Алтернативна сексуалност

Името е достатъчно красноречиво...

Модератор: mmirro

misacho
Регистриран: вт ное 09, 2010 9:09 am

Мнение от misacho » пет дек 13, 2019 7:33 am

Край на еволюцията.Връщат се към маймуните.Как няма да се бръснат.То за мъжете е срам,а за жените да не говорим :crazy: :crime: И каква е тази мода да ми ходят брадясали с обръснати глави като мюслЮмани мъжете. :thumbdn: :lol:

Windy
Регистриран: вт сеп 22, 2009 1:26 am

Мнение от Windy » пет дек 13, 2019 9:49 am

ASENOV написа:
пет дек 13, 2019 6:25 am
Това е отвратително. И на мен ми не ми харесват жени с космати ръце например, отблъскващо е. Дори моите вече си ги махам и по краката и по ръцете, защото спортувам и се потя и са ми грозни, пък какво останало за жена. :wink:
За мен е женствено да си махаш космите по ръцете и краката и не съм го правил никога. Но под мишниците и изобщо зоните където се задържа пот - задължително! Въпрос на елементарна хигиена! Иначе и аз си ходя брадясал, но не с бръсната глава хахаха :lol:
"Често нещата са по-прости отколкото си мислим че са и по-сложни отколкото сме способни да ги разберем.

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » съб дек 14, 2019 10:10 am

Точно заради това по-масово не го правят, защото се страхуват да не ги помислят за по-малко мъжествени. А пък на мен лично ми е през чепа кой какво мисли. Важното е аз да се чувствам комфортно и да ми е добре. Нищо друго няма значение поне за мен.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » съб дек 14, 2019 10:31 am

И аз мисля, че бръсненето на краката и ръцете на мъжете е грозно и женствено и не им отива. Никога не бил сторил това на себе си. Мъжът трябва да изглежда мъжествено. Даже и когато е хомосексуален. Само така е привлекателен иначе е отблъскващ. Също както и татуировките са грозно и отблъскващо нещо.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » нед дек 15, 2019 7:06 pm

Аз точно пет пъти в годината ходя на кола маска на крака, гърди, корем и мишници и си решавам проблемите. Ръцете не си ги чистя, защото имам съвсем малко косми там. По гърба нямам грам пък.

Иначе, ако има нещо, което много ме смущава, това е хубаво момиче да не си чисти ръцете - може би най-видимата част от тялото, включително и в студеното време. И като си запретне ръкавите, отдолу да ми изскочат пет сантиметрови парцали...ужас просто!!

А иначе Макса пак пропуска основни неща относно мъжествеността. Цитирам по памет една реплика на Евгени Минчев, дето каза преди време в някакво участие, а именно, че "мъжът не е орган, а поведение". С други думи, пред това да изглеждаш мъжествено е далеч по-важно да се държиш мъжествено, а това дали си с изписани вежди или космат като орангутан няма кой знае каква връзка с мъжествеността ти. :wink:

wilkosz

Мнение от wilkosz » нед дек 15, 2019 7:15 pm

Аз се държа. Евгени Минчев няма никаква физическа мъжественост, затова акцентира на други неща като държанието. Които разбира се също са много важни. Но вярвам всеки ще се съгласи, че както жена изглеждаща мъжествено, така и мъж изглеждащ женствено не са особено хармонична гледка.
Онзи ден на коледното парти шефът ме пита "ти живял ли си досега заедно с жена...или с мъж". И след като ми зададе толкова директно и изчерпателно въпроса, му отговорих също толкова директно и мъжествено с думите "живял съм заедно с мъж" :worry: Реагира съвсем нормално и толерантно. Знаех, че по друг начин нямаше как да реагира след като сам пита по този начин. Първия път, когато попита "изглеждаш толкова добре, да не си си намерил нова приятелка или приятел?" беше през лятото. Тогава парирах провокацията му, като се направих на три и половина и отрекох и едното и другото. Сега обаче ми беше на кеф да кажа и му казах. Това е смелост мъжественост да не казваш 5 години откакто си на тази работа, защото никой не те е питал, и да кажеш когато те попитат. А не да лъжеш и да се скатаваш като мишка. Само една колежка имаше наблизо и само тя чу. Точно исках и тя да чуе, защото досега всеки път като пътувам някъде ме пита "с кого ще пътуваш? имаш ли приятелка?", това ме дразнеше, последният път й казах, че съм бил не сам на последното пътуване, но не казах с кого съм бил и тя каза "аха ясно". Ясно, ама хич не е. Сега вече дано да спре да ме пита. :grin1: Забавно е позицията, в която съм. Сега вече имам имунитет, не могат да ме уволнят, за да не кажа че съм дискриминиран. :laughm:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » нед дек 15, 2019 7:36 pm

