се снабдят с храни, лекарства и др. и тука някои изроди се радват като невидели и бълват по 20 поста в час от кеф. Уникална простотия . Психото зове! :flourish:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

ivmil
Регистриран: пет ное 11, 2011 11:23 pm

Мнение от ivmil » ср яну 11, 2017 9:41 pm

blue написа: и тука някои изроди
:nono:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » съб яну 14, 2017 10:02 pm

Сега видях, че съм направил кръгли 10 години във форума. Регистриран съм на 9 януари 2007. Той форума тогава и стартира де. Няма ли да правим 10-годишен юбилей събиране?
Не само това, което се изброи за избиване на комплекси.
Много хора от форума имат проблеми с общуването на живо, стеснителни са, скромни, нямат необходимото самочувствие и затова пишат тук, защото е по-лесно да пишеш по форуми. Това не е лошо, просто хора с тези особености се събират и са най-страстните форумни писачи по принцип във форумите, не само в този. :wink:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Отговори

Върни се в “Вредни пристрастявания”