Алтернативна сексуалност

Името е достатъчно красноречиво...

Модератор: mmirro

raptor
Регистриран: вт юни 17, 2008 7:05 am

Мнение от raptor » ср май 15, 2019 12:56 pm

Стринг, не знам дали имаш предвид мен, ама след това изказване
Нищо лично, просто ми е много странно как хетеротата хлътвате по някакви пикли и глезли, които ви използват, лежат ви на гърба, карат ви да им плащате сметките и едва ли не да ги носите на ръце, а е да не си мръдват пръста за нищо и само да мрънкат и капризничат. Нали влюбването става не само физически, но и в качествата на характера. Е какви качества имат ези кокони? Слаби, манипулативни, плашливи, отракани без покритие, увивали се около вас като змии, изцеждайки жизнените ви сокове. И вие страдате за тези кукли?
се радвай, че няма феминистки във форума. Дори и да беше посещаван само от нормални жени, бедна ти е фантазията каква форумна война би последвала. Така, че човек, който прави такива изказвания за жените, после да претендира, че е жертва на "хомофобия" малко не върви.
Като не ти харесва на къде върви темата вземи мерки срещу първоначалното и осиране. Само ще добавя, че ако се беше включил по друг повод, примерно как някой млад левент му е разбил сърцето, нямаше да има такива коментари като последните.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср май 15, 2019 1:21 pm

raptor написа:... Така, че човек, който прави такива изказвания за жените, после да претендира, че е жертва на "хомофобия" малко не върви. ...
Е, безспорен факт е, че е малко смешно и лицемерно (или може би по-точно шизофренно :grin1: ) да очакваш разбиране и толерантност от околните, след като ти не проявяваш грам от тези неща към същите или други околни :dontknow: ...

Относно "пиклите", не съм убеден, че това изказване е прекомерно сексистко, но и да е, поначало не харесвам антисексистките истерии за подобни случаи (включително и разни други анти-, като например антихомофобски истерии :) ). Да, силно натъжаващо (и едновременно доста ядосващо за такива като мен :) ) е да се наблюдава отстрани ограничеността на мисленето и нетолерантността на някои хора (особено когато достигне крайни размери), но... явно просто трябва да се приеме, че има различни хора с различен личен багаж и различен мироглед :dontknow: ...

Потребителски аватар
ncuxap
Регистриран: пон дек 14, 2009 5:25 pm

Мнение от ncuxap » ср май 15, 2019 1:29 pm

Аз също съм на мнение, че включването на Макс беше доста неуместно. Той провокира всички участвали в темата с това как можело за "някакви пикли" да страдаме, колко сме зле и тн, после като му се отвърна в същия тон - хомофобия, диваци сме били, расизъм. Честно казано не вярвам той да не осъзнава проблема с първоначалното му включване, както и последвалата реакция, това би било ясно и на дете. Според мен нарочно троли по някаква причина, и по други теми съм забелязвал че нарочно се включва на контра, дори и сам да не си вярва.
Щастието не е х*й, да го хванеш с ръка. (П. Куелю)

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » ср май 15, 2019 1:52 pm

Pyrvo nikogo ne sym napadal ili provokiral. Izkazah razlichna gledna tochka i uchudvane. Vtoro nadqvah se da se poluchi normalna diskusiq bez emozii, no poluchih grozna agresiq i obidi ot nqkolko choveka. Tova ste bylgarite, ne mozhete da priemate drugi gledni tochki i skachate kato vylci bez empatiq, za da smachkate razlichnite. Ne sym i ochakval druga reakciq. Ako bqh se vkljuchil v nemski forum v podobna tema, nikoi nqmashe da me napadne.
:deal:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

wilkosz

Мнение от wilkosz » ср май 15, 2019 2:00 pm

Vchera napadnahte Nakata po syshtiq grub nachiv, a Gosho mu napravi momentalno grozna ironichna ocenka, che bil na 35 i nqmal priqteli i prochie s cel obida. A sega se pravi na pravozashtitnik. :green: :nono:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
yavor_zhekov
Регистриран: чет юли 31, 2014 4:02 pm

Мнение от yavor_zhekov » ср май 15, 2019 2:09 pm

Макс.....никой няма нищо против твоята сексуалост, но да я натрапваш при положение, че повечето във форума сме хетеро е меко казано нагло и гнусно. А още по-нагло и гнусно е да ревеш на Стринг за спор, който ти самия си предизвикал с необмисления ти коментар.
"Страхът е просто състояние на ума, а състоянията на ума подлежат на контрол и насочване" - Наполеон Хил, Мисли и забогатявай..

