ЛИЧНИ ДИАЛОЗИ (разни)

Хубаво е, когато се обменят мнения по разни въпроси, да има поне минимум информация за стоящите отсреща, достъпна за всички... Тук всеки може да споделя неща за себе си или да пита другите, това е мястото и за теми, свързани със срещи на форумци, учене и работа. За образование и работа, свързани с времето и климата, има друг раздел ("Образование, реализация, наука (метеорология/климат)"): viewforum.php?f=30

Модератори: Radoslav Petkov, ncuxap

mnn
Регистриран: чет дек 16, 2010 12:02 am

Мнение от mnn » чет апр 16, 2020 9:59 pm

lancelot написа:
чет апр 16, 2020 9:51 pm
Месецът най-вероятно ще си излезе в норма, това е друга тема.
Нищо общо с детска градина няма. Това си е твоя проекция.
Хората се вълнуват от времето и всеки с интересите си. Никой не говори и не се изхвърля с някакви супер рекорди и тн.
А и да го прави, негов избор.
Ти се вживяваш в класната, че и оценки даваш кой какъв бил. Така като гледам май само аз и още един/двама останаха да те четат.
На мен ми е интересна фактологията, но напоследък въобще те няма. Не можеш да вдигнеш нивото и да ни даваш ценна информация от архивите, а се дърляш с всеки втори, за да ти обърне внимание. :wink:
Освен това си изключително слаб в споровете, вадиш неща от контекста и си едитваш мнението нонстоп, което е супер слабо :laughm:
Май не е само моя, а и други го казваха. Детска градина за мен е да се изписват над 100 страници през кой сезон ? Няма нужда да казвам. Тогава се губи всякаква информативност на темата за текущите. Кой ме чете не ме интересува. Не съм малко дете да се обиждам. Относно другото. Не виждам да съм срял да пиша за месеците общата картина. Със забавяне, защото имам доста повече работа в търговията по обясними причини и карам повече смени. Съответно нямам и толкова време за някои неща.
Ако пропускам нещо, нямам нищо против да се допълни. Специално в темата за обобщенията не виждам такива реакции.
Последна промяна от mnn на чет апр 16, 2020 10:02 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm
Местоположение: Паметника Левски 565м. / Сарафово - Бургас за лятото

Мнение от lancelot » чет апр 16, 2020 10:01 pm

Хубаво е, че имаш работа. Искрено ти желая да си здрав и всичко добро ! :flourish:
Уинди : ЧУВСТВАМ ЖИВОТА В ОБСТАНОВКАТА!!!!

Потребителски аватар
pulipet
Регистриран: пет юни 07, 2019 7:44 pm

Мнение от pulipet » съб апр 18, 2020 7:04 pm

четвъртък ми умря канарчето

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб апр 18, 2020 7:35 pm

pulipet написа:
съб апр 18, 2020 7:04 pm
четвъртък ми умря канарчето
Може би си го заразил с корона? :hmm: :grin1:

Потребителски аватар
snow wall
Регистриран: пон авг 31, 2015 1:18 pm

Мнение от snow wall » съб апр 18, 2020 7:43 pm

Птичи грип е. Карантина.
А бликат снежинки сребристи,
прелитат, блестят кат кристал,
проронват се бели и чисти
и в локвите стават на кал.

Потребителски аватар
pulipet
Регистриран: пет юни 07, 2019 7:44 pm

Мнение от pulipet » съб апр 18, 2020 7:50 pm

може би,но беше доста старо и ...със заболявания
ветеринар ми каза,че е инфаркт
но вече имам ново
свире...
:firework: :firework: :firework:

Geogri Zahariev
Регистриран: съб яну 28, 2012 6:40 pm

Мнение от Geogri Zahariev » пон апр 27, 2020 8:08 pm

geoge написа:
пон апр 27, 2020 8:05 pm
Тази седмица не ми се ще да вали само в четвъртък, иначе в другите дни не ме бърка. Важното е след Гергьовден първо да ударим Вихрен с колегата, преди да се е сговнясало положението при по-следващата обстановка :pray:
Geoge, с кой велосипед ще превземаш вр. Вихрен? :laughm:

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm
Местоположение: Паметника Левски 565м. / Сарафово - Бургас за лятото

Мнение от lancelot » пон апр 27, 2020 8:25 pm

Имах късмета 2012та да пантя със ските от хижа Вихрен до Кончето на 14ти май и да се пусна надолу.
Помня, че на следващия ден се развали времето и бая сняг валя, че и доста по-ниско и беше зимно 3-4 дни.
Като цяло началото на май си е зима там над 2200-2300 метра. Дано имате късмет с безветрие, че там е нестабилно, знаем.
Уинди : ЧУВСТВАМ ЖИВОТА В ОБСТАНОВКАТА!!!!

