Неетично поведение

Името е достатъчно красноречиво...

Модератор: mmirro

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » вт май 17, 2011 2:31 pm

200 хиляди българи просто не искат да живеят в България
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3821651
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт авг 02, 2011 4:55 pm

Прокуратура се самосезира за осакатеното във Варна кученце

Образувано е досъдебно производство срещу неизвестен извършител, по новия закон, ако бъде открит, той може да получи от 1 до 3 г. затвор

Георги7
Регистриран: чет юли 01, 2010 4:16 pm

Мнение от Георги7 » вт авг 02, 2011 10:11 pm

Ооох, те се сетиха, глупаците му с глупаци!! След повече от година, ми страшна съдебна система, страшно нещо, не че е нямало много по-трагични случаи, забавени дела за УБИЙСТВА :!: ... Впрочем, гледах онова видео с прегазването на бременното куче :thumbdn: , никой от тук не е коментиралл :dontknow: ... А и може би така трябва, за да оцелееш в този свят( особено българския) трябва да си нахален и безкомпромисен....... И най-важното - ДА СИ ТЪРСИШ ПРАВАТА! Затова имам голямо уважение към Макс :bowdown: .
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт авг 02, 2011 10:16 pm

Говориш за друг случай с осакатено куче, онова беше някъде в Централна Северна България...

Георги7
Регистриран: чет юли 01, 2010 4:16 pm

Мнение от Георги7 » вт авг 02, 2011 10:24 pm

:-? Може всъщност, защото помня, че имаше такива снимки и да дариш пари за това осакатено куче, явно вече има няколко такива случая :green: :green: :green: ...
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » ср авг 03, 2011 12:25 am

Наистина не е хубаво да се осъкатяват животни, обаче според мен се вдига прекалено много шум за това умишлено. Има много важни казуси, с които трябва да се занимава съдебната ни система, но разбира се, управниците нямат изгода. Но така е в нашата комуниго-псевдодемократическа страна. :hmm1: :green:
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

Бял облак
Регистриран: пон май 11, 2009 9:03 am

Мнение от Бял облак » ср сеп 12, 2012 9:22 am

weather_master написа:Забравих да спомена, че този уикенд бях на почивка в СПА хотел Езерото във вилната зона на Костенец. Басейни с минерална вода, спокойствие е хубаво време. Идеално за почивка. Много съм доволен. Единият басейн беше студен с темп на водата 26С, другия беше идеален с темп 37С, а джакузито беше 40С.
Трябва да отбележа и един рекорд. Ние като бургазлии решихме вечерта да посетим единствената дискотека в района. Звучният клуб Енерджи. Още с влизането ни привлякохме вниманието на местните, които ни гледаха доста недоброжелателно. Значи до преди тази дискотека си мислех, че най-опасното място е Студенски град, но явно доста съм се заблуждавал. В този клуб Енерджи селянията беше на макс. Не беше минал и един час, когато стана първото меле. Под "меле" аз разбирам, когато участват над 2-ма в боя. В първият участниците бяха около 10-ма. Събориха нашата маса с пиенето и счупиха два стола. Не бяха минали и 5 минути, когато стана и второто меле до нас. Този път участваха само 3-4 ма. До края на вечерта в дискотеката стаха още 2 сбивания. А докато си чаках таксито, стаха още едно мощно меле на другия тротоар. Така и не разбрах откъде дойдоха толкова хора за няколко секунди. Както и да е. Полиция нямаше, а охраната не се намеси. По едно време имах чувството, че се намирам на бойното поле.
И такааааа. Ако някой има път към Костенец го съветвам да НЕ ходи в клуб Енерджи. :lol:
angilari написа:Аз мислех, че Киро е в Гърция, а той по нашите дискотеки се подвизавал. Киро, така е по дискотеките в малките градчета, в НИ едно време ставаха чутовни мелета, нищо ново, селяни на всеки километър. :laughm: :thumbdn:
Аз съм отрасъл по селата на родителите си. Може да се каже, че съм живял повече на село, отколкото в града. От това следва, че съм селянин. Нямам нищо против.
Хубаво е обаче да се прави разлика между селянин и селяндур (това е сполучлив синоним на простак :lol: ). В тоя ред на мисли много хора смятащи се за градски чеда са големи селяндури. Доста селяни също са такива, но като че ли повечето селяндури са измежду живеещите в градовете. Нормално де, там все пак живеят повечето хора. :wink:

