Страница 1 от 1

Мъже се състезават с жени - уродливата страна на толерастията

Публикувано: 23 окт 2019, 10:23
от bismarck
Този линк няма нужда от особен коментар

Случаят изобщо не е единствен, а наглостта на рупорите на толерастията просто е изумителна.
Накратко, мъж (трансгендер - глупости, среден мъж с У-хромозома има с 20 на сто повече мускулна маса от жена при равни други условия и това няма как да бъде променено).
Въпросният сбърканяк печели ВТОРА година ПОДРЕД велосъстезание с жени в съответната възрастова категория.

А толерастите наричат жените, които протестират срещу това "загубенячки", примерният превод на "лузър" :grin1:

Ми човекът си е резнал патока (примерно, даже не е задължително), сменил си е името на женско, значи вече е жена и може да се състезава с ...."другите" жени.
Ако някой смята, че това не е честно спрямо дамите - той е фанатик, сексист, антиджендър, реакционер...ъъъ....как беше мизогин (С) и вероятно, фашист! :D