Потребителски аватар
gosho97
Регистриран: вт юли 03, 2012 10:05 am
Местоположение: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

Мнение от gosho97 » ср май 15, 2019 2:22 pm

Макс, освен че си двуличен и нагъл, ставаш и интригант. :green: Повръща ми се от долното ти поведение, наистина. С грозната агресия и обиди започна ти, аз лично на тема сексуална ориентация не съм те обидил. :nono: Изобщо не ме интересува с кого си лягаш и това няма общо с това какъв човек си ти, може да си гей и да си пич, както и обратното. Престани да намесваш темата за сексуалната ориентация, за да се измъкнеш и праивш на жертва. И точно мен да ме причисляваш към тези, които нападат слабите и прочее не върви, понеже който ме познава знае, че е точно обратното. А общото между теб и Наката, който споменаваш без да участва в дислусията с надеждата да те подкрепи е, че сте безкрайно комплексирани, всеки за различни неща, но явно и двамата ви избива да отприщвате комплексите си във виртуалната среда. Престани да се изживяваш вечно като жертва, защото не си, напротив ти започна по грозния начин с обидите. Толкова ли е сложно да погледнеш веднъж към самия себе си, не се ли досещаш, че щом толкова хора не са съгласни с начина ти на изказвяне на гледна точка значи проблемът е в теб. Или се мислиш за безгрешен? Според просто си търсиш вниманието, което ти липсва навън тук, също като Наката. :thumbdn:
Как други хора като изказват различна гледна точка няма такива полемики се чудя? :dontknow:
Нова уеб камера с панорамен изглед от местност Акчелар, Варна:
http://weather-webcam.eu/varna-akchelar ... ra-na-jivo
https://www.mgm.gov.tr/sondurum/radar.a ... rU=ppi#sfB

Потребителски аватар
gosho97
Регистриран: вт юли 03, 2012 10:05 am
Местоположение: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

Мнение от gosho97 » ср май 15, 2019 2:26 pm

И още нещо спри с тази толерантност и приемане на чужди гледни точки. Ти не си толерантен към никого, нито приемаш друга гледна точка, как искаш тогава към теб да са тошерантни и да приемат твоята гледна точка. За нти път днес питам?
Интересното е, че се противиш най-много точно за неща, които самия ти не зачиташ.
Нова уеб камера с панорамен изглед от местност Акчелар, Варна:
http://weather-webcam.eu/varna-akchelar ... ra-na-jivo
https://www.mgm.gov.tr/sondurum/radar.a ... rU=ppi#sfB

Потребителски аватар
yavor_zhekov
Регистриран: чет юли 31, 2014 4:02 pm

Мнение от yavor_zhekov » ср май 15, 2019 2:30 pm

Няма смисъл да му се обясняваш, Гоше, така падаш на неговото ниво. Отговор на такъв въпрос от него няма да получиш, защото егото му е прекалено голямо да си признае грешките си. А човек, който не умее да признава грешките си и да вижда слабостите си е слаб човек....сори Макс :)
"Страхът е просто състояние на ума, а състоянията на ума подлежат на контрол и насочване" - Наполеон Хил, Мисли и забогатявай..

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » ср май 15, 2019 2:44 pm

wilkosz написа:Нищо лично, просто ми е много странно как хетеротата хлътвате по някакви пикли и глезли, които ви използват, лежат ви на гърба, карат ви да им плащате сметките и едва ли не да ги носите на ръце, а е да не си мръдват пръста за нищо и само да мрънкат и капризничат. Нали влюбването става не само физически, но и в качествата на характера.
Аз лично не съм се влюбвал в такава. Пикли глезли, кифли стават за секс, но за влюбване си трябват и други качества. Моята приятелка е хубава, скромна, срамежлива, което е рядка комбинация и мен лично ме привлича. Не ме кара да й плащам сметките и т.н. Само на 18 е (8 години разлика) но не мисля, че е проблем, всички знаем, че жените се развиват по-бързо. Аз също нямам нищо против гейовете, това си е психично разстройство, което по принцип не пречи на никого, стига да не се натрапва и проповядва, че е едва ли не правилно.
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » ср май 15, 2019 2:52 pm

