Пандемията от COVID-19 (04-06.2021)

Предполагам всички са чували нещо по темата за "световната конспирация на фармацевтичните компании" (или просто за мизантропската, крайна комерсиализация) по въпроса около "болестоопазването". И някой да не е чувал нищо, тук е мястото да се говори за подобни неща... както и просто за болести, разбира се :) ...

Модератор: mmirro

misacho
Регистриран: вт ное 09, 2010 9:09 am

Мнение от misacho » пон апр 12, 2021 10:29 pm

Това, че плешивите мъже го карат по-тежко, наистина го бяха писали още миналата година.

petko_n76
Регистриран: пет фев 05, 2021 1:03 am

Мнение от petko_n76 » пон апр 12, 2021 10:31 pm

nikolai kamburov написа:
пон апр 12, 2021 10:13 pm
Radoslav Petkov написа:
пон апр 12, 2021 10:01 pm
George Tsvetkov

Не знам подробности. Жив и здрав да е! Чакаме го отново тук възможно най-скоро.
И аз предполагах, че е той, но не ми излезе никъде негов пост за Ковид. И се озадачих...
Както и да е.
Целия форум му стиска палци.
И понеже знам как Петко ей сега ще наеме с глупостите, аз ще го изпреваря. Преди 2 дена написа "лечението на коронавируса" в тази тема
По повод това нещо искам да му кажа, че с баба ми се разболяхме едновременно преди 3 седмици някъде. И двамата мислехме, че е настинка и се лекувахме абсолютно по начина на Петко. С чайове, вода, зеленчуци, супи. Не съм пил парацетамол въпреки че поддържах температура. И знаеш ли какво стана? 3 седмици по-късно имам бронхит и някакви отминаващи петна по дробовете. Баба ходи до спешното, защото на 5я ден се влоши изведнъж много бързо. Тогава на всички ни стана ясно, че е Ковид. И от тестовете се доразбра.
Разболя се и дядо не след дълго. Него не го бавихме с чайове. Авирон, някви други лекарства помагащи Ковид, а от 3я ден левофоксацин. Плюс над 2л вода и парацетамол само на 12 часа. Въпреки че поддържаше все около 38. Едната сутрин даже 39.5. Но така ни казаха...да не я смъкваме постоянно. Само като е над 38 веднага да пие нещо за смъкване.
Еми на 5я ден го приеха в апатично състояние и двустранна бронхопневмония. Изключитено влошени кръвни показатели и проблеми с диабета. Това е моята история с Ковид. И с натурални методики, и с антивирусни препарати спасение няма.
Зависи колко вирус си вдишал, колко го е поело тялото, каква ти е имунната, какъв ти е генът и това е.
Всички други чайчета и Мангъровщини са за боклука.
Николайчо да чайовете ,ама не съм казал какво още пих най важното е един антибактериален и антивирусен препарат ,не правя реклами тук нали ме разбираш ,написах само ,че трябва да се включи към лечението ;) Айде спри с твоите брътвежи ,това е вирус и няма как само с чайчета и супи да ти мине ,ако родата ти поеха тези антивирусни таблетки повярвай ми нямаше да го карат тежко .Какво се обяснявам на един сополанко ,даже те разкарах от Фейсбука ,защото си един празноглавец вярващ на фармацевтичната мафия ,която има за цел да умори колкото се може повече хора .Да закрепили аа дядо ти засега ,но не си мисли че с проведеното му лечение в болницата ще е здрав дългосрочно ,факта че са го тъпкали с химикали ,нещо друго ще му се появи след месеци .Лека ! Няма да влизам в спорове ,вярвай на болницата и лекарите

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » пон апр 12, 2021 10:35 pm

Вируса при първа симптоматика трябва да се пият чайове + витамини и може да се включат антибактериални и антивирусни билкови препарати
Ето какво е писал. Великото лечение на Петко. Братмиии, така се лекувах и не ме пресече мене. Вуйна ми и тя така се лекува и не я пресече. Баба ми ептен...
Явно цялата ми рода е много кекава, а? То тва "грипче" се лекувало ей така като мускулна треска. Как не сме знаели???
Още повече пък, че имало и магически лекарства, благодарение на които лекото протичане на Ковид ти е в кърпа вързано!!! Как не сме дочули?

И не знам дали ти си ме разкарал? Едно време бях лапе и пишех на всеки, който ми пише пръв. Само където по едно време спря да получаваш съобщения, а? Някои други съфорумци май също спряха да ти пишат. Май никой не поема тази грешка вече. Само клюкарстване и хулене от твоя страна.
Пак казвам..малък съм бил. Писал съм какво ли не... Осъзнах се бързо. Ама язък за тебе...ти не си малък! :wink:

А дядо ми ме го намесвай, МОЛЯ! Точно ти, недей.
Спасяван е в болници не веднъж, два пъти, а поне 5.
Да не изброявам пак какво му е имало, но е факт, че буквално е бил на косъм от смъртта много пъти и са го спясявали. ЗАЩО? Нали целта им е "да уморяват повече хора"?

