За и против бирата

За цигарите, алкохола и наркотиците е ясно, но май има и други видове пристрастявания...

Модератор: mmirro

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » чет авг 13, 2009 5:38 pm

Те пък точно тея назобените нямат НИКАКВА сила , тяхното не е мускул а надут балон с вода и са доста тромави

Войвода такива възрастни трудно ги бия.. не знам едно време са били други децата явно , по са спортували като цяло , без да ядат глупости и така.. (макар че не изцяло разбира се) , а и мъжа е най-силен след 25 години до към 40 може би , така че теб сигурно няма да те бия , говорех за такива "гъзарчета" на моята възраст , а пък има и едни вазелинчовци с 20см ръка... на тях направо им влизам с крак в главата ако ги видя по улицата :lol: , но да може да я направим , не те знам на какво положение си.. :box1: :lol: А пък и канадската си има много условности , така че аз не го определям напълно като показател за сила... ако играеш на някой само с ръка (без рамо) и да е 2 пъти по слаб от тебе , пак ще те бие

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб фев 27, 2010 12:00 am

Маймуна алкохолик отива в клиника
Шимпанзето Жора трябва да се излекува от зависимостта си към бирата и цигарите
...

Някога Жора играел в цирка, но станал прекалено агресивен и преди пет години го отвели в зоопарка в Ростов с надеждата, че там ще се усмири.

Тяхната женска нямала поколение и това била чудесна възможност двамата да създадат семейство.

Там Жора станал баща на няколко маймунчета, научил се да рисува с маркери, дори се увлякъл по боди арт - рисувал с крак по собствената си глава.

В клетката обаче придобил и двата вредни навика.

Зам.-директорката на зоологическата градина Надежда Евтушенко разказва, че молили хората да не му дават цигари и алкохол, но усилията били напразни.

Посетителите продължили да подхвърлят бутилки през мрежата, защото им било забавно да го гледат как отваря шишето, пие и после пак го затваря.

Но маймуните са абсолютно беззащитни пред алкохола. След дори минимално количество бира те се развеселяват и стават общителни, но след това започват да пият много вода, подпухват и стават агресивни.

Нужно им е лечение и подобно на хората, трябва да се поставят в изолирана среда, за да се отърват от навика, обяснява биологът Александър Липкович пред електронното издание Rostov.kp.ru.

...
:lol: :dontknow:

Георги7
Регистриран: чет юли 01, 2010 4:16 pm

Мнение от Георги7 » съб юли 23, 2011 11:50 pm

Мале :shock: , да се смееш ли, да плачеш ли, пък те какви са били тези малоумни хора :x ??
Относно бирата, е явно, че има доста от форума дето са като мене( не, че не може скоро, скоро да пропия, кой знае) - не обичат като цяло алкохола. Но пък на мене ми харесва бялото вино :cool: :grin1: .
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

Потребителски аватар
мълния
Регистриран: ср ное 24, 2010 3:05 am

Мнение от мълния » пет авг 05, 2011 1:31 am

Бирата е елексир Божи който я е измислил трябва паметник да му направят.
Няма бира, няма бира,
а сърцето ми направо спира.

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » пет авг 05, 2011 9:22 am

Аз съм един от малкото, които познавам, които не обичат бира. Пия от време на време, но не мога кажа, че ми харесва. :-? :dontknow: Предпочитам червено вино. :D
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » пет авг 05, 2011 3:12 pm

мълния написа:Бирата е елексир Божи който я е измислил трябва паметник да му направят.
Няма бира, няма бира,
а сърцето ми направо спира.
Не можеш да си представиш колко подходящ ден подбра за тoзи пост :lol:

Днес е Международен ден на бирата

През 2011 г. денят ще бъде отбелязан в: Австралия, Бразилия, Канада, Коста Рика, Англия, Франция, Германия, Гана, Гърция, Индия, Израел, Малайзия, Мексико, Нова Зеландия, Норвегия, Филипините, Румъния, Шотландия, Словения, Южна Африка, Турция, САЩ и Венецуела.

:beer:

И аз ще го отбележа :grin1:
Последна промяна от Radoslav Petkov на пет авг 05, 2011 11:58 pm, променено общо 1 път.
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

Георги7

Мнение от Георги7 » пет авг 05, 2011 5:13 pm

Хмм, сякаш средата на юли някъде или малко след това бяха пак казали, че е денят на бирата :-? :hmm: :hmm: . И дори казаха, че е третото най-употребявано питие в света :laughm: .
Последна промяна от Георги7 на пет авг 05, 2011 7:17 pm, променено общо 1 път.
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

quittr

Мнение от quittr » пет авг 05, 2011 5:26 pm

Доколкото знам, думата пиво не е равна на думата питие. Пиво се използва само за бира. :wink:

Георги7

Мнение от Георги7 » пет авг 05, 2011 7:18 pm

Така си и мислех, мерси за поправката..
Jimi Hendrix

Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » пет авг 05, 2011 11:59 pm

Преполагам че е на второ место след водата :laughm: :grin1:
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

Потребителски аватар
мълния
Регистриран: ср ное 24, 2010 3:05 am

Мнение от мълния » съб авг 06, 2011 1:34 am

Radoslav Petkov написа:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » съб авг 06, 2011 12:22 pm

Аз не съм пил бира никога, но това една ли някого изненадва. Тук в Германия е популярен и се продава сладък вариант на безалкохолна бира, наречен Vitamalz. http://www.vitamalz.de/de/17/Zutaten#/?act=2
Пия си от нея. Сладка е на вкус, карамелен, но има аромат на бира, без да е горчив, и не съдържа алкохол. Нещо леко наподобява кола или алтай от 80-те години.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

quittr

Мнение от quittr » съб авг 06, 2011 12:26 pm

Смисълът на бирата не е ли главно в алкохола? Защото вкусът си е неприятен или поне на мен ми се струва такъв. А ако е топла е направо отватителна. :green:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » съб авг 06, 2011 12:30 pm

Никой не иска да поема алкохол. Невероятно, но факт. :flourish: Всички пият алкохолно, но ако беше възможно биха се възползвали от безалкохолен вариант. Понеже съдя от продажбите в Германия, най-много се продава безалкохолната бира! Искат точно този горчив вкус, но по възможно да няма алкохол. :laughm:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

quittr

Мнение от quittr » съб авг 06, 2011 12:36 pm

Е, чак пък никой... :laughm:

Отговори

Върни се в “Вредни пристрастявания”