Класика в жанра демонстрира този "член" на малцинството с нестандартна(неприродна) сексуална ориентация. Първо натрапва ориентацията си ни в клин, ни в ръкав и то с намеци, че мнозинството едва ли не е в тотална щета, защото не е като него. После го играе обиден, че е жертва на нетолерантност. Напротив - неговата ориентация я приемаме да си я ползва лично, както намери за добре, но не и да ни я навира в лицето. Уникални манипулаторски качества притежават повечето "членове" на въпросното "общество", независимо от коя страна на члена се намират.Чак да ти се догади, но не от сексуалната им ориентация, а от хипертрофиралите компенсаторни усилия да представят девиацията си като норма - ако може и пред децата в училище,...по задължителна програма, в час на класния! Е няма да стане,.. поне в рамките на живота на пишещите тук! За след това не отговарям! :grin1:
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » ср май 15, 2019 2:55 pm

quittr написа:Аз също нямам нищо против гейовете, това си е психично разстройство, което по принцип не пречи на никого, стига да не се натрапва и проповядва, че е едва ли не правилно.
+1000000000000000000

Макс, отиди най-добре на специалист в Германия, там може и да ти помогнат! :wink: :hmm:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

wilkosz

Мнение от wilkosz » ср май 15, 2019 3:44 pm

Tykmo shtqh da pohvalq Quittr za bezpristrastnoto neagresivno mnenie, koeto do golqma stepen ne padna na nivoto na drugite, kogato nakraq vmykna tova za psihicheskoto zabolqvane i paradiraneto.
Znachi heterotata mogat da se natiskat po pejkite v parka, da se vodqt za ryka po ulicite i da se celuvat na otkrito e nared i OK. No homoseksualnite ako go napravqt-e skandal i paradirane :-?
Az sym protiv gei paradite, no te mozhe da sa otgovor imenno na tova neravenstvo, che na heterosexualnite im e razresheno vsichko, a homoseksualnite bivat podtiskani i prezrqni.
Trqbva da se kazva kakyv si, a ne da se kriesh kato mishka. Samo taka obshtestvoto shte svikne, che ima i takiva hora. Kakto napravi germanskiq nacional Hitzlsperger, kojto celenasocheno se razkri sled kato prikljuchi karierata si, za da dade smelost i na drugi futbolisti da si pisznaqt.
Tova e kato da si levichar, nishto po-razlichno. Ne e psihichesko razstrojstvo. Taka se razhdash.

ivmil
Регистриран: пет ное 11, 2011 11:23 pm

Мнение от ivmil » ср май 15, 2019 4:49 pm

wilkosz написа:. Taka se razhdash.
И точно заради това хетеро връзката мъж-жена, а не еднополовата гей такава, е нормалната, Макс. Ако не беше, нямаше да се родиш и ти, за да се осъзнаеш , че си гей. Хомото не е "нормално" , именно защото не позволява животът да се възпроизвежда - ако всички са гейове, с последният от тях ще умре и животът. Сигурен съм, че разбираш какво искам да ти кажа, и то няма нищо лично към теб. :wink:

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » ср май 15, 2019 4:49 pm

Макс, е долен трол! Какво очаква да постигне с глупавият си пост? Нещо повече - аз мисля че само глупав човек или човек с мнооого вътрешни проблеми може да сътвори подобна глупост и агресия спрямо жените! Радвам се, че много съфорумци се активизираха срещу долният трол. :thumbup: А Стринг е добре поне да го предупреди официално за този спам, който пуска в тема, нямаща нищо общо със сексуални ориентации.
Иначе като го гледам колко е страхлив Макса за здравето си и за какво ли не, мисля че е гей толкова колкото се оказа веган, ядящ това отровно краве сирене и тези канцерогенни банички. Просто човекът страда яко от психични разтройства и това е. ;)

Отговори

Върни се в “Човешките взаимоотношения. Успехът в живота”