Потребителски аватар
geoge
Регистриран: съб фев 24, 2018 10:00 am

Мнение от geoge » пон апр 27, 2020 8:50 pm

Кефя се на хора с чувство за хумор и други, даващи съвети :) Прескачаме Варна и после докрай няма спирачка :)) Дано имаме късмет и ден след това качим и Мальовица :)
извинявам се за оff-a и че създавам работа на Стринг :oops:
Синджира си иде, козъта ги нема

stratega
Регистриран: пон окт 10, 2011 12:33 am
Местоположение: София, ж.к. Борово/с. Логодаж, 15 км. западно от Благоевград, 695 м.н.в.

Мнение от stratega » вт апр 28, 2020 9:51 pm

blue написа:
вт апр 28, 2020 9:09 pm
stratega написа:
вт апр 28, 2020 4:39 pm
blue написа:
пон апр 27, 2020 11:56 am
Стратега е толкова тъп горкия в разсъжденията си , че сам се се ми омотва като пате в кълчища в неговите думи. Но да не го мислим него, винаги ще има работа за него , да си пасе овцете на село и да копа- там е най-добрия. Както се казва - всеки за каквото е учил. :wink:
:laughm: :lol:
Само това ли успя да измислиш :laughm:. Покажи малко повече креативност, опитай, можеш повече, все пак си всепризнат трол на форума :cool:.

Тук съм на свобода, имам стотици квадратни километри около себе си на простор, красива природа, планини, зелени поля, необозрим кръгозор към Рила, Пирин и Витоша и никакви ограничения. Ти си стой във вмирисания на нафта Бургас и циври като малолетно педалче да те пуснат до паркчето :clap:
Четох вчера, че ще разчертават със стрелки Морската да знаете къде да ходите. Толкова ли сте тъпи в Бургас, че трябва със стрелки да ви направляват, като ъъъ как беше "стадо овце" :laughm:. Те заради такива като теб го правят това :laughm:. Ходи се реди със стадото да те пуснат един по един и внимавай да не се отклониш от маркировката, че след няколко дни пак ще затворят парка :laughm: Че после пак ще дойдеш във форума да цивриш като малка лигла и да търсиш емоционален съпорт. Пък се моли да вдигнат карантината през май, че ако я удължат не те виждам изобщо. То затворен вкъщи, вмирисан на нафта вярно не е лесно.
Ти мен не ме мисли, нещастнико! И още 3 живота да имаш, няма да постигнеш това което съм постигнал и постигам в настоящето. И това, че си тъп, необразован селянин не те оправдава в 21 век! Хайде хващай си гегата и у лево! :wink: И да не забравиш да изринеш ла*ната на двора, че ще останеш без надник
Аха, добре, добре, щом си казал :laughm:. Виждаме, виждаме, много си постигнал, това са думи на постигнал много в живота човек :thumbup: :laughm:. Сигурно нямаш и средно дори.

Най - голямото ти постижение е, че се превърна в най-ненадминатият трол на форума, емоционално незрял индивид, който всяко лято чака да излезе синопа в 15 часа и няколко минути след това да пльосне един чаршаф с картата на НИМХ. После вечерта пак да изброи къде колко станало :laughm:. Абсолютно жалък индивид, който се чувства единствено значим някой като му отговори на провокациите във форума. Такива хора в реалния живот са всичко друго, но не и постигнали нещо, абсолютно жалки отрепки с нищо реално зад гърба си. Една от най-долните категории хора, които съвременното интернет пространство култивира. Но по-добре тук отколкото да си изкараш комплексите на някой в семейството, колега или подчинен. .
Бтв, Стринг кога ще освободи nakata, че той те хващаше всеки път като манипулираш данни от Бургас :laughm:, не да казваш, че е 16, пък НИМХ да дават 12 градуса в същия момент. Почти всеки ден те излавяше.
Бтв 2, в темата освен 90% комплексарско цитиране на статии как топлото ще убие короната (пък все не я убива) и 10% циврене, че Бойко (когото досега му беше върл фен) не ти е отворил паркчето, други задълбочени мнения нямаш. Но няма проблем, нали си постигнал много, що да се мъчиш за повече, като тиквата ти дотолкова може да роди :laughm:

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » вт апр 28, 2020 10:10 pm

stratega написа:
вт апр 28, 2020 9:51 pm
blue написа:
вт апр 28, 2020 9:09 pm
stratega написа:
вт апр 28, 2020 4:39 pm
blue написа:
пон апр 27, 2020 11:56 am
Стратега е толкова тъп горкия в разсъжденията си , че сам се се ми омотва като пате в кълчища в неговите думи. Но да не го мислим него, винаги ще има работа за него , да си пасе овцете на село и да копа- там е най-добрия. Както се казва - всеки за каквото е учил. :wink:
:laughm: :lol:
Само това ли успя да измислиш :laughm:. Покажи малко повече креативност, опитай, можеш повече, все пак си всепризнат трол на форума :cool:.

