НАЙ-ЛЮБИМОТО МИ ВРЕМЕ (Искам времето да бъде...) (2018-...)

Е, във всяка област е пълно със смешки и куриози, както и със странни лични пристрастия, а какво остава за метеорологията... :-D

Модератор: Radoslav Petkov

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » пет окт 04, 2019 9:59 pm

Макс, стига лицемерничи. Не ме карай да ти търся постове през юни и юли, където в Шумен вали и ти пляскаш с ръчички, ама когато затръгваш за Италия на почивка и псуваш всеки облак и капка дъжд, дето ти нарушават ваканцията и разходките :lol: :lol:

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » съб окт 05, 2019 12:58 am

Leberkez написа:
пет окт 04, 2019 9:59 pm
Макс, стига лицемерничи. Не ме карай да ти търся постове през юни и юли, където в Шумен вали и ти пляскаш с ръчички, ама когато затръгваш за Италия на почивка и псуваш всеки облак и капка дъжд, дето ти нарушават ваканцията и разходките :lol: :lol:
Абсолютно! :thumbup: Направо се навлажнява като вали. :lol: :grin1:

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » съб ное 16, 2019 11:05 pm

Аз съм много доволен от времето за момента. Иска ми се още месец да изкара такива и после към Коледа да зазими. :D Нека да имаме бяла Коледа и после да направим един хубав ски сезон в планината. Единственото хубаво на зимата са ските.

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » нед ное 17, 2019 12:19 pm

Аз обичам да се разхождам в снега и зимната приказка. Дори и да спортувам. Зимното време калява духа и тялото.
Нека да имаме 2 месеца зима за разнообразие с дълбок сняг, и след месец май отново на море та чак до октомври. :buble:

gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » нед ное 17, 2019 7:00 pm

Супер си е времето досега. Не искам от лятото веднага да скачаме в зимата. България има уникален климат със сезони и точно това ме кефи. Е зимата напоследък нещо я няма, но да се надяваме циркулацията да се обърне през декември. Предпочитам такъв климат вместо място където няма зима или такова където е само студено. Лятото да си е лято, зимата зима и за разнообразие пролет и есен за по-плавен преход.
Всяко мекотело иска мека зима, но само истинския мъж я приема такава каквато е.

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » нед ное 17, 2019 9:05 pm

Нали драмата е, че нямаше есен тази година...
:lol:
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Отговори

Върни се в “Лично отношение. Mетео-смешки и... глупости”