Аз се епилирам с женски епилатор и ми обира всичко, космите ми не са дебели. Изобщо не боли с новите женски джунджурийки. :grin1:
Не ми излизат пъпки и кожата става напълно гладка. Правя го на 3 седмици някъде веднъж, като започват да растат все по-нарядко.
По корема и гърба никога не съм имал окосмяване, много съм лесен и не ми отнема време да се приддържам във вид. :thumbup:
Определено така се потя по-малко и няма неприятни миризми. Друг е въпроса, че така например краката изглеждат по-красиви и естетични, особено ако са много добре развити с мускули. Няма две мнения. :thumbup:

wilkosz

Мнение от wilkosz » нед дек 15, 2019 7:44 pm

Има и още как. Мъж без окосмени крака и ръце или без брада не оформя цялостната картина. При такава гледка все едно нещо не е на ред, липсва. Ако има гъст растеж на брада и е гладко обръсната пак си личи и тогава също е атрактивно и цялостно. Но когато видиш мъж-кьосе, на когото почти не му расте нищо на лицето и при напреднала възраст лицето става като на баба гладко-спаружено, е неприятна гледка.

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » нед дек 15, 2019 7:56 pm

wilkosz написа:
нед дек 15, 2019 7:15 pm
Но вярвам всеки ще се съгласи, че както жена изглеждаща мъжествено, така и мъж изглеждащ женствено не са особено хармонична гледка.
T.e по твоята логика всички бодибилдъри, футболисти, колоездачи и ММА-ци изглеждат женствено, понеже масово в тези спортове се обезкосмяват. :lol:

А самият факт, че изпитваш потребност да ходиш с пет санта брада, мислейки си, че така придаваш някаква добавена стойност на мъжествеността си, навярно е по-скоро някаква вътрешна несигурност относно същата.

Тъкмо гледам късния английски мач сега и се зачудих един такъв като Кевин де Бройне, който е на възраст 28 години, а изглежда на 13, дали му пука особено, че хората могат да му се смеят, задето има бейби фейс, след като е световна звезда и всяка седмица в банковата му сметка влизат скромните 280 хил. паунда.

wilkosz

Мнение от wilkosz » нед дек 15, 2019 9:38 pm

И без брада съм си изглеждал мъжествено. Но откакто си пуснах брада, повече жени се заглеждат в мен :grin1: Просто явно хомосексуалните и жените умеят да ценят мъжесвения вид повече, отколкото хетеротата, които просто явно не забелязват това. В гей сцената в Германия голяма част от мъжете са с брада. Дори и на повечето от тях въпреки това да им личи, им харесва да си пускат брада. Няма лошо.
Кевин не Бройне е една антипатична личност, когато беше във Вердер се беше изказал лошо за Германия и хората там, а после нямаше топки да си признае и отрече, каза, че неправилно да предали думите му. Игра без никакво желание и сърце през преостъпения си сезон във Вердер, макар че беше най-добрият въпреки това.
Последна промяна от wilkosz на нед дек 15, 2019 10:44 pm, променено общо 1 път.

