Актуални политически събития у нас (разни)

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет юни 10, 2021 12:48 am

Бизнесменът Павел Вълнев напуска партия "Републиканци за България"
09.06.21 в 21:53
...
Причина за оттеглянето не е посочена, но Вълнев заявява, че скоро ще запознае българското общество с "идеята си за голям граждански проект".

"Твърдо съм убеден, че мога да реализирам моите идеи по единение на българската нация и завръщане на голяма част от българската емиграция в родината, без да прибягвам до средствата и методите на партии", написа Вълнев.
...
:dontknow:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет юни 18, 2021 6:11 pm

България и Румъния с достъп "за четене" до шенгенската информационна система
18.06.21 в 13:55
Европейската комисия дава достъп от юли на България и Румъния към визовата информационна система, но само за четене.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед юни 20, 2021 10:31 pm

✅ЕПИЗОД 160 на предаването ЕвроДикоФ
Streamed live on Jun 18, 2021

Цялото предаване е 4 часа :laughm: , затова ето по-кратки отрязъци само с акцентите :grin1: :

Сашо Диков с акцентите от предаването "ЕвродикоФ"
Jun 18, 2021
Кои са темите и гостите в предаването "ЕврдикоФ" тази вечер? Отговорите от първо лице даде Сашо Диков.

Сашо Диков с акцентите от предаването "ЕвродикоФ" - ЧАСТ 2
Jun 18, 2021
Кои са темите и гостите в предаването "ЕврдикоФ" тази вечер? Отговорите от първо лице даде Сашо Диков.

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » пон юни 21, 2021 3:17 pm

Диков е полезен идиот, което лесно му се удава, защото по принцип е идиот. Да не забравяме, че го играеше и вестоносец на Божков.

А ето как се мачка бизнес от тези дето постоянно реват за демокрация и законност и за диктатурата на Боко. След 4 решения на българския съд. И няма кой да се възмути, че се руши демокрацията, а държавата ще плаща солидни обезщетения.

https://www.24chasa.bg/novini/article/9910517
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон юни 21, 2021 4:01 pm

doncho написа:
пон юни 21, 2021 3:17 pm
...
А ето как се мачка бизнес ...
Да ти кажа, не знам кой какво мачка, но на тази х*йня на "Артекс" мястото ѝ изобщо не е там. :nono: Всъщност, сега донякъде ми е все тая, макар че никога не ми е все тая за пълзящото доосвинване на София :evil: . Обаче до преди 2-3 години ходех в района по около 3 пъти в седмицата (след това - вече доста по-рядко) и хич не ми беше забавно, когато всеки път констатирах навалицата от коли и битките за паркоместа :hmm1: . Така че... това е "бизнесът" на поредните олигарси, яли и пили на/около управленската трапеза и несъобразявали се грам с реалния обществен интерес... Бизнес... пфууу, а какъв мастодонт направиха същите 'убавци "Артекс" преди няколко години до Гара Пионер... Нямам преки впечатления, не съм оглеждал апартаменти за купуване :laughm: , но е очевидно, че на това нещо изобщо не му е мястото там. :nono: То просто беше поредното парче от пъзела на превръщането на целия район "Изгрев" в тотална бетонна кочина. Та... толкова от мен за "мачкането" на този "бизнес", няма как да изпитам съжаление в случая, мноу сори... :dontknow:

ДНСК спира строителството на "Златен век" въпреки протеста
21.06.21 в 10:46 | обновено на 21.06.21 в 14:51
Дирекция за национален строителен контрол (ДНСК) спира строителството на сградата "Златен век" в столичния квартал "Лозенец" поради изтекло разрешение за строеж през януари 2020 година. След тази дата е издигнат още един етаж без валидни документи.

:clap:

Отговори

Върни се в “Политика”