Тук съм на свобода, имам стотици квадратни километри около себе си на простор, красива природа, планини, зелени поля, необозрим кръгозор към Рила, Пирин и Витоша и никакви ограничения. Ти си стой във вмирисания на нафта Бургас и циври като малолетно педалче да те пуснат до паркчето :clap:
Четох вчера, че ще разчертават със стрелки Морската да знаете къде да ходите. Толкова ли сте тъпи в Бургас, че трябва със стрелки да ви направляват, като ъъъ как беше "стадо овце" :laughm:. Те заради такива като теб го правят това :laughm:. Ходи се реди със стадото да те пуснат един по един и внимавай да не се отклониш от маркировката, че след няколко дни пак ще затворят парка :laughm: Че после пак ще дойдеш във форума да цивриш като малка лигла и да търсиш емоционален съпорт. Пък се моли да вдигнат карантината през май, че ако я удължат не те виждам изобщо. То затворен вкъщи, вмирисан на нафта вярно не е лесно.
Ти мен не ме мисли, нещастнико! И още 3 живота да имаш, няма да постигнеш това което съм постигнал и постигам в настоящето. И това, че си тъп, необразован селянин не те оправдава в 21 век! Хайде хващай си гегата и у лево! :wink: И да не забравиш да изринеш ла*ната на двора, че ще останеш без надник
Аха, добре, добре, щом си казал :laughm:. Виждаме, виждаме, много си постигнал, това са думи на постигнал много в живота човек :thumbup: :laughm:. Сигурно нямаш и средно дори.

Най - голямото ти постижение е, че се превърна в най-ненадминатият трол на форума, емоционално незрял индивид, който всяко лято чака да излезе синопа в 15 часа и няколко минути след това да пльосне един чаршаф с картата на НИМХ. После вечерта пак да изброи къде колко станало :laughm:. Абсолютно жалък индивид, който се чувства единствено значим някой като му отговори на провокациите във форума. Такива хора в реалния живот са всичко друго, но не и постигнали нещо, абсолютно жалки отрепки с нищо реално зад гърба си. Една от най-жалките категории хора, които съвременното интернет пространство култивира. Но по-добре тук отколкото да си изкараш комплексите на някой в семейството, колега или подчинен. .
Бтв, Стринг кога ще освободи nakata, че той те хващаше всеки път като манипулираш данни от Бургас :laughm:, не да казваш, че е 16, пък НИМХ да дават 12 градуса в същия момент. Почти всеки ден те излавяше.
Бтв 2, в темата освен 90% комплексарско цитиране на статии как топлото ще убие короната (пък все не я убива) и 10% циврене, че Бойко (когото досега му беше върл фен) не ти е отворил паркчето, други задълбочени мнения нямаш. Но няма проблем, нали си постигнал много, що да се мъчиш за повече, като тиквата ти дотолкова може да роди :laughm:
Направо те съжалявам . Не е лесно да си винаги в този живот лузър .
В другите теми си беше топ идиота който игнорирам, в тази тема също набързо влезе в листата на неудачниците на които им пропускам писаниците. Нищо против нямам селските пръчки като теб, ама просто не ми се занимава и поучава - съответно набързо ги пращам в моята листа игнор.
Хайде със здраве, и пак ти напомням приятелски за последно съвет - не забравяй да изринеш ла*та на двора у село, че без надник утре може да и нямаш лев да си купиш бира от селската кръчма. :flourish:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

stratega
Регистриран: пон окт 10, 2011 12:33 am
Местоположение: София, ж.к. Борово/с. Логодаж, 15 км. западно от Благоевград, 695 м.н.в.

Мнение от stratega » вт апр 28, 2020 10:30 pm

Ако в четири поред мнения все ще се мъчиш с една и съща обида(не че можеш да измислиш нещо различно :laughm:), по-добре не си губи времето, да ти кажа само, че това не се счита за особен признак на интелигентност :laughm:.
От съжаление от възможно най-пропадналият и дегенерирал индивид в цяла България нямам нужда.
blue написа:
вт апр 28, 2020 10:10 pm
В другите теми си беше топ идиота който игнорирам, в тази тема също набързо влезе в листата на неудачниците на които им пропускам писаниците. Нищо против нямам селските пръчки като теб, ама просто не ми се занимава и поучава - съответно набързо ги пращам в моята листа игнор.
Ако не си забелязал 99% от форума, в 99% от времето те игнорира по същата причина :lol:. И, ало, постигналият, вземи научи малко правопис и пунктуация, пък тогава заблуждавай някого, че си нещо повече от мизерно бургаско леке, с не повече от средно образование.
И утре не забравяй да се наредиш в линия с овчичките за парка, ама си носи и маската задължително, не за друго ами от мириса на нафтата.
А сега ходи си набий една, че някой ти е обърнал толкова много внимание.
Дотогава Стивън Кинг нали е казал: Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш! :wink:, някъде го бях чел това нещо, къде ли :roll: :laughm:.