Geogri Zahariev
Регистриран: съб яну 28, 2012 6:40 pm

Мнение от Geogri Zahariev » нед дек 15, 2019 9:50 pm

През всичко преминава този форум.
Само да не го правим на сайт за запознаства! :bowl: :bowl:

misacho
Регистриран: вт ное 09, 2010 9:09 am

Мнение от misacho » нед дек 15, 2019 9:53 pm

Трудна работа.Женски няма май или то сега мъж жена все едно :)

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » нед дек 15, 2019 10:22 pm

Да не стане форум по бръснарство. :lol: Предполагам че скоро може да видим и снимки на рунтав задник, резултат от обилно мазане с Ерваматин години наред срещу косопад. Направо ужас. И е крайно време да се цензурират качване на глупави снимки или изобщо да се забранят. Как се излагат някои хора. :thumbdn: :hmm1:

wilkosz

Мнение от wilkosz » нед дек 15, 2019 10:43 pm

Защо просто не си спестите участието в тази тема след като нямате нищо смислено за писане? Ама че тролове.
Намерете си вие приятелки, и престанете да бъдете толкова фрустрирани. Аз съм добре така както съм и не търся нищо, защото нищо не съм загубил. :wink: :buble:

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » пон дек 16, 2019 2:26 pm

Максс, защо не спираш да се хвалиш за някакви много странни неща? Които отстрани звучат много нелепо дори. Да си обсъждам аз космите и да се имам за невероятен мъж, защото имам брада и космати крака. Уау? Подобни простотии и в разни битови форуми не се намират.
Ама и още по-нелепото е колко самоуверено и настървено ръсиш, без дори да позволиш някой друг да си каже неговото мнение и начин на живот. Прочети сам последната дискусия и ще видиш как репликираш абсолютно всеки, което е супер грозно, най-малкото от възпитателна гледна точка.
Преди няколко дена те бях запитал "кой си ти"? Но доста умело избегна същината на въпроса. Защото на мен ми е наистина интересно. Всекидневно ставаме част от личния ти живот с подробности, толериран си отвсякъде. Често пишеш неща, от които наистина никой не се вълнува, като сега например какви мъже харесваш и когато някой друг си каже мнението, ти рязко го режеш, за да е на твоята. Добре де, кой си ти наистина? Нещо повече от всички останали? Моето скромно мнение е, че имаш наистина доста психологически прблеми, които умело криеш в себе си и се опитваш дори и ти да ги потулиш, но те се виждат, мой човек. Нямам намерение да ти правя личностен профил, защото всеки си има някакви проблеми. Ама пък и такова нещо като тебе не съм виждал. А и си на 40-50г, уау??? И не ти пиша това с цел да се засягаш или да станеш още по-интересен. Защото така или иначе не се познаваме и наистина не ме ебе какво ще се случва с тебе. Как ще живееш и какво ще правиш. Просто едно мнение отдалеч. Те са най-точните, знаеш.

А относно самата тема...
Леберкез е казал точно нещата. Ментален проблем си е да приемаш едното и да отричаш другото.
Хората са различни и при всеки е различно. Аз лично имам супер малко брада и лицето ми е гладко. Има момичета, които казват, че харесват по-груби и космати лица и следователно не съм атрактивен за тях. Други обаче предпочитат голо или леко наболо и могат да ме оближат целия като близалка. И ко ся...?
Същото е и с бройката. Някои жени ще те кефят повече, защото са спали са 20 мъже досега и ще си кажеш...ей тая ще е мега опитна, ще ме довърши със сигурност, искам да я пробвам.
А има и друг тип ситуации, в които разбираш, че дадено момиче е имало само 1 кратка връзка и е девствена примерно. Това я прави 1000 пъти по-атрактивна и интересна.
И още супер много такива примери. Всичко зависи от излъчване, енергия, вайб и тн, а не от това дали си махаш космите на хуя или не.
Тей че Макс, порасни малко човек и бъди по-толерантен към хората. Ся да вземе да те ебне някой гол охльов и да ти хареса...ко ше правим? :lol:
Асенов също е прав за себе си и като цяло това е и най-популярното сред хетеро мъжете.
Само да вметна, че имам наблюдения от приятели, популярни личности и тн, че гей мъжете, които искат и да си изглеждат като мъже, задължително са мега окосмени. За мене чист ментален проблем, но не съм се разчел още по темата. Не мисля, че и трява...
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Отговори

Върни се в “Човешките взаимоотношения. Успехът в живота”