Петко, ти отдавна си показал и доказал какво си тук. Какъв капацитет разгръщаш и колко страхотен човек си. Така че...чилл.
Последна промяна от nikolai kamburov на пон апр 12, 2021 10:41 pm, променено общо 1 път.
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

petko_n76

Мнение от petko_n76 » пон апр 12, 2021 10:39 pm

weather_master написа:
пон апр 12, 2021 10:26 pm
Петко, ти за Слави ли гласува? :lol:
Че аз съм написал за кой гласувах ,като видях тука 10 гласа за ГЕРБ ми беше ясно колко от вас са Бай Ганьовци и са на хранилката :laughm:
Слави е принципен ,какъвто съм и аз!
Директен съм винаги ,не обичам лизачи на задници ,а тук сте много такива

petko_n76

Мнение от petko_n76 » пон апр 12, 2021 10:41 pm

nikolai kamburov написа:
пон апр 12, 2021 10:35 pm
Вируса при първа симптоматика трябва да се пият чайове + витамини и може да се включат антибактериални и антивирусни билкови препарати
Ето какво е писал. Великото лечение на Петко. Братмиии, така се лекувах и не ме пресече мене. Вуйна ми и тя така се лекува и не я пресече. Баба ми ептен...
Явно цялата ми рода е много кекава, а? То тва "грипче" се лекувало ей така като мускулна треска. Как не сме знаели???
Още повече пък, че имало и магически лекарства, благодарение на които лекото протичане на Ковид ти е в кърпа вързано!!! Как не сме дочули?

И не знам дали ти си ме разкарал? Едно време бях лапе и пишех на всеки, който ми пише пръв. Само където по едно време спря да получаваш съобщения, а? Някои други съфорумци май също спряха да ти пишат. Май никой не поема тази грешка вече. Само клюкарстване и хулене от твоя страна.
Пак казвам..малък съм бил. Писал съм какво ли не... Осъзнах се бързо. Ама язък за тебе...ти не си малък! :wink:
С риск да изпрося БАН ще ти кажа ,че си глупав казаха ти има един много добър антивирусен и антибактериален препарат на българския пазар ,който е много силен и против пневмония и аз го пиех като чай разтварях таблетките в гореща вода ,така че с чай е възможно
Както и да е жив и здрав ,лекувай се както знаеш ти
Последна промяна от petko_n76 на пон апр 12, 2021 10:44 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » пон апр 12, 2021 10:42 pm

Пеца/Нака,

ти просто си малоумен, а това е непоправимо, бракме! :grin1: :grin1: :grin1:
Masturba tu mente y eyacularás ideas!

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон апр 12, 2021 10:48 pm

petko_n76 написа:
пон апр 12, 2021 10:39 pm
Че аз съм написал за кой гласувах ,като видях тука 10 гласа за ГЕРБ ми беше ясно колко от вас са Бай Ганьовци и са на хранилката :laughm:
Един приятелски съвет от мен,може би последният ми към теб всъщност :grin1: - опитай се да се въздържаш от писане тук, поне малко от малко. Не че ще ти помогне много, но поне може да забави с малко НЕИЗБЕЖНОТО. Който разбрал, разбрал.

petko_n76

Мнение от petko_n76 » пон апр 12, 2021 10:52 pm

Leberkez написа:
пон апр 12, 2021 10:42 pm
Пеца/Нака,

ти просто си малоумен, а това е непоправимо, бракме! :grin1: :grin1: :grin1:
20 човека сте от 10-11 години едни и същи ,големия форум :laughm: Каква представителна извадка са 20 човека ми кажи ?
По добре се събирайте на живо вместо да избивате комплекси по форумите и да пишеш кой какъв бил
Аз тук влизам ей така не съм се взел на сериозно ,ама за вас този форум е на живот и смърт с вашия гуру Стрингметео :laughm:

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » пон апр 12, 2021 11:19 pm

petko_n76 написа:
пон апр 12, 2021 9:02 pm
Честито ето и с ваксините пак не може да се овладее положението .Само да кажа ,че в Англия случаите спаднаха не заради ваксинирането ,Ами те от началото на ноември са в пълен локдаун беше логично да намалеят ,ама сега като отвориха пак заведенията и като ги знам какви пияндета са и пак ще скочат ,гледайте до 2-3 седмици кривата там ще бъде пак над 15 хиляди на ден !
Изображение
Този е всеизвестен манипулатор, но все пак да го опровергаем, преди да го баннат!
Това, че някъде имало много заразени, изобщо не значи, че ваксините не действат, а че просто там има много заразени неваксинирани! Ваксинираните навсякъде по света, независимо с каква ваксина, просто не се разболяват или рядко и съвсем леко. И най вече никой не умира! Разликата в смъртността от covid на ваксинирани и неваксинирани е поне хилядократна. Това е смисъла на ваксинацията!
Някои хора обаче проповядват смърт, когато ви внушават съмнения в ефективността или безопасността на ваксините! В едни други времена просто са ги разстрелвали, а сега и бан би бил полезен. Всъщност това което видях дотук от това човекоподобие е желание да всява хаос и вреда навсякъде, за всеки и по всеки повод и тема. Уникален енергиен вампир, отнемащ от стойността на форума, но пък намерил уникална търпимост дотук. Чак се замислям, дали не е поканен специално от администраторите с някаква отровна мисия!? :dontknow:
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

petko_n76

Мнение от petko_n76 » пон апр 12, 2021 11:20 pm

Stringmeteo написа:
пон апр 12, 2021 10:48 pm
petko_n76 написа:
пон апр 12, 2021 10:39 pm
Един приятелски съвет от мен,може би последният ми към теб всъщност :grin1: - опитай се да се въздържаш от писане тук, поне малко от малко. Не че ще ти помогне много, но поне може да забави с малко НЕИЗБЕЖНОТО. Който разбрал, разбрал.
Ами аз приемам съвети бе ,не съм някой изрод
Просто електората ти тук се драпат с мен
Какво съм им толкова интересен не знам ,никой не съм споменал и ме почват да ме нападат .Ето виж Леберкез пак ме обижда ,ама нищо съм нямал към него насочено ,другия е Чук нищо и ме нарича профан ,третия Камбуров и той къде съм написал към тях нещо ?
Аз ли греша или?

petko_n76

Мнение от petko_n76 » пон апр 12, 2021 11:37 pm

4uk написа:
пон апр 12, 2021 11:19 pm
petko_n76 написа:
пон апр 12, 2021 9:02 pm
Честито ето и с ваксините пак не може да се овладее положението .Само да кажа ,че в Англия случаите спаднаха не заради ваксинирането ,Ами те от началото на ноември са в пълен локдаун беше логично да намалеят ,ама сега като отвориха пак заведенията и като ги знам какви пияндета са и пак ще скочат ,гледайте до 2-3 седмици кривата там ще бъде пак над 15 хиляди на ден !
Изображение
Този е всеизвестен манипулатор, но все пак да го опровергаем, преди да го баннат!
Това, че някъде имало много заразени, изобщо не значи, че ваксините не действат, а че просто там има много заразени неваксинирани! Ваксинираните навсякъде по света, независимо с каква ваксина, просто не се разболяват или рядко и съвсем леко. И най вече никой не умира! Разликата в смъртността от covid на ваксинирани и неваксинирани е поне хилядократна. Това е смисъла на ваксинацията!
Някои хора обаче проповядват смърт, когато ви внушават съмнения в ефективността или безопасността на ваксините! В едни други времена просто са ги разстрелвали, а сега и бан би бил полезен. Всъщност това което видях дотук от това човекоподобие е желание да всява хаос и вреда навсякъде, за всеки и по всеки повод и тема. Уникален енергиен вампир, отнемащ от стойността на форума, но пък намерил уникална търпимост дотук. Чак се замислям, дали не е поканен специално от администраторите с някаква отровна мисия!? :dontknow:
Много си изчерпателен както винаги ,само плява в твоите мнения ;)
Ти се нуждаеш от ваксина за безсмъртие ,ако има такава ти ще си първия ваксиниран нищо че може да има странични ефекти водещи до деменция ,така нареченото умствено затъпяване .Да позная ли за кой си гласувал на изборите мисля ,че е ясно за всички -Б.Б .Докато има такива наивници като теб които,вярват на Бойко и лекарите ,пенсиите в България ще са 150 евро и след 20 години и здравеопазването ще е на ниво в държава от Африка ;)

4uk

Мнение от 4uk » пон апр 12, 2021 11:56 pm

Пожелавам ти здраве! Явно си ценност за администраторите, щом си още тук и наглееш! Навлек търпян по парийно-коалиционна линия ли си?? Щото друго обяснение нямам!

petko_n76

Мнение от petko_n76 » вт апр 13, 2021 1:35 am

БеЗ коментар съм ,изгледайте го цялото :laughm:

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт апр 13, 2021 2:35 am

4uk

Мнение от 4uk » вт апр 13, 2021 9:43 am

Повишената смъртност в България се дължи на това, че имаше маса партии и лидери, които пропагандираха анти-локдаун и антиваксърски настроения. Многото смъртни случаи трябва да лежат на тяхната съвест, ама те съвест нямат! Тях ги интересуваха само политическите дивиденти - да спечелят симпатията на чалгарите, на които им липсват чалготеките и вандалстването по жълтите павета. При това положение въвеждането адекватни антиепандемични мерки не беше възможно за дебилстващата маса. Нямаше как Правителството да е полезно на хора, които съзнателно бойкотираха всеки опит за справяне с епидемията, но пък с готовност го обвиняват! Мизерни двуличници убийци!

Отговори

Върни се в “Медицинско-лекарствени раздумки”