Потребителски аватар
gosho97
Регистриран: вт юли 03, 2012 10:05 am
Местоположение: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

Мнение от gosho97 » съб май 30, 2020 11:39 pm

blue написа:
съб май 30, 2020 11:20 pm
gosho97 написа:
съб май 30, 2020 10:39 pm
Парка на НИМХ в Морската ни е в северния край, а по принцип повечето хора ходят в южната половина на парка, северната част е по-спокойна и едва ли си ходил натам, напълно е възможно да е валяло повече надолу все пак разстоянието от край до край в парка е около 4км, а при тези валежи всеки метър си е от значение. :grin1: Ама си личи, че малко е валяло като цяло, защото си беше сухо дори на най-малката сянка, а почвата леко намокрена отгоре.
Иначе със сигурност сме се разминали, аз тръгнах към 15,30ч, когато все още валеше. :lol:
п.с. В Обзор също беше абсолютно мъртвило, мисля с приятелката ми бяхме единствените, неместни/макар че не сме баш и неместни, поне тя :lol: /, имаше по двама-трима старци пиянки по местните кръчми, работеха само някои магазинчета за хранителни стоки, всичко друго беше затворено, а плажът все още не е изравнен за сезона, все едно е края на Март. Супер мъртвило, чак плашещо. :?
Да, бяхме в южната ви половина на парка. Не, че е бил грандиозен дъжд ама и 1 литър не ми се вярва да беше! Но да - всеки метър играе роля. :grin1:
Междудругото и малкото дъжд пак доведе до едни задръствания по булевардите във Варна - незнам и при нас има задръствания ама това като вашето вече идва малко повече - много автомобилсти ли имате или просто проектацията ви на булевардите ви е калпава - ама когато и да дойда във Варна през годините, все го заварвам задръстен.
Към обяд пък днес хванах някакви върволица от моторджии, съответно част от централните ви булеварди ви бяха затворени и предвижването си беше отново кошмар.
Впрочем сега погледнах , навън е мокро - явно е превалял някакъв слаб дъждец и тук, казвам слаб защото не съм го чул.
Не мисля, че дъждът е причината, движението си е такова, уикенда даже си е окей. Преди обяд и аз заварих моторджиите и обикалях малко повече, но чак сериоздн трафик нямаше. Виж делничните дни в пиковите часове е друго тогава е тегаво и в слънчево време пак си е тапа на много места, нормално е. Все пак във Варна много голяма част от колите са от други градове, например доста хора си пътуват Варна-Добрич всеки ден, но не само, много бургазлии също има живеят тук, от Шумен, Враца, Сливен и къде ли не. Градът идва тесен за това население, няма места за паркиране, по централните части в малките улички даже понякога става кофти за шофиране от много коли, не само по булевардите, ама това е положението какво да правиш. :grin1:
Миналата седмица бях в Силистра ей там е рай за шофиране само дето много дупки има по улиците и малко позападнало, ама има по две коли на булеварда. :grin1:
Нова уеб камера с панорамен изглед от местност Акчелар, Варна:
http://weather-webcam.eu/varna-akchelar ... ra-na-jivo
https://www.mgm.gov.tr/sondurum/radar.a ... rU=ppi#sfB
https://meter.ac/gs/nodes/N125/gauge.html

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » нед май 31, 2020 3:28 pm

Абе пак си беше сериозно натоварването вчера като минах. Всъщност когато и да мина там , делничен/ празничен ден все едни колони се точат и обикновено трябва да се изредят няколко комбинации от светлини на светофар за да мина . Което в Бургас много рядко става. Незнам може би имате прекалено много светофари по булевардите или самите светофари светят доста дълго в червено, незнам. :dontknow:
В Бургас също има много пришълци най-вече от Ямбол и Сливен , уикендите идват доста коли и от Варна, Стара Загора, Пловдив и др . места но чак такива задръствания няма. Тука проблема е, че много водачи(основно извън Бургас регистрации) не са наясно с правилата за движение по кръгови кръстовища, а тука има няколко такива на все ключови места. И постоянно се удрят по кръговите от което после пак стават задръствания. Лятото особено е почти ежедневно някой някого да закача там. :?
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Отговори

Върни се в “Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ”