ЗАСТУДЯВАНЕ, ВАЛЕЖИ(06)/НЕУСТОЙЧИВО(?)»БЪРЗО ЗАТОПЛЯНЕ/МАЙСКО ЛЯТО(гл.11-12,14-15) - 06/08-18.05.2020 (Бг)

Фактически данни за времето в страната и света, интересни явления, текущи уеб-камери, препратки към информация в Интернет и медиите, отнасяща се за времето в момента.

Модератори: Radoslav Petkov, Бял облак, ncuxap, Hristo Chipilski, angilari, ASENOV

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон май 18, 2020 11:50 pm

Някои пак са се разревали за бан или само така ми се струва? :hmm:

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » вт май 19, 2020 12:43 am

Мм, а някой за ПОРЕДЕН път ми е изтрил безследно мнението. Колко прекрасно :grin1:
Ах Стринг, ах...
Верно не е много редно да спамим тук, но има ли значение? Не чувам кой реве за бан, но ако ти имаш по-развити дарби и си го усетил, давай. Хайде, защо вечно е само на приказки? Щом могат да се трият постове така лесно, така могат да се налагат и банове. Извади книгата с правилата и ме банни по точка...? Опа, коя ли?
Виж Стринг, звуча все по-глупаво в този пост и го осъзнавам. Но дали не е още по-тъпо да се играе някаква измислена "криеница" тук и да се правим на две и половина?
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт май 19, 2020 12:58 am

Хайде утре сутринта да говорим за това, а? И, по възможност, не тук ;) . Но да, твърде много неща у нас са измислени и голяма част от тях са "уникални" за прекрасната ни и толкова обожавана от някои действителност. Искрено се надявам се това мое включване да те удовлетвори за момента. А, да, а относно бановете, може да обмениш опит с двамата или тримата, които получиха такива по време на карантината. :)

Заключена

Върни се в “Фактически данни за времето”