ОПАШКИ (07-12.2019)

Тук всички със що-годе сносен опит в прогнозирането на времето (или в четенето на чужди прогнози :D) могат да обсъждат предстоящи (евентуално де:) ) събития на атмосферната сцена. А останалите пък могат да четат и питат ;)...

Модератори: Radoslav Petkov, Бял облак, ncuxap, Hristo Chipilski, angilari

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пон дек 30, 2019 2:07 pm

Да, съвсем обнадеждаваща е циркулацията до 10-12 януари :) Никакви зимни простотии. 1-3-5 см по Йордановден (ако изобщо ги има) биха били издухани за 1-2 дни на СЗ.

Изображение

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » пон дек 30, 2019 2:22 pm

Къде ти е яката зонална, мой човек? Съвсем наскоро беше УБЕДЕН за нея и за много топлото време тук...
Зимата, поне температурно, ни хвана от Коледа и не й се вижда края за момента. За останалото, не коментирам. Ясно е, че е слаб снежния сезон.
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Потребителски аватар
FENIX
Регистриран: съб мар 17, 2007 4:37 pm

Мнение от FENIX » пон дек 30, 2019 2:41 pm

Някои много смели топломани ще претърпят пореден крах, както почти всяка зима. Прекалено много си повярваха и приказваха до сега, но това ще им удари рикушет, като бумеранг ще се върне върху тях. Доказано, прекалената увереност и смелост в писанията, бива наказана.
LET IT SNOW, LET IT SNOW....
http://www.youtube.com/watch?v=Z2MbAMLa3oI
http://www.vbox7.com/play:98630119
Уеб камера с панорама от Мелник:
http://weather-webcam.eu/melnik-na-jivo ... idi-webcam

ManOfLight
Регистриран: пон яну 16, 2017 2:15 pm

Мнение от ManOfLight » пон дек 30, 2019 2:42 pm

nikolai kamburov написа:
пон дек 30, 2019 2:22 pm
Къде ти е яката зонална, мой човек? Съвсем наскоро беше УБЕДЕН за нея и за много топлото време тук...
Зимата, поне температурно, ни хвана от Коледа и не й се вижда края за момента. За останалото, не коментирам. Ясно е, че е слаб снежния сезон.
Да не очаквате сам да си каже, че е объркал прогнозата. Поне от такъв човек не го очаквам.

misacho
Регистриран: вт ное 09, 2010 9:09 am

Мнение от misacho » пон дек 30, 2019 2:43 pm

Ти не си ли ги разбрал троловете,че когато даваха до вчера поднормено време до края на опашките се покриват.А сега обедния като е оплескал нещата и ще ги оправи довечера,наизскачаха.И цялото това тролене при 10 месеца топло време. :dontknow: Януари ще бъде норма минус!

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm
Местоположение: Паметника Левски 565м. / Сарафово - Бургас за лятото

Мнение от lancelot » пон дек 30, 2019 2:47 pm

ManOfLight написа:
пон дек 30, 2019 2:42 pm
nikolai kamburov написа:
Да не очаквате сам да си каже, че е объркал прогнозата. Поне от такъв човек не го очаквам.
Абсолютно подкрепям горното. И аз си мислих същото преди 2-3 дни, но арогантността му е в повече и това му сваля нивото много.
Като чисти знания е супер, но не може да го приложи и ще си остане просто един форумен хейтър, за жалост. Ако можеше да види как сам си пречи ехееее .... Искаше ми се да участва в турнира за прогнозиране на зимата, но в сериозни прогнози, с тези емоции, няма никакъв шанс.
Уинди : ЧУВСТВАМ ЖИВОТА В ОБСТАНОВКАТА!!!!

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » пон дек 30, 2019 7:07 pm

nikolai kamburov написа:
Да, много яка меридионална предстои, лолипоп. :laughm:
Изображение

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » пон дек 30, 2019 7:09 pm

FENIX написа:
пон дек 30, 2019 2:41 pm
Някои много смели топломани ще претърпят пореден крах, както почти всяка зима. Прекалено много си повярваха и приказваха до сега, но това ще им удари рикушет, като бумеранг ще се върне върху тях. Доказано, прекалената увереност и смелост в писанията, бива наказана.
Както всяка зима освен 12 и 17 :dontknow:

Всички бяха много студени и снеговете се нахвърляха един върху друг.
Господа, придържайте се към тематиката.
Квичежите и криохленчът си имат друго място.

Потребителски аватар
Satana
Регистриран: пон дек 12, 2011 11:51 am

Мнение от Satana » пон дек 30, 2019 7:14 pm

Никога нищо не му разбирам на bismarck :dontknow: ,Явно не съм толкова навътре с материята :-?

Потребителски аватар
Astrall_91
Регистриран: чет яну 11, 2018 6:25 pm

Мнение от Astrall_91 » пон дек 30, 2019 7:28 pm

Правим оффтопик на темата,но не се стърпях просто. Много е дразнещо във всяка страница и тема да се четат едни и същи бълвочи колко смотана е зимата и.т.н,да,всички вииждаме това и не спорим,но Бисмарк леко прекалява,при всяко едно обновление при което се разваля дадена обстановка се започва.....Да,знаем ,че мрази зимата,но защо просто не изчака тя да отмине и тогава да се активизира отново,както например прави Dannis,лятото никакъв го няма,пък сега му е силата...
П.С Да се застраховам,да,нов съм в форума и не желая да споря или пък да защитавам когото и да било,приемете мнението ми като една независима гледна точка.
"Да бъдеш себе си в свят, в който постоянно се опитват да те променят, е най-голямото постижение"

ManOfLight
Регистриран: пон яну 16, 2017 2:15 pm

Мнение от ManOfLight » пон дек 30, 2019 7:34 pm

Astrall_91 написа:
пон дек 30, 2019 7:28 pm
Правим оффтопик на темата,но не се стърпях просто. Много е дразнещо във всяка страница и тема да се четат едни и същи бълвочи колко смотана е зимата и.т.н,да,всички вииждаме това и не спорим,но Бисмарк леко прекалява,при всяко едно обновление при което се разваля дадена обстановка се започва.....Да,знаем ,че мрази зимата,но защо просто не изчака тя да отмине и тогава да се активизира отново,както например прави Dannis,лятото го няма,пък сега му е силата,
Бисмарк прекалява много. Разваля атмосферата във форума. Аз не съм специалист и чета прогнози, но въпросният герой при всяко потенциално затопляне започва с истерии, танци и простотии.

Потребителски аватар
Astrall_91

Мнение от Astrall_91 » пон дек 30, 2019 7:41 pm

ManOfLight написа:
пон дек 30, 2019 7:34 pm
Astrall_91 написа:
Правим оффтопик на темата,но не се стърпях просто. Много е дразнещо във всяка страница и тема да се четат едни и същи бълвочи колко смотана е зимата и.т.н,да,всички вииждаме това и не спорим,но Бисмарк леко прекалява,при всяко едно обновление при което се разваля дадена обстановка се започва.....Да,знаем ,че мрази зимата,но защо просто не изчака тя да отмине и тогава да се активизира отново,както например прави Dannis,лятото го няма,пък сега му е силата,
Бисмарк прекалява много. Разваля атмосферата във форума. Аз не съм специалист и чета прогнози, но въпросният герой при всяко потенциално затопляне започва с истерии, танци и простотии.
Радвам се,че ме разбра какво искам да кажа. :) За всеки един нов член на форума (като мен) ,това прави впечатление и по този начин малко или много убива интереса към него. И за да не излезе,че пък съм против него не можем да му оспорим и познанията които има.'
"Да бъдеш себе си в свят, в който постоянно се опитват да те променят, е най-голямото постижение"

toploman
Регистриран: чет дек 19, 2019 2:26 pm

Мнение от toploman » пон дек 30, 2019 7:46 pm

Astrall_91 написа:
Правим оффтопик на темата,но не се стърпях просто. Много е дразнещо във всяка страница и тема да се четат едни и същи бълвочи колко смотана е зимата и.т.н,да,всички вииждаме това и не спорим,но Бисмарк леко прекалява,при всяко едно обновление при което се разваля дадена обстановка се започва.....Да,знаем ,че мрази зимата,но защо просто не изчака тя да отмине и тогава да се активизира отново,както например прави Dannis,лятото никакъв го няма,пък сега му е силата...
П.С Да се застраховам,да,нов съм в форума и не желая да споря или пък да защитавам когото и да било,приемете мнението ми като една независима гледна точка.
А ние защо трябва да четем непрекъснато извратените ви мераци за минус 20 и пътища затрупани с преспи? И нещо май бленуваната обстановка за 6-7 отиде в коша :grin1: :grin1: :grin1:

Потребителски аватар
Astrall_91

Мнение от Astrall_91 » пон дек 30, 2019 7:48 pm

toploman написа:
пон дек 30, 2019 7:46 pm
Astrall_91 написа:
А ние защо трябва да четем непрекъснато извратените ви мераци за минус 20 и пътища затрупани с преспи? И нещо май бленуваната обстановка за 6-7 отиде в коша :grin1: :grin1: :grin1:
Ами зима е !!!! Какво по-нормално от това да има минуси и сняг???

Потребителски аватар
FENIX
Регистриран: съб мар 17, 2007 4:37 pm

Мнение от FENIX » пон дек 30, 2019 7:53 pm

bismarck написа:
пон дек 30, 2019 7:09 pm
FENIX написа:
пон дек 30, 2019 2:41 pm
Както всяка зима освен 12 и 17 :dontknow:

Всички бяха много студени и снеговете се нахвърляха един върху друг.
Господа, придържайте се към тематиката.
Квичежите и криохленчът си имат друго място.
Както и топлопристрастията. Това че ще покажеш една карта със топло обновление не прави поста ти по същество и лишен от пристрастие. 80% са провокативни и пристрастни. Ще видим дали тази зима ще е като 2006-7 или по-зле, имаш прекалено смели и категорични очаквания, да не паднеш от високо.
LET IT SNOW, LET IT SNOW....
http://www.youtube.com/watch?v=Z2MbAMLa3oI
http://www.vbox7.com/play:98630119
Уеб камера с панорама от Мелник:
http://weather-webcam.eu/melnik-na-jivo ... idi-webcam

Заключена

Върни се в “Прогнози за времето”