СЪВРЕМЕННИТЕ (любовни) ОТНОШЕНИЯ (разни)

Името е достатъчно красноречиво...

Модератор: mmirro

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт май 11, 2021 2:44 am

Психологът Валентина Димитрова:
На несъзнателно ниво хората избират с кого да се свържат
10.05.21 в 13:16
В деня, когато отбелязваме професионалния празник на химика, в “Радиокафе” обръщаме внимание на химията между хората, която може да има много и различни аспекти, не само, когато говорим за любов.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср юни 09, 2021 11:01 am

Международен ден на приятелството
Андрей Ганев: Социалните мрежи разводниха понятието “приятел“
09.06.21 в 07:51
На 9 юни отбелязваме Международния ден на приятелството, обявен от Общото събрание на ООН.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » ср юни 09, 2021 11:40 am

От много видове приятел просто няма смисъл. Повечето са безсмислено лафене на маса празни приказки, за да чувстваш някаква връзка говориш, дори да не те интересува нищо, питаш как си, поздравяваш, повечето хора нямат потребност от това и не се интересуват, но така е прието да правиш смол талк. Едно време хората са живели по много в една стая, а това е било ужасно, нямаш никакво лично пространство. Сега намирам за добре ,че все повече хора могат да си позволят да живеят сами и така да имат своето лично пространство, без някой да им се меси.
Аз не обичам да питам как си, нито да обяснявам когато ме питат, и също не обичам да поздравявам и не очаквам да ме поздравяват. Защото не виждам смисъл, това е поза, така е прието и трябва да го правиш. Също честитенето на рожден ден е ненужно, никога не очаквам, а когато ми честитят не се радвам, нищо не се случва. И също не честитя, в редките случаи когато съм честитял, е било насила, защото така се очаква и защото другите го правят.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Отговори

Върни се в “Човешките взаимоотношения. Успехът в живота”