Vanio Yanev

Мнение от Vanio Yanev » ср сеп 12, 2012 11:07 am

Аз съм израснал в град ,нямам роднини от село ,освен вуйна ми ,е вс епак Петрич не е голям град ,когато растях гледахме много земеделие и не съм намирал голяма разлика между живота на село и този в града ,тъй като хората в селата предимно и те със земеделие се занимават..
Сега е по-друго ,малките села изпаднаха ,големите села се разрастват ,градовете също ,а враждата между граждани и селяни нараства ,наистина обаче има и селяндури и зимежду гражданите и измежду селяните ,не знам защо ,но поне хората от т.нар, огражденски села имат някакъв специфичен ''манталитет'' с който понякога доста отблъскват хората ,може би и затова гражданите и селяните не са в перфкенти отношения ,е аз поне нямам нищо против селяните ,напротив ,понякога ние гражданите се мислим за гоУемите градски и изглеждяме по ''селяндурско му''.... ;)

Vanio Yanev

Мнение от Vanio Yanev » ср сеп 12, 2012 11:17 am

Ето и един етикет за селяндурко и просташко държание в ask.fm ,facebook... :thumbdn:

http://vbox7.com/play:2b5226653b

В края на клипа има сцени за :ban-18: + !

maniac
Регистриран: пон дек 29, 2008 7:38 pm

Мнение от maniac » ср сеп 12, 2012 11:24 am

Vanio Yanev написа:Ето и един етикет за селяндурко и просташко държание в ask.fm ,facebook... :thumbdn:

Аз даже неможах да разбера изказването на 100% с тоя диалект, ама иначе девойката е доста зле умствено :thumbdn:

Alex Vasilev
Регистриран: съб авг 11, 2012 4:50 pm

Мнение от Alex Vasilev » ср сеп 12, 2012 12:15 pm

А аз не разбрах какво иска братът :D Искал си го :D

Потребителски аватар
gosho97
Регистриран: вт юли 03, 2012 10:05 am
Местоположение: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница), с.Климентово, общ.Аксаково /288м.н.в/, Обзор /22м.н.в/

Мнение от gosho97 » ср сеп 12, 2012 1:16 pm

Vanio Yanev написа:Ето и един етикет за селяндурко и просташко държание в ask.fm ,facebook... :thumbdn:

:rofl: :rofl: Нищо не разбрах от това, което каза. :grin1: :grin1:
Обаче тоя сайт ask.fm е много смотан, въобще не знам защо го има. Преди няколко дена бях потресен като видях как някакво момиченце на не повече от 12 години се сабличаше на камерата. Беше просто ужасно. Там се пишат само някакви глупости, защото всичко е анонимно. :thumbdn: :gright: :guns:

Потребителски аватар
meteo fen
Регистриран: пон ное 18, 2013 12:06 am

Мнение от meteo fen » ср ное 22, 2017 9:54 am

Тамара Георгиева спечелила конкурса благодарение на гаджето си

Нищо ново под слънцето, ама можеше поне да е малко по-хубава.... :grin1:

Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » ср ное 22, 2017 10:36 am

Ако можеше да не е концлагеристка поне... :shock: Нито сме във война, нито в диктатура за такъв идеал за красота. :laughm:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт юли 20, 2021 9:26 pm

Предстоят все по-яростни фишинг кампании
20.07.21 в 14:58
Международно проучване на специалисти от водещи световни университети и екипи от "Майкрософт" показва какви са заплахите от използването на Нападателен изкуствен интелект за организациите. Анализирайки направените вече изследвания по проблема, те добавят и практическия опит при противодействието на информационни атаки на организации като "Ербъс", "Хуауей", "Бош", "Ай Би Ем" и др.

Отговори

Върни се в “Човешките взаимоотношения. Успехът в живота”