ЛИЧНИ ДИАЛОЗИ (разни)

Хубаво е, когато се обменят мнения по разни въпроси, да има поне минимум информация за стоящите отсреща, достъпна за всички... Тук всеки може да споделя неща за себе си или да пита другите, това е мястото и за теми, свързани със срещи на форумци, учене и работа. За образование и работа, свързани с времето и климата, има друг раздел ("Образование, реализация, наука (метеорология/климат)"): viewforum.php?f=30

Модератори: Radoslav Petkov, ncuxap

petko_n76
Регистриран: пет фев 05, 2021 1:03 am

Мнение от petko_n76 » чет фев 18, 2021 7:38 pm

Stringmeteo написа:
чет фев 18, 2021 7:31 pm
:palm1: :palm1: :palm1:
2... 1...
К'во стана бе, нали нямаше да пишеш вече? :-?
Чакай малко тук говорят ,за мен и ме обиждат .Това е подсъдно ! Нека човека представи доказателства
Ако за теб говорят неверни неща?

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет фев 18, 2021 8:01 pm

ОК. Само имай предвид, че сега, след като някой от провокираните от теб ти отговори и ти след това също му отговориш, "напълно легитимно", моментално ще получиш вечен бан. Ако не си го получил още преди това, разбира се :laughm: ...

petko_n76

Мнение от petko_n76 » чет фев 18, 2021 8:23 pm

Stringmeteo написа:
чет фев 18, 2021 8:01 pm
ОК. Само имай предвид, че сега, след като някой от провокираните от теб ти отговори и ти след това също му отговориш, "напълно легитимно", моментално ще получиш вечен бан. Ако не си го получил още преди това, разбира се :laughm: ...
Виж сега ти си с пристрастия ,тъй че както виждам толерираш ,на видинския ,маняка и подобните техните преки обиди към други членове ,на тях забележки не съм видял да се правят...
Мен ме изкараха какъв ли не ,затова че съм казал някой истини.Наистина нямам намерение да падам на това ниско ниво на някой хора стигнали до епитети и преки обиди :) Затова и този форум от 10 години както гледам едни и същи 20 човека стоят и са бетон и като се регистрират нови хора или биват наритвани или провокаторите тип Маняк и подобните допринасят за накакъв БАН . Защото ако аз бях администратор на този форум лични пристрастия и преки обиди към хора нямаше да има ,а към мен за тези 5-6 пъти регистрации се изсипа цяла камара преки обиди ,какъв ли не бях ,последното е гей ,но доказателства няма ,няма и да има ...
Ти си избираш хората ,но като гледам едни и същи хора ,нови потребители рядко ,прави си сметката защо е така ... Изтрий ми профила нямам намерение да се хабя повече ,само ще влизам да чета небивалиците на дядо Некитов и Маняка за техните субтропици ...Лека вечер!

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » вт фев 23, 2021 10:51 pm

petko_n76 написа:
вт фев 23, 2021 9:57 pm
Leberkez написа:
вт фев 23, 2021 9:13 pm
petko_n76 написа:
вт фев 23, 2021 8:19 pm
...така е и с ваксините, влизат в матрицата и иди им обяснявай,че тези ваксини може да са опасни за здравето :laughm:
Ех, този титан на мисълта. :laughm: Значи, хората, които са решили да си слагат ваксина, са някакви абсолютни баламурници, обаче Бай Хуй от бургаските села, дето прочел 2 статии на кръст или някой експерт във фейсбук, раздава присъди и лепи етикети.
Понеже гледам ,че няколко провокатора ,включително и ти се опитвате да ми слагате поредните квалификации ,ще кажа още нещо
Първо "баламурник" не е обидно ,значи наивен човек ,а ти тук ме нападаш пряко ? Явно се разпознаваш в тази групичка хайката на Маняка и подобните ;)
И понеже отдавна ти следя коментарите и във всичките ти коментари има нотки на провокация ,явно и в живота си такъв и едно изхвърляне ,че си нещо повече от другите ...А на експерт се правиш ти ,аз съм най-обилновен човек ,който си казва мнението според неговата гледна точка .Нито някъде теб съм споменал пак ,към Стратега ми беше репликата ,а ти пак от нищото репликираш :roll:
Напълно разбирам ,това че тук не съм желан и търсите начини да ме провокирате ...
Накрая настина няма да влизам тук ,защото трупам повече негативно отношение ,отколкото нещо позитивно :)
Я пак си прочети изречението. Точно твоето беше директна квалификация, че хората, които смятали да се ваксинират, "били влезли в матрицата". И защо са влезли? А, да, защото наш Начко, който освен климатолог, метеоролог и експерт по субтропична растителност, изведнъж стана и експерт по ваксини и понеже той не ги тачи, значи всички останали били в матрицата. Отличен пример за зачитане на нечий друг избор и решение.

И стига се прави на жертва. Това, че не пишеш с по-остри епитети и квалификации, спрямо останалите, изобщо не променя факта, че се изказваш едно ехидно и провокативно и търсиш ответна реакция. Самият факт, че имаш история на може би дузина форумни БАН-ици, както тук, така и на други места, означава, че проблемът не е в нечий чужд телевизор, така че няма смисъл да се правиш на невинна девица.

Похвално, че ми следиш коментарите, но някак си това по никакъв начин не може да ме поласкае. :grin1:
А какъв съм в живота, гарантирам ти, че никога няма да разбереш. Виж, за теб обаче много тук можем да предположим какъв си с доста добра успеваемост. ;)

Накрая, ако наистина среш да влизаш тук....да, позна, на никого няма да му пука и да усети някаква липса, макар и да имам тежки съмнения, че Стринг ще те нарита за N-ти път, доста преди да вземеш това решение самостоятелно. :buble:
Masturba tu mente y eyacularás ideas!

petko_n76

Мнение от petko_n76 » ср фев 24, 2021 12:43 am

Реших си проблема , за да няма дразги съм добавил в списъка си няколко човека да не ми излизат техните мнения :)
Извинявам се ,ако съм бил по остър от тук нататък ще си пиша само мнението без да репликирам и да влизам в спорове :) То било лесно да махнеш някой да не ти излиза ,ако аз не съм ви приятен ме добавете в списъка си

Отговори

Върни се в “Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ”