ПРОТЕСТИТЕ СРЕЩУ КОРУПЦИЯТА В УПРАВЛЕНИЕТО и за оставка на правителството и главния прокурор

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » нед окт 18, 2020 12:26 am

С огромен интерес очаквам как ще блокират Цариградско шосе.
Не, не са безобидни нещата. Ако полицията не се намеси, обикновените граждани ще изметат педерастите. И ще започне вой от "независимите медии", че полицията е виновна (под полиция имам предвид органите, хранещи се от данъците ни).

Защо? Естествено, защото не е защитила педерастите-шизофреници. Вече няма никакво съмнение, че са такива - изключенията са просто платени от дубаеца.
уточнявам: защото не е защитила правото на педерастите-шизофреници да тормозят останалите 999 промила нормални граждани.
Следете медиите, за да си припомните какво означава "вопиющи двойни стандарти". Прочее, медиите сами си го заслужават - опитват се да подадат вирнати дупета на 'десните красавци", ама десните красавци пак не са доволни и ги замерят с яйца. Адски яко :)
Днес случайно слушах на обед "неполиткоректно" по Хоризонт.
там необяснимо дълго задържалия се в ефир комуняка, чието име не помня, през цялото време поливаше с помия правителството през устата на някакъв биполярен протестоиращ. Познат глас, ама дали е бил от десните педерасти или от левите - нямам идея, не хванах началото :)
А, Волгин беше водещият :grin1:
Умните и красивите харесват Волгин. Какво повече да добавим!

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » нед окт 18, 2020 12:58 am

Stringmeteo написа:
съб окт 17, 2020 10:45 pm
. За пореден път на Орлов мост беше и Ренета Инджова, предполагам, че тя живее някъде наблизо :dontknow: , защото твърде често се появява вечер на Орлов мост (а понякога и преди това на "Независимост") и бива "окупирана" от почитатели и предизвиква оживени дискусии :grin1: ...
Живее в "Редута", "Сухата Река" или "Левски", не помня точно.
Аз за тази жена лошо не искам да казвам.
За мен - не успя да си надживее личната драма след загубата на детето си. Май единствено!
Нататък....алкохолът не прощава на никого. :cry:
Нека е жива и здрава още дълги години. Изключително симпатичен човек, когото бабикяновците се опитват да употребят.
:thumbdn:

Относно ирландската комунистка - не, няма да те питам защо промотираш върл фен на Путин и Че Гевара, ама поне говори ли с нея?
Пита ли я защо вчера цял ден беше в Поморие да ходатайства за сънародници - собственици на хотели- които скатават данъци или просто се селфи с нея и си замина? :laughm:

bismarck

Тези хора мисля, че от доста време имат някаква квартална кауза, с която не съм навъттре, но често са блокирали "Цариградско Шосе" в неделя вечер, но като цяло не помня да са се оливали. Крещят 20-30 минути, след което се разтикват. Е, никой не знае дали са или не са обяздени от бабикяните де, та...винаги има мегдан за изненади. :cool: :guitar:

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед окт 18, 2020 1:11 am

bismarck написа:
нед окт 18, 2020 12:26 am
...
Умните и красивите харесват Волгин. Какво повече да добавим!
А глупавите и грозните вярват във втората гражданска война в САЩ и (не особено тайно) - във величието на Путин. Какво повече да добавим? :dontknow:

Нямам намерение да ти чета поредното мъдро излияние, а още по-малко - да вниквам в него, просто защото съм те прочел отдавна. :) Но ми се прииска, ей така, спонтанно, да спомена за една принципна разлика между нас. И не, не става дума за идеологическа разлика. Става дума основно за разлика в... да кажем принципи, в морал. (О, спести си евентуалните мъдрости по отношение на морала, и това съм ти го прочел отдавна :) .) Просто ще кажа 1-2 неща за себе си, а ти можеш (поне пред себе си) да добавиш останалата, твоя половина :) . Аз, например, никога не съм предлагал и изобщо давал рушвет на катаджия. И, например, никога не бих обжалвал глоба, освен ако не съм на поне 95%... по-скоро 98% убеден, че съм глобен незаслужено. Ако смятам, че не съм достоен или подходящ за нещо (повишение, участие в международно мероприятие в чужбина и т.н.), за което съм номиниран, първият ми импулс ще бъде да заявя това веднага на висок глас и обикновено точно това правя. Ако в магазин ми върнат по невнимание повече, независимо дали става дума за 5 стотиники или 10 лева, веднага алармирам и връщам "излишъка". И т.н. и т.н., това бяха просто произволни примери, които ми дойдоха на първо замисляне, може да има и други добри, но мисля, че идеята ми и така стана ясна. И не, изобщо не съм чак толкова идеален, каквото впечатление може да лъхне от тези ми примери. Но все пак поне нещата в примерите са верни. Край на спонтанното ми изявление! :)

P.S.: Аз също съм чел "Винету" (както и други подобни книги) - някъде още на 9 или 10 години - явно обаче съм разбрал тази книга по различен начин, спрямо настоящия ни премиер и някои други хора :) ...

Потребителски аватар
Leberkez
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » нед окт 18, 2020 1:22 am

Стринг,

похвален ти е моралът на касата в магазина, както и пред катаджията, спор няма. И така е редно да бъде!
За жалост обаче, трудно можем да кажем същото относно политическия ти морал.

Малко ми приличаш на...ммм, чакай да видим дали ще го нацеля...бобслей шейна?! :roll:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед окт 18, 2020 5:49 pm

Жители на Горубляне блокираха "Цариградско шосе" при протест заради инфраструктурни проблеми
18.10.20 в 08:04 | обновено на 18.10.20 в 17:01
Очакванията са ключовото кръстовище да остане блокирано до 18.00 часа, след което хората направят шествие по "Цариградско шосе" до площад "Независимост", където за 19.00 часа е насрочен 102-рия пореден антиправителствен протест в столицата

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » нед окт 18, 2020 5:59 pm

Как пък един десен Евродепутат не дойде да подкрепи Протеста или поне да прати подкрепа - само комунисти и социалисти го лазят, като мухи на лай..
Отдавна всеки е наясно - вариантите са два!
1.Генезисът и пълнежът на протеста изцяло е криминално-комунистически.
2.Или е комунистическо-криминален.
Кое доминиращото няма значение, доколкото типажите криминал и комунист в голяма степен се припокриват. И двата са агресивно алчни да отнемат чужди права и имущество. Обикновено започват с отнемането на правото да изразяваш мнение различно от тяхното или да ги критикуваш - виждаме го ежеседмично пред БНТ. Крайната цел обаче винаги е поставянето ви в подчинено положение, т.е. диктатура, където вие няма да имате право да протестирате срещу тях. Защото единствено те винаги са прави и владеят и истината, съответно трябва да владеят и хляба и ножа!? Те очакват Вие да им се подчините на исканията сега, без да сте ги избрали на избори! Направо напират да въстановят чл.1 на Комунистическата Конституция!
Аз викам да си прибират катуните и блокадите, докато не сме ги избръскали! Вече сме им яли попарата на тези с вдигнатите юмруци! Агресия, наглост и безочие - твоето име е "комунист"!
И няма нужда да ни водите пияни жени от Ирландия, за да ни припомняте що е то марксист, симпатизиращ на всеки наличен в момента ляв диктатор по света! Помним ги от собствен опит!
Та, толкова за "десния" ви протест!
Ако пък си признаят, че са леви целите и задкулисирто на протеста(и си затворим очите за криманалната му част), то да си го поемат Нинова,Манолова и Радев! Аман от аватарите им!
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед окт 18, 2020 6:51 pm

Лицата на протеста
Кой и защо иска оставките на Борисов и Гешев?
18 октомври 2020
В петък протестът премина под надслов "Велико народно въстание 5". Организаторите обясниха, че това ще е последната демонстрация в този формат.
Екипът на „120 минути“ се срещна с част от хората в Триъгълника на властта.

https://www.facebook.com/%D0%9E%D1%82%D ... 5503950080

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед окт 18, 2020 8:25 pm

Потребителски аватар
Leberkez

Мнение от Leberkez » пон окт 19, 2020 6:57 pm

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон окт 19, 2020 8:38 pm

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » пон окт 19, 2020 11:03 pm

Стринг, да не те цитирам, че грозно като дизайн.
Аз не ВЯРВАМ, аз съм скептик)
САЩ може и да минат без гражданска война.
Но виж малко хипотетика.
Аз съм американец. Вярвам в Бог, в труда и в семейството.
Педерастите от Архипелага ЛГБТ по крайбрежията - с тях съм ОК, и содомистките им гнусотии. Поне до момента, в който не започнат да ме задължават да ги харесвам и да се праскам с мъже за да докажа това. (хипербола). А когато и храната престане да бъде толкова евтина, колкото в момента, заради края на лесните ресурси, тогава....50-те ми пушки с муниции за тримесечен бой със средна интензивност може и да влязат в употреба (туй - от името на американеца, насс тук просто ще ни изядат мангалите (пак форма на писмена реч, Стринг). Но днес, а и напоследък не съм на кеф да споря с индоктринирани като теб.
Последно: сигурен си, че преди Герб (царистите, за комуняките ти въобще няма да спомена), Костов - не са били корумпирани?) ))
Сигурен си, че и следващото правителство (което, пак да ти повторя- НЯМА да е на твоя човек Бочко), също няма да бъдат?
ОК. Продъ;жавайте да ручате жабетата, аз не съм наивен от 15-годишен.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » пон окт 19, 2020 11:07 pm

Това се опитвам да обясня от години. Не, не е "всички са маскари". Но всички са средна статистика хора, коит ще крадат и ще бъркат в кацата с меда. И вярата не помага.
Срещу ВЯРАТА на Стринг бронебойни патрони няма изобретени.....
Между тия и оня чеченец, обезглавил учителя разлика няма.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт окт 20, 2020 12:05 am

Протестиращите в София хвърляха яйца по Министерството на отбраната
19.10.20 в 20:18 | обновено на 20.10.20 в 00:03
Яйца и домати хвърляха по сградата на министерството на отбраната протестиращите по време на 103-тата вечер на антиправителствени демонстрации. По традиция Орлов мост беше блокиран за около час.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт окт 20, 2020 1:23 pm

Ако цената да свалим ГЕРБ е да влезем в политиката - вероятно ще я платим. Отровното трио пред Свободна Европа
октомври 19, 2020
Формулата на тримата за алтернатива на упревлението е "всички заедно срещу ГЕРБ, без БСП и ДПС, защото те са съучастници".

Потребителски аватар
Leberkez

Мнение от Leberkez » вт окт 20, 2020 8:26 pm

Отговори

Върни се в “Политика”