Колко време прекарвате пред комютъра на ден?

За цигарите, алкохола и наркотиците е ясно, но май има и други видове пристрастявания...

Модератор: mmirro

Колко време прекарвате пред комютъра на ден?

Различно
3
9%
Около и по-малко от час
0
Няма гласове
Час и половина
1
3%
2 часа
1
3%
3 часа
5
14%
Повече
25
71%

Общо гласове: 35

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » пет сеп 04, 2020 9:25 pm

Новото поколение сме доста привързани към телефона. На мен ми е удобно да гледам филми там, защото си лягам супер удобно и както искам, глася си яркостта много по-бързо спрямо сцените и някак си ми е удобно. На комп ми става скучно да стоя в една поза и да се взирам и се отказвам. Да, екрана е малък, но се свиква. Естествено предпочитам на кино, ноо...
Също като съм в компания гледаме на лаптоп, но сам предпочитам на тела. Както и много мои връстници.
Иначе компа е много по-удобен за презентации и тн. Но пък на цялата ми лудница напоследък и липсата на време така с телефона ми е супер удобно. Докато пътувам или на работа цък цък цък...с последните модели смартфони е много удобно и лесно. После доближавам екрана до принтера и всичко е готово.
Общо взето младото поколение почти не използва компютри в свободното си време. Мина му модата.
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Потребителски аватар
NorthStorm
Регистриран: вт авг 27, 2013 11:01 am

Мнение от NorthStorm » съб сеп 05, 2020 8:14 am

Аз пък мога и без 2те, обаче ги използвам по няколко часа дневно, просто защото няма с какво друго да се занимавам...
Когато ходя на море си отпочивам и не ползвам нито едно от двете :D
Summer!

Windy
Регистриран: вт сеп 22, 2009 1:26 am

Мнение от Windy » чет сеп 10, 2020 12:52 pm

Аз работя на компютър....
"Често нещата са по-прости отколкото си мислим че са и по-сложни отколкото сме способни да ги разберем.

optimeon
Регистриран: ср юли 01, 2020 10:37 pm

Мнение от optimeon » нед сеп 13, 2020 8:32 pm

голяма част от хората работят на компютър и все повече хора носят очила...не може без гледане в екраните

Отговори

Върни се в “Вредни пристрастявания”