"ЗДРАВЕТО" НА ФОРУМА (и сайта като цяло) (2021-...)

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон апр 05, 2021 11:22 am

doncho написа:
пон апр 05, 2021 9:49 am
zack написа:
пон апр 05, 2021 9:13 am
Най-важното е, че партията на репресиите на Тиквата-мутра губи София! А защо губи София - защото тук не може да тероризира хората и много по-трудно ги води под строй до урните! Т.е. това е началото на края на тази репресивна тоталитарна структура :!: :!: :!: Това е най-важното след тези избори :!:
Още един смотаняк дето не знае на кой свят се намира. ГЕРБ била партията на репресиите, обаче рийш ли в София не можела да тероризира хората, а по селата можела. То голяма партия на репресиите тогава. Отделно се оказа, че по селата гласуват масово за чалгаря. Явно е от много репресии. Абе отде ви копат. Радвайте се, че това ви беше максимума, оттук насетне ще се иска освен да лаете и плюете и да направите нещо. И като се осерете, щото сте тъпи капути, пак ще се сгромолясате.
doncho, знам колко боли, когато ти ударят десен прав между очите, но още повече боли (и от абстиненция :) ), когато започнат да ти спират кранчето. Визирам избирателите основно. :laughm: Но това няма да работи като оправдание за никой фен на ГЕРБ, патрЕоти или кое да е друго политическо творение на статуквото да обижда напосоки останалите тук, които не са фенове на същите партии. :!:

doncho написа:
пон апр 05, 2021 11:10 am
misacho написа:
пон апр 05, 2021 10:00 am
stratega написа:
пон апр 05, 2021 9:53 am
Дончо, нещо изнервен ми се виждаш. Да не ви намалят заплатата на троловете, когато Тиквочинката няма да е във властта :laughm: .
Газ пикае този смотаняк, където всеки му коментар беше пълен с ругатни. Радващото е, че гърбавите ще имат съдбата на ндсв, сиреч ще бъдат захвърлени на бунището на историята. :wink:
Рядко тъпи парчета сте, нищо не може да се направи по въпроса. Нито газ, нито олио, нито някаква друга течност пикая. Резултатите бяха ясни и ако някой е очаквал нещо друго е... тъп като вас :lol: Единствено Слави все доста повече от очакваното. Сега както ви писаха по-умните , Боко само трябва да остави кресльовците да се осерат.
:nono:

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » пон апр 05, 2021 6:16 pm

Stringmeteo написа:
пон апр 05, 2021 11:22 am

doncho, знам колко боли, когато ти ударят десен прав между очите, но още повече боли (и от абстиненция :) ), когато започнат да ти спират кранчето.
Абе вие не сте добре централно. Нищо не ме боли, вие подскачате и врещите по традиция. ГЕРБ печели след три мандата с 8% пред Слави и 11% пред БСП. И от това ме боли оная работа, просто фактите са такива. А вие врякате сякаш нямате 8% ами 88. И кранчета също нямам, явно съдиш по себе си.
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » пон апр 05, 2021 6:30 pm

Проблема е, че сега по-умните също ще страдаме заради колективната простотия на останалите! Страданието на последните си е изначално, защото това си е божие наказание да не можеш да разпознаваш истината сред лъжата и да прегръщаш последната. :grin1:
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Frape
Регистриран: нед юли 03, 2011 8:29 pm

Мнение от Frape » пон апр 05, 2021 6:35 pm

Данка и Кухата са ясни,че са ку.ви на повикване на техния вожд Боко-тиквата,дават си гъза за 20-30 макс 50лв ,какво очакваш от гащници Стринг?
Навсякъде е пълно с ГЕРБерски тролове,не само в този форум,Данка явно е от по-платените к.рви на бат ти Боко,за това е толкова активна.
Сега както каза кранчето спира и писането Й в темата за Политика също ще спре,дали ще е сега или след няколко месеца няма значение. :flourish: :D :D

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » пон апр 05, 2021 10:18 pm

Най-смешното и тъжно при съпортърите на ДБ е, че за тях всеки, който има различно мнение, всеки, който не си подмокря боксерките на тема Христо Иванов и "Демократична България", то непременно е:

1) гнусен гербаджия;
2) платен гербаджийски трол;
3) бесен чобанин, дето орига на ракия и чесън;
4) е на някаква общинска хранилка.
5) All of the above

По скромните ми и дилетантски разбирания - т0ва си е просто проява на нео-комунизъм и възраждане на принципа "или си с мен, или си против мен", но да не задълбавам.

Подобно говорене, за Стринг, естествено, че не е проблем.

Защо? Ами защото, нали сме от една боя, демек няма ядове да си бъркаме по дупките! А срещу другите - всичко е позволено.

Позволено е, докато не наминат такива като Дончо или Бисмарк, дето редовно си забравят вкъщи тиксото за уста и кажат, че дабейците са дебили - лично тяхно мнение или право на изказ, който (предполага се поне) никой не може да им отнеме, след което се почва масовата виктимизация у първата (богоизбраната) група и поредната нефелна контраатака.

Дончо е трол, аз съм трол, blue е трол, master-a e трол, Weatherman е трол, itpm е трол, raptor е трол - и на всички ни плащат изобилно, че да спамим метео форум с гербаджийски опорки. Даже аз днес по пладне минах през Казанлък, Павел Баня и Карлово, че да раздам новите следизборни флашки с герб-опорки на необластните централи на ГЕРБ. Понакупих няколко пакета брашно и няколко бутилки олио и ракия за стимул на локаните гербаджии и всички бяха щастливи. :grin1:

Тия дни ще изпратя в централата на ГЕРБ мейл с моите писаници тук, а и в други социални мрежи и ще имам адекватно оценяване на тролските ми умения. След това доверен човек на Севда ще ми пусне по карта два бондака на следващо първо число за добрата работа.
Ако някой иска допълнителен доход, да пише на ЛС, ще му ударя едно рамо. :laughm:
Masturba tu mente y eyacularás ideas!

Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » пон апр 05, 2021 10:50 pm

Leberkez написа:
пон апр 05, 2021 10:18 pm
Тия дни ще изпратя в централата на ГЕРБ мейл с моите писаници тук, а и в други социални мрежи и ще имам адекватно оценяване на тролските ми умения. След това доверен човек на Севда ще ми пусне по карта два бондака на следващо първо число за добрата работа.
Ако някой иска допълнителен доход, да пише на ЛС, ще му ударя едно рамо. :laughm:
Знаех си, че такава активност в политическата част на форума не може да е напразно. Що народ отказа да гласува за ДБ. Добра работа! Няма да останеш незабелязан. Двете хилядарки си ги заслужил. :grin1:
"Прост съм и ми е лесно." Бойко Борисов

Потребителски аватар
Leberkez
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » пон апр 05, 2021 10:52 pm

Кактус,

искаш ли и ти да намажеш?

Лесен, но честен труд е. Дай знак, ако искаш да те уредя "на богато".
Ще ти пратя флашката по Еконт или Спиди - което предпочиташ. :oops:

Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » пон апр 05, 2021 11:06 pm

Бе, хич не е лесно ден и нощ да следиш всяко изказване на Христо Иванов, Радан Кънев, Атанас Атанасов и други от ДБ. Засрамваш твърдото ядро на коалицията. И ние не сме толкова в час. :grin1:
"Прост съм и ми е лесно." Бойко Борисов

Потребителски аватар
Leberkez

Мнение от Leberkez » пон апр 05, 2021 11:08 pm

Знам, братле!
Ама...всеки лев иска усилия. Знаеш как е. ;)

А и сега Севда се е разпищолила, та защо да не намажем тук няколко човека?
Както казах - честен труд, нали? :lol:

Отговори

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”