Поредният "реформистки"? кабинет - "Борисов 3"

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » ср юли 29, 2020 6:04 pm

Мене и да ме подслушват не е въпрос на национална сигурност. Премиерът, който не го е срещал, той не го е записал. Путин сигурно му знае и кътните зъби и затова им строим газопровод до Сърбия за 3 милиарда. Само това е достатъчно, за да подаде оставка. :deal:
"Прост съм и ми е лесно." Бойко Борисов

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » ср юли 29, 2020 6:10 pm

Пак големи изводи, които трябва да са верни. Всички го държат(Путин, Доган, Божков, Шиши), но той и затова няма да падне. Защото кукловодите не дават. :laughm:

Victus
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » ср юли 29, 2020 6:21 pm

Той ще падне, но вие пак ще си го изберете, въпреки че ви презира, защото сте прости като него и псувате като овчари. :grin1: Дано поне му е останало малко срам и при следващото редовно правителство не е премиер.

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » ср юли 29, 2020 6:38 pm

Ами с такава калпава уродска алтернатива в дясното като ДсБ , как няма да го изберат. Ако всички зомбирани костовашки фенове бяха впрегнали всичките си усилия в нещо градивно , щяха не да се измерват както днес привържениците си в броя софийски файтони, а наистина да са национална алтернатива.
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб авг 01, 2020 9:31 am

Да върнем фокуса :grin1: ...

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб авг 01, 2020 12:10 pm

Потребителски аватар
ivog_68
Регистриран: пон дек 16, 2013 9:48 pm

Мнение от ivog_68 » съб авг 01, 2020 6:46 pm

Новият министър на туризма в схватка с английския език (видео)

Това не мога да го разбера. След като си наясно че си „скарана” с английския, защо мама му стара си се изтъпанчила на международен форум и изтезаваш слуха на аудиторията . А? ... шундо непоръбена ... Както би се изразил галантно нейният началник :grin1: .

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт авг 04, 2020 11:27 pm

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср авг 05, 2020 12:07 pm

Борисов: Не ни е страх от служебно правителство, готов съм с варианти, включително и да си тръгна
05.08.20 в 07:11 | обновено на 05.08.20 в 12:50

https://bnr.bg/post/101321088/nacionaln ... ia-na-gerb

Victus

Мнение от Victus » ср авг 05, 2020 12:16 pm

Има стрийм от събитието: :grin1:
Видео на живо: Бойко Борисов пред партийното събрание на ГЕРБ

Една лоша дума за Бойко не казват. Без него България загива. :grin1:

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » ср авг 05, 2020 12:45 pm

Наглите хора по булеварди и магистрали вдяват от чуждата гледна точка само, ако им покажеш, че можеш да бъдеш не по-малко твърд от тях в прилагането на закона. Докато не го усетят на гърба си, те си въобразяват, че те са прави и недосегаеми, а другите трябва да се съобразяват с тях. Това са патологични егоисти, за които желанията и възраженията на мнозинството нямат никакво значение, доколкото не съвпадат с техните. Този типаж не разбира от диалог и никой не трябва да си прави илюзии и да прави опити. Това те го приемат като слабост на отсрещната страна. Имаме си работа с хора с гранични психопатологични наклонности. На първо време строгото спазване и прилагане на законовите разпоредби ни дава право да разчистим булевардите на София и Варна от нерагламентираните протести и блокади. Законите са за и са над всички и никой не може да ги погазва безнаказано, още по-малко държавни органи да не ги прилагат. Иначе това не е Държава с конституция и закони, а територия на слободията, даваща предимство на по-наглия. Той обикновено е и по-прост, нерядко манипулиран и насъскан от заинтересован.
Не по думите, а по делата на властта ще познаете дали живете в Държава или нещо друго!?
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Victus

Мнение от Victus » ср авг 05, 2020 12:54 pm

Патриотите що така посърнаха, когато Борисов заговори за оставка? Май власт няма да помиришат в следващите 10 години. :laughm:

gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » ср авг 05, 2020 12:59 pm

4uk написа:
ср авг 05, 2020 12:45 pm
Наглите хора по булеварди и магистрали вдяват от чуждата гледна точка само, ако им покажеш, че можеш да бъдеш не по-малко твърд от тях в прилагането на закона. Докато не го усетят на гърба си, те си въобразяват, че те са прави и недосегаеми, а другите трябва да се съобразяват с тях. Това са патологични егоисти, за които желанията и възраженията на мнозинството нямат никакво значение, доколкото не съвпадат с техните. Този типаж не разбира от диалог и никой не трябва да си прави илюзии и да прави опити. Това те го приемат като слабост на отсрещната страна. Имаме си работа с хора с гранични психопатологични наклонности. На първо време строгото спазване и прилагане на законовите разпоредби ни дава право да разчистим булевардите на София и Варна от нерагламентираните протести и блокади. Законите са за и са над всички и никой не може да ги погазва безнаказано, още по-малко държавни органи да не ги прилагат. Иначе това не е Държава с конституция и закони, а територия на слободията, даваща предимство на по-наглия. Той обикновено е и по-прост, нерядко манипулиран и насъскан от заинтересован.
Не по думите, а по делата на властта ще познаете дали живете в Държава или нещо друго!?
:thumbup: Такива наглеци трябва за бъдат арестувани и глобявани. Може би е добре всички, които се чувстват засегнати от тези блокади да подадат колективна жалба в съответните РПУ та , белким се поразмърдат и разчистят боклука от улиците.
Няма нищо по-хубаво от дъждовна пролет, кратко лято, топла есен и снежна зима :D

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср авг 05, 2020 2:29 pm

Доц. Иво Инджов: Партия ГЕРБ е в ступор
05.08.20 в 14:17
„Премиерът произведе голямата новина, че е готов да се оттегли от управлението, но да остане правителството да работи с парламента заради кризата… Доста апатична ми изглеждаше реакцията на актива на ГЕРБ. Партията е в ступор“.

https://bnr.bg/post/101321371/doc-ivo-i ... e-v-stupor

Тошко Йорданов: Видяхме поредната глупост от страна на ГЕРБ
публикувано на 05.08.20 в 14:43

„Видяхме поредната глупост от страна на ГЕРБ. Ясно е какво искат хората – оставка на целия кабинет и предсрочни избори, а не фалшиво свиване на Борисов и оставане на същите престъпници във властта. Хората искат стартиране на чисто“.

https://bnr.bg/post/101321384/toshko-iordanov

Христо Иванов: ГЕРБ събра хора от цялата страна, за да укрепят егото на Борисов
05.08.20 в 14:34
„Борисов предъвка стари опорки. Станахме свидетели на една масова терапия, бяха събрали хора от цялата страна, за да му ръкопляскат и да му укрепят егото, защото очевидно губи стабилност и връзка с реалността. Той нямаше послания по темите, които протестът поставя“.

https://bnr.bg/post/101321377/hristo-iv ... na-borisov

Victus

Мнение от Victus » ср авг 05, 2020 4:31 pm

Отговори

Върни се в “Политика”