Алтернативна сексуалност

Името е достатъчно красноречиво...

Модератор: mmirro

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » чет дек 05, 2019 11:00 am

+1, Скълине. С корекцията, че т. нар. "мейнстрийм медии" правят така, че описаното от теб да се случи при значително по-малък процент.

Ще повторя тъжната си и съвсем вярна, неметафорична констатация, че онова от вица за задължителната ананастия вече се е превърнало в истина.

raptor
Регистриран: вт юни 17, 2008 7:05 am

Мнение от raptor » чет дек 05, 2019 1:57 pm

В другата тема за Истанбулската конвенция бях пуснал една статия за същия този тлъст педерас още преди няколко месеца.
След приема на въпросната конвенция всеки може да се самообяви за какъвто иска и от там нататък да си иска каквото му съответства на "психологичния" пол. Така че козметичките трябва да му обезкосмяват мъдете, искат или не.
Остава въпросът ми какъв е смисъла от цялата тази гадост, след като така или иначе всеки е свободен да си прави каквото иска и да си го слага където иска....

Потребителски аватар
zaples14
Регистриран: нед юни 20, 2010 9:11 am

Мнение от zaples14 » чет дек 05, 2019 2:19 pm

Направо си има нужда да се създаде нова тема във форума и да се озаглави "Политиката на Запада - идиотщини безкрай"

Windy
Регистриран: вт сеп 22, 2009 1:26 am

Мнение от Windy » чет дек 05, 2019 2:32 pm

Западът ако така я кара след 20-30 години България може да е рай в сравнение с него. Има граници, които не бива да се прекрачват. Много е замязал Западът на късната Римска империя, при това във всяко отношение (тоест приликата не е само повърхностна). А в днешно време, поради мобилността на обществата, процесите се развиват много по-бързо от преди. Тоест за пълното падение няма да са нужни векове, а десетилетия.
"Често нещата са по-прости отколкото си мислим че са и по-сложни отколкото сме способни да ги разберем.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » чет дек 05, 2019 7:22 pm

Уинди ако Западът не беше разширил границите на своите разбирания, хомосексуалността още щеше да се смята за ненормална. Ти това ли искаш? Знаеш ли, че тя е извадена от списъка с психическите болести от световната психиатрична асоциация чак през 1994 г. Дотогава се е смятала за болест и е имало гонки и чистка по гей баровете дори на запад. А хората са имали страх да се разкрият. На мен са ми разказвали.
Вярно е, че това с джендърите е прекалено, но бяха направени важни стъпки през последните 25 г. България просто е изостанала с 30 г от запада.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Windy

Мнение от Windy » пет дек 06, 2019 9:56 am

За мен разширяването на разбиранията също трябва да си има граници, Макс. Задължително.
"Често нещата са по-прости отколкото си мислим че са и по-сложни отколкото сме способни да ги разберем.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » чет дек 12, 2019 10:37 am

Windy

Мнение от Windy » чет дек 12, 2019 12:10 pm

bismarck написа:
чет дек 12, 2019 10:37 am
https://www.zerohedge.com/health/parent ... sex-change
Това е абсолютно брутално! На всички тия хора - и родителите и детето им се разбива животът оконателно.
Пол може да се смени и на 18 (ако е наистина толкова наложително)

As we previously highlighted, the number of children wanting to undergo sex change treatment has exploded since the media and the culture began hyping transgender identity politics. - Показателно за това че транссексуалността е психологически проблем в много по-голяма степен, отколкото характеристика с която човек се ражда

Earlier this year, it was revealed that five people working at Britain’s only NHS transgender clinic had quit after children as young as three were being through unnecessary gender reassignment treatment. :!: :!: :!:

“Referrals to the clinic risen in recent years, with 94 in 2010, rising to 2,519 by last year, with the youngest patient aged just three,” reported the Daily Mail. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

След още някоя друга година ако така продължава ръстът на транссескуалните, хората с нормален пол да не станем малцинство?!

Само на мен ли си ми харесва (и то много) да съм си мъж бе дееба?
Последна промяна от Windy на чет дек 12, 2019 8:13 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » чет дек 12, 2019 12:43 pm

Това е положението. Диктатурата на агресивните малцинства винаги е била налице. А в съвременността, когато всякакви подмолни, но притежаващи власт групи я подпомагат всячески, опитите за съпротива са безнадеждни.
Макар, някои - зрелищни (крайст чърч, американските малоумници-масови убойци, етц). И не променят нищо.
Остава само да се надяваш, че някой ананаст няма да ти хвърли око, Виндъ и да те съди, след като отхвърлиш предложението му за ласки (обвинявайки те в хомофобия). :buble:
Или, пази Боже, някое от децата ти на 10-12 когато още не знае за какво служи дърпалото между краката му, да реши, че да стане женско е по-добре. Не, че ще стане наистина, дори отрязвайки въпросното шнурче. :grin1:

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » чет дек 12, 2019 5:18 pm

Даа, държавата не разрешава да се продават алкохол и цигари на лица под 18г., някъде и до 21г.,, защото не са изградени личности за да осмислят вредата от тях. Но пък ако искат да си сменят пола на 16г., то те са зрели да вземат такова решение!? А ако родителите им не са съгласни, институциите им вземат децата!?
Туй звучи като виц или бълнуване, но явно в някои държави е реалност!
Наскоро четох, но че Анджелина подкрепя 10 годишната си дъщеря да започне хормонална терапия за смяна на пола. Самата Анджелина отдавна е признала, че е бисексуална, а преди няколко години си премахна "профилактично" всички гениталии и цици... за профилактика на рака. Брад Пит, къде се натресе бе, брат? Тая откачалка, сигурно ще заобяснява пък на сина ти, че е по-добре да стане момиче!? Спешно го води на курва, докато не е решил да си маха това между краката. Може пък да реши, че му харесва да го има отпред, вместо отзад. :grin1:
Абе, някои хора биха били по-красиви, като ги направиш с една глава по-ниски, но изглежда имат здравословен страх да се разхождат по българските улици. :guns: :guns:
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Windy

Мнение от Windy » чет дек 12, 2019 8:16 pm

4uk написа:
чет дек 12, 2019 5:18 pm

Абе, някои хора биха били по-красиви, като ги направиш с една глава по-ниски, но изглежда имат здравословен страх да се разхождат по българските улици. :guns: :guns:
Все едно ако видиш Анджелина Джоли по улиците в София ще смееш да я подкъсиш с една глава, моля ти се... Просто говорете на децата и близките си за тия неща и правете разграничение между хомосексуалност и такива извращения.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » чет дек 12, 2019 8:58 pm

Windy написа:
чет дек 12, 2019 12:10 pm

Само на мен ли си ми харесва (и то много) да съм си мъж бе дееба?
И на мен ми харесва и то много. :D
Бях на един уоркшоп само за хомосексуални миналата година в Берлин. Имаше различни модули за участие. Не знаех кой точно какво включва, всеки продължаваше по два часа и после следваше друг. Някои от тях бяха интересни и полезни. На един от тях още от началото като разбрах накъде отиват нещата си излязох. Водещият им каза да си измислят имена, които им харесват и за тези два часа ще са с женски имена, и те с удоволствие си избраха такива имена и започнаха да чупят китки. Отвратих се и се махнах моментално от залата. Разбрах, че съм попаднал в грешен модул :roll: :? :grin1:
Не мога да разбера тези женствени наклонности у много хомосексуални. Това са превземки. Не мога да си представя, че през 70-те или 80-те години хомосексуалните са се държали така. Тях ги има в клипове и филми от онези години, все с кожено и с мустаци, въобще не са женствени като сега.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Windy

Мнение от Windy » чет дек 12, 2019 11:07 pm

Това с тая женственост са тотални иззвращения и трябва да отпадне, както и мъжествеността при жените (която обаче е по-рядко срещана, факт)

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » чет дек 12, 2019 11:24 pm

Сега има една мода, ...хаха!
Жени и то наистина много красиви, вероятно модели, да са неизбръснати. Много космати подмишници, завъртяни косми по краката, почти слели се вежди и тн.
От една страна ги подкрепям, че живеят така както искат, без да се влияят от "света", но от друга страна, как да имам такава приятелка? Това е гнусно за Бога... :lol:
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » пет дек 13, 2019 6:25 am

Това е отвратително. И на мен ми не ми харесват жени с космати ръце например, отблъскващо е. Дори моите вече си ги махам и по краката и по ръцете, защото спортувам и се потя и са ми грозни, пък какво останало за жена. :wink:

Отговори

Върни се в “Човешките взаимоотношения. Успехът в живота”