АНАЛИЗИ около актуалната вътрешнополитическа ситуация

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » пет юли 31, 2020 4:14 pm

https://blitz.bg/politika/ivo-doshev-ra ... 61245.html
https://blitz.bg/obshtestvo/momche-vide ... 60833.html

Новите лидери на България. Добре ги вижте и ги запомнете, ей тия простаци се канят да управляват.
Няма нищо по-хубаво от дъждовна пролет, кратко лято, топла есен и снежна зима :D

4itatel
Регистриран: съб мар 21, 2020 11:36 pm

Мнение от 4itatel » пет юли 31, 2020 4:52 pm

Ооо, това е нищо, виж активистите на ДБ какви ги вършат

Изображение
Последна промяна от 4itatel на пет юли 31, 2020 4:55 pm, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
yavor_zhekov
Регистриран: чет юли 31, 2014 4:02 pm

Мнение от yavor_zhekov » пет юли 31, 2020 4:52 pm

Браво на Иво Дошев, разграничавам се твърдо от отровното трио. Призовавам всички от ДБ да направят същото.
"Страхът е просто състояние на ума, а състоянията на ума подлежат на контрол и насочване" - Наполеон Хил, Мисли и забогатявай..

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » пет юли 31, 2020 4:59 pm

Този, когото арестуват, задето се е дърлял с лелката с бастун, изглежда като яко напудрен. Мега неадекватна отрепка. Не знам какъв кметски ПР е бил, ама тоз и за квартална баничарница не бих го взел.

Айде вече да се разтуря тоя пиянски катун там. Няма 2 милиона град да се съобразяват с 50-100 безделника. :thumbdn:

P.S От утре могат да се преместят и да лочат бири в палатки и да вдигат шум пред почивните вили на Евксиноград. Може и да има по-голям ефект. Тюфлеците и без това вече са в едномесечна отпуска. :grin1:

Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » пет юли 31, 2020 5:20 pm

Изглежда ми като постановка с провокатор. Много удобно всичко стана пред камерата на БойкоТВ. :hmm:
"Прост съм и ми е лесно." Бойко Борисов

4itatel

Мнение от 4itatel » пет юли 31, 2020 5:29 pm

:grin1: :grin1:

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » пет юли 31, 2020 5:54 pm

Victus написа:
пет юли 31, 2020 5:20 pm
Изглежда ми като постановка с провокатор. Много удобно всичко стана пред камерата на БойкоТВ. :hmm:
Ами не знам, но на мен ми се струва, че тези с палатките са платени на БСП или Божков. Замислете кой би седял там на тоя пек, да не ходи на работа, да няма доходи и така да протестира. Ясно е, че някой им плаща. :thumbdn:

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » пет юли 31, 2020 6:45 pm

Victus написа:
пет юли 31, 2020 5:20 pm
PR-a нa Иванчева ли бе, братчеТ? Ма сте много смешни туй дисибята, винаги врещящи, пък като им показеш кирливите ризи, винаги се правят че не са от тук и са за малко :grin1:

ПП Протеста умря отдавна, даже се съмнявам че някога е бил жив. В сряда беше последния му постмортален гърч. Ама уонабитата от паралелната вселена още не са го разбрали.

ППП Като другия ръб на Орлов мост, веднага вика "Ааа, аз тоя не го познавам". Дрисльовци, които веднага се покриват и се правят на ударени. Ама иначе много им знаят устите и даже Държава искат да управляват, щото Боко е лош и ако бяха те на власт ехеее... колко по-добре щяха да управляват. Типичните тероетици дето не могат да си вържат гащите и един пирон не могат да забият ама винаги акъл дават и критикуват.
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » пет юли 31, 2020 10:47 pm

Това Дончо тъпото още ли не сте го баннали , ужас 11000 мнения :grin1: Истината е че има протест от будни и интелигентни граждани в София , но е опорочен както винаги от разни партийки и отделно Тиквоча се опитва да омаловажи и разпърди цялата работа тънко тънко.От друга страна алтернатива наистина няма , понеже прекалено голям процент около 40-50 са адски кухари или адски облажени от схеми при това управление и естествено не искат да си развалят рахата.Но това пак са малоумници , защото не виждат какво се случва цялостно и напред в бъдещето.Общо взето трагедията е пълна и с това се изчерпва темата, друго няма какво да се дъвче....Тиквоча го виждам със следващ мандат... :laughm:

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » съб авг 01, 2020 8:35 am

Добре нека да си представим, че ГЕРБ не съществуват. Кой тогава да е на власт? Коя партия или партии ще поемат тази отговорност?
Много сте ми интересни вие от СИ-тока. 2012-та протестирайте яко за тока, свалихте ГЕРБ. Тогава беше ясно, че всичко беше от БСП изцинирано. После протестирайте и срещу БСП и пак си избрахте ГЕРБ. :lol:
Лично за мен хора, които казват ще им дам шанс на тези и ще видим, е безотговорно поведение. И според мен тези са истинските "кухари". За 4 години може яко поразии да се направят. През 2001-ва, като дадохте шанс на червеният проект НДСВ, сега десетилетия ще сърбаме попарата на скъпият ток от тяхните договори.

4itatel

Мнение от 4itatel » съб авг 01, 2020 4:56 pm

Изображение

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » съб авг 01, 2020 5:11 pm

weather_master написа:
съб авг 01, 2020 8:35 am
Добре нека да си представим, че ГЕРБ не съществуват. Кой тогава да е на власт? Коя партия или партии ще поемат тази отговорност?
Много сте ми интересни вие от СИ-тока. 2012-та протестирайте яко за тока, свалихте ГЕРБ. Тогава беше ясно, че всичко беше от БСП изцинирано. После протестирайте и срещу БСП и пак си избрахте ГЕРБ. :lol:
Лично за мен хора, които казват ще им дам шанс на тези и ще видим, е безотговорно поведение. И според мен тези са истинските "кухари". За 4 години може яко поразии да се направят. През 2001-ва, като дадохте шанс на червеният проект НДСВ, сега десетилетия ще сърбаме попарата на скъпият ток от тяхните договори.
Прав си пич, аз затова казах - жалко е че най-доброто което можем да излъчим като народ е бай Тошо 2.Ще го преизбираме тоя необразован пожарникар още 10 пъти като Руснаците , защото сме дебили , а пък министрите му на всеки е ясно , че преобладащо са пълни безхаберници без позиция и мнение.Просто ми е смешно как тия добронамерени протестиращи в София си мислят , че наистина могат да променят нещо 😆 Не говоря за платените провокатори и малоумници.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед авг 02, 2020 9:50 am

Над 60 % от българите подкрепят протестите (и още нагласи за случващото се)
01 / 08 / 2020

https://m.dnevnik.bg/bulgaria/2020/08/0 ... e_i_oshte/

"...
Малко над 60 % от българите подкрепят протестите от последните седмици. Това показват данните от национално представително проучване на "Алфа рисърч" по поръчка на "Дневник"*. Почти 50 % подкрепят и акцията на Христо Иванов пред лятната резиденция на почетния председател на ДПС Ахмед Доган в Росенец.

Исканията на протестиращите за оставка на премиера Бойко Борисов и на главния прокурор Иван Гешев получават одобрение между 45 % и 43 %.

Президентът Румен Радев е подкрепен категорично в конфликта с Гешев - от 45 % от българите спрямо 11 % за главния прокурор (36.8% не подкрепят нито единия, нито другия). В конфликта с Борисов Радев получава 43.9 % подкрепа спрямо 23.2% за премиера (28.8% не застават на ничия страна).
..."

gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » нед авг 02, 2020 10:08 am

На изборите ще се види кой кого подкрепя :laughm: В моето обкръжение от приятели , роднини и колеги няма нито един подкрепящ кретените търкалящи се по улицата.
Няма нищо по-хубаво от дъждовна пролет, кратко лято, топла есен и снежна зима :D

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » нед авг 02, 2020 10:47 am

Тези протести са като магнит за психически нестабилни хора. Направо изпадат в еуфория, че са в среда, в която законите и правилата не важат и те за пръв път са важни едва ли не всесилни... и ги дават по телевизията. Като не можеш да градиш, можеш поне да палиш и разрушаваш живота на другите. Това гарантирано влиза в новините. Вземаш си едно сгъваемо столче и затваряш едно кръстовище по желание, може и магистрала!? Тогава 2млн. души са в подчинение и зависимост от теб - да си вдигна ли столчето или да го разпъна на шезлонг. Нерон и Наполеон ряпа да ядат - те са рискували някой да ги убие или отрови,а тук BG-полицията те пази, да не изядеш някой бабешки бастун!
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Отговори

Върни се в “Политика”